Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Bezpieczna księgowość z Rödl & Partner

PrintMailRate-it


Bezpieczeństwo, szybkość działania i niezawodność są konieczne w każdej firmie, która funkcjonuje w wirtualnym świecie produktów i usług. Sprawdź, co oferuje bezpieczna księgowość finansowa i płacowa z Rödl & Partner: 

inforgrafika_ksiegowosc.png


#letsGoDigital 

Cyfryzacja procesów finansowych ma wiele zalet. Odczuje to nie tylko Twoja firma, ale również
środowisko naturalne. Eliminując papierowe wersje dokumentów
można zaoszczędzić mnóstwo miejsca
na biurku. W prosty sposób możesz zarządzać swoją pracą, 
bez sortowania, przeglądania i układania faktur i umów. Digitalizacja odciąża pracowników i pozwala wykorzystać zasoby do bardziej kreatywnych działań. Nasze usługi pomogą Ci wprowadzić bezpieczne i zinformatyzowane stanowisko pracy.

Nasza firma uzyskała Certyfikat British Standards Institution potwierdzający działania w oparciu 
o System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami ISO/IEC 27001. Certyfikat zaświadcza m.in. skuteczność i efektywność naszych działań w zakresie realizacji usług kadrowych, płacowych i płacowo-kadrowych dla klientów zewnętrznych. 

Dowiedz się więcej na temat naszego certyfikatu BSI.


 Na czym polega bezpieczna księgowość? Sprawdź:

Deutschland Weltweit Search Menu