Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Usługi interdyscyplinarne – kompleksowe doradztwo

PrintMailRate-it

​​​​​​​​​​​Dzięki interdyscyplinarności naszych usług gwarantujemy kompleksowe i spójne doradztwo – świadczone przez jeden podmiot i w całości nadzorowane przez dedykowanego opiekuna. Zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Co nas wyróżnia

  • Lata doświadczeń – działamy na rynku od 1977 roku. 
  • Bezpieczeństwo i kompleksowość usług.
  • Indywidualne podejście do klienta – dedykowany opiekun.
  • Interdyscyplinarna wiedza w wymiarze globalnym – 107 biur w 50 krajach.

 ZAPYTAJ NAS O SZCZEGÓŁY OFERTY!

 Działania interdyscyplinarne

Nasi specjaliści z różnych działów posiadają bogate doświadczenie organizacyjne w realizacji interdyscyplinarnych projektów. Oferujemy kompleksowe doradztwo (finanse, prawo, podatki, cyberbezpieczeństwo) z „jednej ręki”.
 
Dzięki ścisłej współpracy różnych działów jesteśmy w stanie zapewnić szybki i ukierunkowany proces świadczenia usług. Sprawdza się to w codziennej działalności naszej firmy przy koordynacji projektów obejmujących różnorodne obszary, np. ugruntowanie pozycji globalnych struktur prawnych grupy kapitałowej, fuzji i przejęć (M&A), sukcesji prawnej przedsiębiorstw.
 
Nasi eksperci doradzają również jako wsparcie interdyscyplinarnych zespołów projektowych we współpracy z konkurencją.

 Kompleksowe usługi bez granic

W naszym doradztwie kładziemy nacisk na stronę praktyczną i indywidualne potrzeby klientów. Jesteśmy wysoce skuteczni dzięki interdyscyplinarnemu podejściu i własnym oddziałom za granicą. Każdy z krajów, w których jesteśmy obecni, może stać się możliwym i pożądanym punktem wyjścia dla interdyscyplinarnej współpracy.
 
Poza usługami doradztwa, wspieramy także realizacje innych projektów. W outsourcingu przejmujemy zlecenia dotyczące księgowości, controllingu lub bieżących zadań w firmach.

 

 

 


Deutschland Weltweit Search Menu