Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Fakty i informacje

PrintMailRate-it

Fakty i informacje

Firma Rödl & Partner została założona w 1977 roku w Norymberdze jako jednoosobowa kancelaria prawna. Dzięki zaangażowaniu i wizji swojego twórcy, Dr. Bernda Rödla, stała się jedną z wiodących firm doradczych, świadczącą usługi w zakresie audytu finansowego, BPO, doradztwa podatkowego i prawnego i consultingu. Obecnie Rödl & Partner posiada 107 biur w 50 krajach i zatrudnia ponad 5260 pracowników.


Wspieramy przedsiębiorstwa realizujące bezpośrednie inwestycje zagraniczne na całym świecie. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy średniej wielkości posiadające zagraniczne spółki zależne i realizujące międzynarodowe projekty. Wiele z nich to firmy rodzinne, działające na dużą, międzynarodową skalę. Rödl & Partner reprezentowany jest we wszystkich ważnych centrach gospodarczych świata, szczególnie silną pozycję rynkową zdobył w Europie Środkowej, Wschodniej i Zachodniej oraz w Azji i USA.

 

​na świecie

​w Polsce

​Biura
​107
​6
​Pracownicy
​5260
​530


Rödl & Partner w Polsce obejmuje następujące spółki:

  • Roedl Audit sp. z o.o.
  • Roedl Outsourcing sp. z o.o.
  • Roedl Consulting sp. z o.o.
  • Rödl Kancelaria Prawna sp.k.
  • Rödl GDS sp. z o.o.

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

+48 71 606 00 00

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu