Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Fakty i informacje

PrintMailRate-it

Fakty i informacje

Rödl & Partner powstało w 1977 roku w Norymberdze jako jednoosobowa kancelaria prawna. Dzięki zaangażowaniu i wizji Dr. Bernda Rödla, staliśmy  się jedną z wiodących firm doradczych, świadczącą usługi w zakresie – audytu finansowego, BPO, doradztwa podatkowego i prawnego, a także consultingu. Obecnie posiadamy 110 biur w 49 krajach i zatrudniamy 5800 pracowników.

Wspieramy przedsiębiorstwa realizujące bezpośrednie inwestycje zagraniczne na całym świecie. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy średniej wielkości posiadające zagraniczne spółki zależne i realizujące międzynarodowe projekty. Wiele z nich to firmy rodzinne, działające na dużą, międzynarodową skalę. Jesteśmy reprezentowani we wszystkich ważnych centrach gospodarczych świata. Szczególnie silną pozycję rynkową zdobyliśmy w Europie Środkowej, Wschodniej i Zachodniej oraz w Azji i USA.

 

​na świecie

​w Polsce

​Biura
​ 110
​6
​Pracownicy
5800
około 600


Rödl & Partner w Polsce obejmuje spółki:

  • Roedl Audit sp. z o.o.
  • Roedl Outsourcing sp. z o.o.
  • Roedl Consulting sp. z o.o.
  • Rödl Kancelaria Prawna sp.k.
  • Rödl GDS sp. z o.o.

 Masz pytania?

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

Wyślij zapytanie

ProfilDeutschland Weltweit Search Menu