Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Usługi interdyscyplinarne – kompleksowe doradztwo

PrintMailRate-it

 

 

Wszystkie obszary działalności Rödl & Partner cieszą się silną pozycją na rynku. Dzięki interdyscyplinarności naszych usług gwarantujemy klientom kompleksowe i spójne doradztwo – świadczone przez jeden podmiot i w całości nadzorowane przez dedykowanego opiekuna.

 

 

Co nas wyróżnia


  

  • wiele lat doświadczeń – działamy na rynku od 1977 r. 
  • interdyscyplinarna wiedza w wymiarze globalnym – 106 biur w 48 krajach
  • indywidualne podejście do klienta – dedykowany opiekun
  • bezpieczeństwo i kompleksowość usług.

 Działania interdyscyplinarne

W Rödl & Partner zespoły specjalistów z różnych działów posiadają bogate doświadczenie organizacyjne w realizacji interdyscyplinarnych projektów. Oferujemy kompleksowe doradztwo (finanse, prawo, podatki, cyberbezpieczeństwo) z „jednej ręki”.

 

Dzięki ścisłej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić szybki i ukierunkowany proces świadczenia usług. Sprawdza się to w codziennej działalności naszej firmy w koordynacji projektów obejmujących różnorodne obszary, np. ugruntowanie pozycji globalnych struktur prawnych grupy kapitałowej, fuzji i przejęć (M&A), sukcesji prawnej przedsiębiorstw.
 

Nasi eksperci doradzają również jako wsparcie interdyscyplinarnych zespołów projektowych we współpracy z konkurencją.

 Kompleksowe usługi bez granic

​Nasze doradztwo kładzie nacisk na stronę praktyczną i indywidualne potrzeby klientów. Jesteśmy wysoce skuteczni dzięki interdyscyplinarnemu podejściu i własnym oddziałom za granicą.

 

Z korzyścią dla klientów oferujemy kompleksowe usługi, angażując w ramach projektu różne obszary działalności w skali globalnej. Każdy z krajów, w których jesteśmy obecni, może stać się możliwym i pożądanym punktem wyjścia dla Interdyscyplinarnej współpracy.

 

Poza usługami doradztwa, wspieramy także realizacje innych projektów. W obszarze outsourcingu przejmujemy zlecenia dotyczące księgowości, controllingu lub bieżących zadań w firmach.

 

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 696 28 00

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

+48 22 696 28 00

Wyślij zapytanie

Profil

 Pozostańmy w kontakcie

Deutschland Weltweit Search Menu