Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Proces rekrutacji

PrintMailRate-it
start_rekrutacja.png

Zastanawiasz się nad aplikowaniem do nas? Przeczytaj, jak w kilku krokach organizujemy procesy rekrutacyjne z dbałością o przyjazne doświadczenia kandydatów i spróbuj swoich sił w jednym z nich!
Podstawą naszych wszystkich działań jest podejście stawiające człowieka w centrum uwagi. Wiemy, że to nasi pracownicy stoją za sukcesem Rödl & Partner. Chcemy, żeby było to już widoczne od pierwszego kontaktu z kandydatami. Nasze procesy rekrutacyjne projektujemy z dbałością o Twoje pozytywne doświadczenia na każdym jego etapie. 
1. Przed spotkaniem
Wszystkie aplikacje, które wpływają do nas na dane stanowisko, są starannie weryfikowane przez zespół rekrutacji. Do kolejnego etapu wyłaniamy kandydatów, których wykształcenie i dotychczasowe doświadczenie zawodowe najbardziej odpowiadają profilowi stanowiska.
Zdajemy sobie sprawę, że po obydwu stronach sprawdzamy, czy do siebie pasujemy. Dlatego stwarzamy przestrzeń do Twoich pytań na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Przed spotkaniem zajrzyj do naszej zakładki Q&A, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.  

2. Etapy rekrutacji

Etapy poszczególnych rekrutacji różnią się od siebie. Przy pierwszym kontakcie rekruter na pewno opowie Ci, czego możesz spodziewać się w trakcie procesu rekrutacyjnego. 
Słuchamy Waszych opinii, sprawdzamy raporty rynkowe i wiemy, że nie ma nic gorszego niż niekończący się wieloetapowy proces rekrutacyjny. U nas większość procesów składa się z 2-3 etapów, które dopasowujemy do wymagań na danym stanowisku. Przy rolach związanych z zarządzaniem zespołem mogą być one nieco dłuższe. Czasem potrzebujemy dodatkowej opinii, żeby mieć pewność, że podejmujemy najlepszą decyzję dla Ciebie, dla nas i dla zespołu.
Wyłonione w pierwszym etapie osoby zapraszamy na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. Podczas tej rozmowy weryfikujemy znajomości języków obcych, a także, przy niektórych stanowiskach, prosimy o napisanie testów z wiedzy merytorycznej. 

rekrutacja proces.png

3. Po zakończeniu

Nasi kandydaci wracają do nas z pozytywnym feedbackiem, nawet jeśli ostatecznie nie udało się nawiązać współpracy. Wskazują na to, że nasz proces na tle innych rekrutacji, w których brali udział, wyróżnia się profesjonalizmem i partnerską atmosferą.
Aplikując na oferty stażowe oraz stanowiska juniorskie, nie spodziewaj się skomplikowanych testów wiedzy. Od osób na początku drogi zawodowej oczekujemy co najwyżej niewielkiego doświadczenia (1-2 lata). Czasem nawet wystarczą chęci rozwoju w danym obszarze i dyspozycyjność - wszystkiego jesteśmy w stanie nauczyć się od podstaw. Poza tym, Twoją szansę na zatrudnienie na pewno zwiększy znajomość języków: niemieckiego lub angielskiego, a w idealnym układzie obydwu.Kontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Kamila Kulesza-Janiszewska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Weronika Watkowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Ewelina Nowak

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

 Znajdź nas

Deutschland Weltweit Search Menu