Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.O nas

PrintMailRate-it

O nas.png

 

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Jesteśmy obecni we wszystkich ważnych ośrodkach gospodarczych na świecie. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy 5800 pracownikom, doskonale znającym potrzeby przedsiębiorców. To oni w ścisłej współpracy z klientami przygotowują informacje, umożliwiające podjęcie kluczowych decyzji – często o zasięgu międzynarodowym – a następnie wspólnie je realizują.


Doradzamy na całym świecie

Mamy już 110 biur w 49 krajach. Zamiast tworzyć sieć czy działać w systemie franczyzy, stawiamy na zintegrowaną, fachową i międzynarodową współpracę w ścisłym kręgu pracowników. W ten sposób oferujemy pełen wachlarz usług doradczych (one stop shop) dla przedsiębiorstw aktywnych na całym świecie. Więcej »

 

Ponad 30 lat w Polsce

W Polsce jesteśmy obecni od 1992 roku. Dzięki bogatemu doświadczeniu znamy szczególne wymagania klientów i perspektywy rozwoju polskiego rynku. Zebraliśmy doświadczenie oraz wypracowaliśmy sobie opinię wiodącego doradcy w zakresie inwestycji zagranicznych, a dzięki dynamicznemu rozwojowi stanowimy alternatywę dla anglosaskich firm doradczych z tzw. wielkiej czwórki. Więcej »

 

Miarą naszego sukcesu jest sukces klientów

Klient znajduje się w centrum naszej uwagi. Interdyscyplinarne podejście pozwala nam dostosować się do potrzeb klientów. Opieramy się na wyważonym podziale kompetencji między poszczególne działy i zespołowości. Wyróżnia nas „zasada indywidualnego opiekuna”. Każdy klient ma dedykowaną osobę kontaktową, która troszczy się o to, aby otrzymał pełną i najlepszą z ofert. Opiekun jest stale do dyspozycji klienta – rozpoznaje zapotrzebowanie na usługi doradcze oraz identyfikuje problemy wymagające wyjaśnienia. W sytuacjach krytycznych występuje jako główny partner do rozmów. Zaufali nam »

Deutschland Weltweit Search Menu