Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Aktualności

PrintMailRate-it

​​​​​​

​2024
​KWIECIEŃ

18.04.2024

Rödl & Partner​ w XXIII Rankingu Firm Audytorskich Dziennika "Rzeczpospolita"

W XXIII Rankingu Firm Audytorskich organizowanym przez dziennik "Rzeczpospolita" utrzymujemy stabilną pozycję.

Zostaliśmy sklasyfikowani na 12 miejscu, a pod względem przychodów z audytu w 2023 roku zajęliśmy miejsce 11. Biorąc pod uwagę kolejność według przychodów ogółem plasujemy się na 6. miejscu.​

Ponadto znaleźliśmy się wśród 5 firm, poza Wielką Czwórką, które przekroczyły próg 100 mln zł przychodu oraz jesteśmy wśród nielicznych firm, które odnotowały mocny wzrost przychodów z audytu o ponad jedną piątą.

Cieszymy się, że nasze wysiłki, połączone z zadowoleniem klientów, zostały docenione i znalazły odzwierciedlenie w naszych wynikach finansowych oraz pozycjach rankingowych. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego sukcesu. To efekt pracy całego zespołu.

​16.04.2024​

​Rödl & Partner po raz szósty w raporcie FOB

Po raz szósty nasze praktyki z obszaru CSR i ESG zostały wyróżnione w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” przygotowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

Publikowany corocznie raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to największy w Polsce przegląd inicjatyw CSR i zrównoważonego rozwoju. W tegorocznej 22. edycji raportu zaprezentowano aż 1046 działań podejmowanych przez 266 firm.


W związku z rosnącą z roku na rok liczbą zgłaszanych przez firmy praktyk, do tegorocznej edycji można było zadeklarować tylko 5 działań. Wszystkie zgłoszone przez nas praktyki znalazły się w raporcie:
 • Charytatywny Jarmark świąteczny 2023
 • Wewnętrzny program „Rödl & Talent”
 • Program Poleceń „Poszukiwacze talentów”
 • Charytatywna kartka świąteczna 2023
 • System zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISO/IEC 27001).


​5.04.2024

XVIII Ranking Firm Doradztwa Podatkowego Dziennika Rzeczpospolita

W XVIII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Dziennika Rzeczpospolita odnotowaliśmy stabilne, wysokie pozycje. Ponadto, aż pięciu naszych ekspertów znalazło się w gronie rekomendowanych doradców podatkowych.

W tegorocznym Rankingu nasza firma zajęła:
 • 7. miejsce w kategorii: największe firmy według liczby doradców podatkowych
 • 8. miejsce w kategorii: największe firmy według przychodów za 2023 rok
 • 9. miejsce pod względem przyrostu/spadku przychodów 2023/2022 w mln zł
 • 27. miejsce pod względem przyrostu/spadku przychodów 2023/2022 w procentach.

Dodatkowo kapituła rankingu, w skład której wchodzą wybitni przedstawiciele świata nauki oraz reprezentanci świata biznesu, wyłoniła najlepszych specjalistów w dziesięciu dziedzinach podatków. Wśród rekomendowanych doradców nasi eksperci pojawili się aż w 5 kategoriach:
 • Adrian Maczura – akcyza 
 • Katarzyna Judkowiak – compliance 
 • Marcin Jeliński – ceny transferowe
 • Jakub Wajs – podatek od nieruchomości 
 • Joanna Tomczak – doradztwo transakcyjne.

Jesteśmy dumni z pozycji zajętych w tegorocznym rankingu. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie i ciągła dbałość o wysoką jakość usług zostały docenione również w tym roku. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym ekspertom.

​​3.04.2024

Zostaliśmy wyróżnieni w rankingu The Legal 500 – Energy And Natural Resources

Nasza kancelaria została wyróżniona w międzynarodowym rankingu The Legal 500 dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w kategorii Energy And Natural Resources, Tier 3.

Zespół zajmujący się doradztwem energetycznym w szczególności wsparciem inwestorów w obszarze odnawialnych źródeł energii pod przewodnictwem Piotra Mrowca został wyróżniony w kategorii Energy and Natural Resources. Wśród kluczowych prawników w tym obszarze, obok Piotra Mrowca, wskazani zostali Jagna Bronk oraz Jakub Wajs. The Legal 500 to ranking z ponad 30-letnią tradycją, który każdego roku wyłania najlepsze kancelarie oraz wyróżniających się prawników. Szczegółowe wyniki rankingu dla wszystkich kategorii znaleźć można na stronie Legal 500 » ​

3.04.2024


Renata Kabas-Komorniczak wyróżniona przez The Europe Entrepreneur

Nasza Partnerka Zarządzająca Renata Kabas-Komorniczak została wyróżniona przez The Europe Entrepreneur jako Najbardziej Dynamiczna Kobieta-Przedsiębiorca z Polski, stając się wzorem do naśladowania w 2024 roku (Most Dynamic Woman Entrepreneur from Poland Becoming the Role Model in 2024).Zawsze chciałam mieć wpływ na świat, zostawić po sobie ślad. Jeśli pojawiało się coś nowego, chciałam to mieć i chciałam być pierwszą, która to wykorzysta – Renata dzieli się w wywiadzie dla The Europe Entrepreneur.

Aby dowiedzieć się więcej o drodze zawodowej Renaty Kabas-Komorniczak – wyzwaniach, sukcesach, podejściu do przywództwa i wartościach, zapraszamy Was do lektury artykułu: „Renata Kabas-Komorniczak: A Spark of Revolution in an Era of Change" »

Gratulujemy Renacie tego niesamowitego sukcesu! To inspirujący przykład determinacji, pasji i ciężkiej pracy.2.04.2024

Rozwijamy się – „Polish Connection” dołączył do #RoedlFamily 

2 kwietnia 2024 r. „Polish Connection” oficjalnie dołączył do #RoedlFamily, stając się integralną częścią Rödl & Partner.

Połączenie spółek jest efektem ciągłego rozwoju naszej marki oraz dążenia do doskonałości w świadczeniu usług doradczych. Jesteśmy przekonani, że pozytywnie przełoży się na współpracę z dotychczasowymi, a także nowymi klientami oraz pozwoli na wymianę wiedzy i doświadczeń biznesowych. 

To nie tylko strategiczny ruch, ale również wartościowa synergia, która nie tylko przyczyni się do naszego wzrostu i ugruntuje stabilną pozycję rynkową, a przede wszystkim zapewni wsparcie dla naszych klientów we wszystkich aspektach ich działalności. 

To także odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku, gdzie interdyscyplinarne podejście do doradztwa, wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz digitalizacja procesów są cenione przez przedsiębiorców. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, łącząc je z naszym zobowiązaniem do zrównoważonego rozwoju. Nasze podejście do doradztwa manifestuje się poprzez zaangażowanie, entuzjazm i gotowość do działania. DNA i wartości naszej firmy są spójne na całym świecie, we wszystkich 49 krajach, w których mamy własne biura. Naszym celem jest strategiczna ekspansja, a sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami.

MARZEC
26.03.2024

XVIII Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej rozstrzygnięty

Nasza firma została uhonorowania w XVIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych, opublikowanym przez Dziennik Gazeta Prawna. W Rankingu wzięło udział ponad 80 firm i kancelarii.

Zajęliśmy dwa 2. miejsca w kategorii największych firm doradztwa podatkowego w 2023 r. (zatrudniających od 21 do 50 osób z uprawnieniami):
 • 2. miejsce – pod względem liczby pracowników merytorycznych
 • 2. miejsce – pod względem przychodów.


To dla nas ważne wyróżnienie i dowód na to, że nasza praca ma znaczący wpływ na branżę doradztwa podatkowego. Wyróżnienia w rankingu to efekt naszej ciągłej dbałości o jakość świadczonych usług oraz zaufania, jakim obdarzają nas klienci. 

​13.03.2024

Przenosimy poznańskie biuro do Nowego Rynku E

Na 7. piętrze poznańskiego biurowca, zrealizowanego przez Skanska, otworzy się wkrótce nasze poznańskie biuro. Będziemy korzystać z blisko 1 000 mkw. powierzchni zaprojektowanej zgodnie z kryteriami ESG oraz wyposażonej w innowacyjne rozwiązania pozwalające ograniczać wpływ na środowisko naturalne. W znalezieniu dogodnej lokalizacji doradzał nam Newmark Polska.Przenosimy nasze poznańskie biuro do Nowego Rynku E z kilku istotnych powodów, które wyłoniły się w procesie analizy i konsultacji. Przy wyborze kierowaliśmy się nie tylko lokalizacją, ale także jakością i nowoczesnością przestrzeni. Naszym celem jest stworzenie biura, w którym każdy pracownik będzie się czuł dobrze, które będzie inspirować do rozwoju. Zależy nam również na ekologii i zdrowiu, dlatego wybraliśmy budynek, który  spełnia najwyższe standardy środowiskowe, potwierdzone certyfikatami LEED i WELL. Dodatkowo warsztaty z naszymi pracownikami oraz hybrydowy model pracy pozwoliły nam zoptymalizować nasze zasoby i umożliwią stworzenie w nowym biurze ergonomicznego i efektywnego środowiska pracy.  Jestem pewna, że nowa lokalizacja, dbałość o detale i wszystkie związane z tym udogodnienia sprawią, że nasze nowe poznańskie biuro będzie spełniało oczekiwania naszych pracowników oraz będzie przyjaznym miejscem dla naszych klientów – mówi Magdalena Ludwiczak, Partner w Rödl & Partner.

LUTY
​9.02.2024

Przenosimy nasze warszawskie biuro do VIBE

Zdecydowaliśmy się na przeniesienie biura do VIBE – najnowszego projektu Ghelamco realizowanego w biznesowym centrum Warszawy. W znalezieniu odpowiedniej lokalizacji doradzał nam Newmark Polska. 

Nasz wybór jest starannie przemyślany i oparty na gruntownych badaniach dotyczących przestrzeni pracy oraz analizie potrzeb naszych pracowników. W procesie decyzyjnym kierowaliśmy się nie tylko aspektami funkcjonalnymi, lecz przede wszystkim dążeniem do stworzenia środowiska sprzyjającego komfortowi pracy i realizacji naszych celów biznesowych. Dlatego też, po licznych warsztatach i wywiadach z naszymi pracownikami, zdecydowaliśmy się na VIBE. Dodatkowo wybór neutralnego klimatycznie budynku wpisuje się w ważne dla nas założenia ESG i stanowi wyraźny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej. Ta nowoczesna i ekologiczna przestrzeń sprawi, że każdy – zarówno nasi klienci, jaki i pracownicy będą czuć się w niej dobrze – mówi Renata Kabas-Komorniczak, Partner zarządzający.VIBE wyrasta w pobliżu Ronda Daszyńskiego, w narożniku ulic Towarowej i Kolejowej. Pierwszy z budynków dwuetapowej inwestycji ma zostać oddany do użytkowania już w II kwartale tego roku.
Po raz pierwszy w Polsce, budynek otrzyma własną, specjalnie dla niego skomponowaną audiosferę, która nada mu niepowtarzalny charakter i w czasie rzeczywistym dostrajać się będzie do tempa i rytmu życia wewnątrz budynku. Do jej skomponowania zaproszony został znany polski kompozytor, producent i sound designer Wojciech Urbański.

Zgodnie ze strategią ESG Ghelamco, VIBE będzie wyposażony w ultranowoczesny System Zarządzania Energią Budynku (BEMS), który pozwoli na znaczące zmniejszenie zużycia energii. Zrównoważony charakter kompleksu potwierdzą certyfikaty w systemach: WELL, BREEAM, DGNB, SmartScore, WiredScore i Green Building Standard. W tych dwóch pierwszych celem dewelopera jest uzyskanie certyfikatów na najwyższych możliwych poziomach: Platinium oraz Outstanding. Docelowo biurowiec zasilany będzie w 100% czystą energią.

​STYCZEŃ
​11.01.2024

Rödl & Partner z certyfikatem HR Najwyższej Jakości

Uzyskaliśmy certyfikat HR Najwyższej Jakości 2024 przyznany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami PSZK. 

Certyfikaty przyznawane są raz w roku, na podstawie badania ankietowego, które obejmuje całość procesów HR, a także wybranych projektów. Ze strony Rödl & Partner zostały zgłoszone dwa projekty: Akademia Lidera oraz program Rödl & Talent.

Certyfikat HR Najwyższej Jakości to potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania zespołami. 

Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy w gronie pracodawców, którzy wyznaczają trendy i promują wysokie standardy w obszarze polityki kadrowej. 

Serdeczne gratulacje dla naszego zespołu HR!

​3.01.2024

Ogłoszenie o udostępnieniu planu połączenia


W związku z zamiarem połączenia spółki pod firmą Roedl Outsourcing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Siennej 73, 00-833 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000039217, REGON: 010011421, NIP: 5260211050, wysokość kapitału zakładowego 2.500.000,00 zł (Spółka Przejmująca) oraz spółki pod firmą „Polish Connection” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Abrahama 37/3, 81-366 Gdynia, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000293619, REGON: 220513232, NIP: 5862212441, wysokość kapitału zakładowego 50 000 zł (Spółka Przejmowana) w dniu 27 grudnia 2023 r. Zarządy wyżej wskazanych dwóch spółek działając na podstawie art. 498 i następnych ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych („ksh”) uzgodniły plan połączenia ww. spółek („Plan połączenia”).

W związku z powyższym, Zarząd Spółki Przejmującej na podstawie art. 500 § 2 i 21 ksh, niniejszym bezpłatnie udostępnia do publicznej wiadomości Plan połączenia wraz z załącznikami »


​2023
GRUDZIEŃ
4.12.2023

Firmowe spotkanie świąteczne w Wiśle

Wracamy wspomnieniami do spotkania świątecznego w Wiśle, w którym uczestniczyliśmy w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2023 r.

Spotkanie to było jednocześnie było okazją do świętowania 30-lecia naszej obecności w Polsce. Co prawda minęły już prawie 32 lata Rödl & Partner w Polsce, jednak dopiero teraz mogliśmy spotkać się osobiście i świętować nasz firmowy jubileusz. Wcześniej zdecydowaliśmy się przełożyć obchody ze względu na wybuch wojny w Ukrainie.

Program spotkania wypełniony był po brzegi licznymi atrakcjami: wycieczka w góry z przewodnikiem oraz wyprawy po malowniczych zakątkach Koniakowa i Wisły, warsztaty serowarskie w Centrum Pasterskim, zwiedzanie Centrum Koronki Koniakowskiej, warsztaty jogi, warsztaty „Dieta dla mózgu”, a także szkolenie z umiejętności barmańskich.

Prawie 500 osób wzięło udział w Świątecznej Gali, podczas której dziękowaliśmy 63 Jubilatkom i Jubilatom za ich wieloletnią pracę oraz gratulowaliśmy zwycięzcom programu Rödl & Talent.Dziękujemy organizatorom, prowadzącym oraz wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzone chwile, które nastroiły nas pozytywną świąteczną energią. 

​SIERPIEŃ
​30.08.2023

Wyróżnienia dla Rödl & Partner w Polsce oraz naszych ekspertek w rankingu ITR World Tax 2024

Kolejny rok z rzędu Rödl & Partner w Polsce może pochwalić się wyróżnieniami zdobytymi w Rankingu ITR World Tax. 

Nasza firma otrzymała wyróżnienia we wszystkich rankingowych kategoriach dotyczących Polski – co oznacza, że jesteśmy rekomendowani w danym obszarze usług: 
 • General corporate tax – Tier 4
 • Tax controversy – Other notable
 • Indirect tax – Other notable
 • Transfer pricing – Other notable. 

Dodatkowo w ręce naszych ekspertek – Katarzyny Judkowiak i Dominiki Tyczki-Szydy – trafiły wyróżnienia indywidualne.

Katarzyna Judkowiak, Partnerka w Rödl & Partner w Polsce, otrzymała tytuł Highly Regarded Practitioner oraz Women in Tax Leader w obszarze General corporate tax.

Dominika Tyczka-Szyda, Partnerka w Rödl & Partner w Polsce, została wyróżniona tytułem World TP – Highly Regarded Practitioner w obszarze Transfer pricing. 

Nagrody ITR Tax Awards przyznawane są od 2005 roku przez prestiżowy branżowy magazyn International Tax Review i są formą docenienia dla wybitnych osiągnięć i postępów dokonanych w ostatnich 12 miesiącach.

LIPIEC
4.07.2023

Poznajcie nowych Partnerów w Rödl & Partner w Polsce 

Do grona Partnerów Rödl & Partner w Polsce dołączają – Tomasz Balcerak i Aneta Bolka.  Uroczystość nominacji miała miejsce w trakcie 24. Forum Global w Norymberdze. Nominacje otrzymało łącznie 36 Partnerów z 11 lokalizacji Rödl & Partner na świecie.

Nowi Partnerzy reprezentują Service Line BPO i są związani z naszą firmą od wielu lat. Swoją pracę rozpoczynali od stanowiska księgowego, aby następnie zdobywać kolejne szczeble kariery. Obydwoje kierują dużymi zespołami w działach księgowości finansowej – Tomasz Balcerak w Warszawie, Aneta Bolka w Gliwicach.Tomasz Balcerak jest absolwentem Wydziału Ekonomii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej. W Rödl & Partner w Polsce odpowiedzialny jest m.in. za: outsourcing księgowości, nadzór księgowy, sporządzanie deklaracji podatkowych i rocznych sprawozdań finansowych oraz tax compliance. Jego dziedziny to także prawo bilansowe, podatek od towarów i usług, podatek dochodowy od osób prawnych. Posiada tytuł doradcy podatkowego.

Aneta Bolka ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie. W Rödl & Partner w Polsce zajmuje się prowadzeniem bieżącej księgowości finansowej i rozliczeń podatkowych. Uczestniczy we wdrożeniach i dostosowaniu systemów księgowych do obowiązujących przepisów prawno-podatkowych. W obszarze jej zainteresowań znajduje się również lean management, project management oraz digitalizacja procesów księgowych.

Serdeczne gratulacje dla naszych nowych Partnerów!

​CZERWIEC
​22.06.2023

Wyróżnienie za najbardziej innowacyjną kancelarię – 21. Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolita”

Kolejny rok z rzędu możemy pochwalić się wyróżnieniami zdobytymi w Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita”.

W tegorocznej edycji otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Najbardziej innowacyjna kancelaria prawna i nowoczesne zarządzanie kancelarią”. Wyróżnienie to otrzymaliśmy trzeci raz z rzędu w tej kategorii i jesteśmy pod tym względem liderem na rynku.

Zajęliśmy również 27. miejsce pod względem liczby prawników.

Z ogromną przyjemnością możemy także ogłosić, że wśród rekomendowanych prawników w kategorii „Restrukturyzacje i upadłości” znalazł się nasz kolega Kamil Twardowski z oddziału w Krakowie. Kamilowi gratulujemy ogromnie tego wyróżnienia.

W rankingu Rzeczpospolitej nagradzane są największe i najlepsze firmy prawnicze w kraju. W tym roku o laury rankingu walczyło aż 335 kancelarii. 

7.06.2023

Rozwijamy się – Omega Accounting AS i Polish Connection sp. z o.o. dołączają do Rödl & Partner

Norweska Omega Accounting AS oraz polska Polish Connection sp. z o.o. dołączyły do Rödl & Partner. Tym samym wzmocniliśmy swoją obecność na rynku norweskim oraz polskim wybrzeżu.
 
Nad całą transakcją czuwał Jens-Christian Pastille – Partner odpowiedzialny za Rödl & Partner w Skandynawii. Wspierali go – Lars-Göran Larsson, Partner w Rödl & Partner w Szwecji oraz Renata Kabas-Komorniczak, Partner zarządzający w Rödl & Partner.Dołączenie Omega Accounting AS oznacza dla Rödl & Partner poszerzenie działalności na rynku norweskim o usługi księgowe i outsourcingowe. To następstwo udanej współpracy z firmą Seland, Rödl & Partner, która oferuje doradztwo prawne i podatkowe oraz stworzyła jedną z wiodących międzynarodowych firm prawniczych w Norwegii.

Polish Connection sp. z o.o. jest polsko-norweskim biurem rachunkowym, świadczącym profesjonalne usługi dla osób fizycznych oraz przedsiębiorców działających w Norwegii oraz planujących otworzyć działalność w tym kraju. Dołączenie Polish Connection sp. z o.o stanowi zatem pożądane wzmocnienie już silnej obecności Rödl & Partner na polskim wybrzeżu.

​KWIECIEŃ
​28.04.2023

Rödl & Partner w XXII Rankingu Firm Audytorskich dziennika „Rzeczpospolita” 

W XXII edycji Rankingu Firm Audytorskich dziennika „Rzeczpospolita” utrzymujemy silną 11. pozycję.

Dodatkowo zostaliśmy sklasyfikowani na 11. pozycji pod względem przychodów z audytu (dane za 2022 r.). A biorąc pod uwagę kolejność według przychodów ogółem plasujemy się za wielką czwórką – na 6. miejscu.

Zestawienie „Rzeczpospolitej” zostało przygotowane na podstawie nadesłanych ankiet. Pod uwagę brano m.in. następujące kryteria jak: 
 • przychody z czynności rewizji finansowej stanowiące podstawę naliczenia opłaty z tytułu nadzoru;
 • liczba czynności rewizji finansowej przeprowadzonych w 2022 r.;
 • liczba biegłych rewidentów z polskimi licencjami;
 • zatrudnieni przy audycie (bez administracji).
W prowadzeniu biznesu potrzebne jest zaangażowanie, ciekawość i proaktywne nastawienie do zmian. Cieszymy się, że nasze wysiłki połączone z zadowoleniem klientów, znalazły potwierdzenie w przyznanych nam pozycjach rankingowych.

​21.04.2023

Rödl & Partner w XVII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika „Rzeczpospolita”

W XVII edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” odnotowaliśmy stabilne, wysokie pozycje. A trzech naszych ekspertów znalazło się w gronie rekomendowanych doradców podatkowych.

Zajęliśmy:
 • 7. miejsce – w kategorii: największe firmy według liczby doradców podatkowych;
 • 8. miejsce –  w kategorii: największe firmy według przychodów za 2022 r.

Dodatkowo kapituła rankingu, w skład której wchodzą wybitni przedstawiciele świata nauki oraz reprezentanci świata biznesu – wyłoniła najlepszych specjalistów w dziesięciu dziedzinach podatków. 
Wśród rekomendowanych doradców znaleźli się:
 • doradztwo compliance – Katarzyna Judkowiak, doradca podatkowy i Partner;
 • postępowanie podatkowe – Katarzyna Niedabylska, doradca podatkowy, radca prawny i Senior Associate;
 • ceny transferowe – Marcin Jeliński, doradca podatkowy i Manager.

Cieszymy się z wyróżnień, które trafiły w ręce naszych doradców w tegorocznej edycji rankingu. Wysokie wyniki potwierdzają naszą troskę o jakość świadczonych usług doradztwa podatkowego i zorientowanie na potrzeby klientów. 

​18.04.2023

10 praktyk Rödl & Partner w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

21. edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” znalazła się maksymalna liczba, czyli 10 dobrych praktyk, realizowanych w naszej firmie w 2022 r.

W tegorocznym raporcie znalazły się następujące nasze projekty z obszaru CSR/ESG:
 1. Współpraca z Fundacją „Women in Law”
 2. Działania firmy niosące pomoc objętej wojną Ukrainie
 3. EAP24 i YAP24 – program wsparcia dla pracowników i ich rodzin
 4. Wyzwanie firmowe „W ramach Rödl & Partner 2022”
 5. Program poleceń pracowniczych „Poszukiwacze talentów”
 6. Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i współpraca z Fundacją Edures 
 7. Program „Odwaga i asertywność” – budowanie odporności psychicznej pracowników działu BPO
 8. Kontynuacja programu eco-office
 9. Dbałosć o bezpieczeństwo informacji – Certyfikat British Standards Institution (BSI)
 10. Projekt „Kartka świąteczna 2022” – współpraca z gdańskim Domem Dziecka im. J. Korczaka.


Publikowany corocznie przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” jest największym przeglądem inicjatyw z obszaru ESG, CSR i zrównoważonego rozwoju w Polsce. 21. edycja zawiera rekordową liczbę 1705 praktyk zgłoszonych przez 272 firmy. Nasza firma jest obecna już piąty raz z rzędu w tej prestiżowej publikacji.


14.04.2023

Rödl & Partner z wyróżnieniem w rankingu The Legal 500 – Energy And Natural Resources

Nasza kancelaria została wyróżniona w międzynarodowym rankingu The Legal 500 dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w kategorii Energy And Natural Resources.

Zespół zajmujący się doradztwem energetycznym w szczególności wsparciem inwestorów w obszarze odnawialnych źródeł energii pod przewodnictwem Piotra Mrowca został wskazany w kategorii Energy and Natural Resources. Wśród kluczowych prawników w tym obszarze, obok Piotra Mrowca, wskazana została Jagna Bronk. Zespół aktywnie wspiera inwestorów z Polski i zagranicy na wszelkich etapach inwestycji OZE. Doradza m.in. w rozwoju projektów, przeprowadzaniu due diligence, wsparciu transakcyjnym, pozyskaniu finansowania.The Legal 500 to ranking z ponad 30-letnią tradycją, który każdego roku wyłania najlepsze kancelarie oraz wyróżniających się prawników. Szczegółowe wyniki rankingu dla wszystkich kategorii znaleźć można na stronie Legal 500. 

​MARZEC
30.03.2023

Rödl & Partner w XVII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych „Dziennika Gazety Prawnej”

„Dziennik Gazeta Prawna” opublikował wyniki XVII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych. Nasza firma została wyróżniona w kilku kategoriach.

Znaleźliśmy się w gronie Najlepszych firm, zajmując ex aequo 3. miejsce w kategorii Projekty podatkowe. Razem z nami na podium stanęli – ALTO Tax, MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy oraz Grant Thornton. W tej kategorii nagrodzone zostały nasze projekty energetyczne:
 • doradztwo podatkowe przy budowie strategicznego obiektu energetycznego tj. elektrowni gazowo-parowej, gdzie oprócz doradztwa podatkowego prowadzimy także doradztwo prawne oraz rozliczenia podatkowe (wartość inwestycji wynosi 1 mld zł);
 • doradztwo podatkowe przy międzynarodowej transakcji polegającej na przejęciu części biznesu w Polsce i innych krajach europejskiej (wartość całej transakcji oszacowano na 1,1 mld euro);
 • doradztwo podatkowe przy nowej inwestycji dot. budowy zakładu produkcyjnego wraz z pozyskaniem zwolnienia od podatku dochodowego dla inwestora w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

W rankingu Największych firm doradztwa podatkowego w 2022 r. w kategorii dużych firm (zatrudniających 10 i więcej osób z uprawnieniami) – zajęliśmy 4. miejsce. 

4. miejsce zajęliśmy również pod względem przychodów w kategorii dużych firm.

Dodatkowo zajęliśmy stabilne pozycje w zestawieniach bez podziału na grupy – TOP 30:
 • firmy pod względem doradców podatkowych – 7. miejsce (38 doradców),
 • firmy pod względem liczby klientów – 8. miejsce.

Cieszymy się z otrzymanych wyróżnień. Wyniki rankingu potwierdzają, że skutecznie dążymy do najwyższej jakości świadczonych usług w doradztwie podatkowym, ciągle się rozwijamy, wychodzimy poza schematy i oferujemy naszym zaufanym klientom rozwiązania, które odpowiadają ich potrzebom.

STYCZEŃ
​26.01.2023

Nasza firma wyróżniona w rankingu Diamenty Forbesa 2023

Po raz piąty nasza firma została wybrana do prestiżowego grona laureatów Diamentów Forbesa. Znaleźliśmy się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm w Polsce – w kategorii: przychody od 5 do 50 mln zł dla województwa mazowieckiego.Diamenty Miesięcznika Forbes to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Lista opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów.

Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in.:
 • wyniki finansowe za lata 2017-2021
 • wartość majątku
 • historię płatniczą
 • wiarygodność płatniczą
 • brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Wszystko to decyduje o tym, że firma jest godna zaufania i radzi sobie w każdych warunkach, odpowiadając na potrzeby klientów. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do ciągłego rozwoju. Dziękujemy naszym klientom i pracownikom –  to z Wami tworzymy wartość naszej firmy.


​2022
​GRUDZIEŃ

Rödl & Partner w rankingu Gazele Biznesu 2022


Nasza firma kolejny rok z rzędu została wyróżniona w rankingu Gazele Biznesu jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm. 


Gazele_2022_CMYK_Easy-Resize.com (1).jpg


Gazele Biznesu to najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu" organizuje go od 2000 r. Ranking bazuje na wynikach finansowych. Obecność w zestawieniu oznacza, że firma należy do gronach elitarnych małych i średnich firm, które najdynamiczniej się rozwijają oraz są transparentne. 


​PAŹDZIERNIK

Dr Monika Laskowska członkinią Zarządu IFA Poland


Dr Monika Laskowska została członkinią Zarządu IFA Poland. Funkcję tę pełnić będzie w kadencji 2022–2025.


Międzynarodowe Stowarzyszenie Podatkowe (International Fiscal Association – IFA) zajmuje się rozwojem i analizą międzynarodowego i porównawczego prawa dotyczącego finansów publicznych. Cel stowarzyszenia to działalność naukowa i oświatowa w zakresie prawa podatkowego oraz jego ekonomicznej analizy. Stowarzyszenie realizuje cel poprzez organizację seminariów, konferencji czy badania naukowe i publikację raportów.


LI_MonikaLaskowska.png


Monika dołączyła do nas w październiku, jest doradcą podatkowym w biurze w Warszawie. Jest także wykładowcą akademickim, autorką wielu publikacji oraz uczestniczką licznych konferencji. Jej sukcesy zawodowe odzwierciedlają wyróżnienia w międzynarodowych rankingach, ostatnio rekomendacja indywidualna Highly Regarded Practitioner w rankingu ITR WorldTax World TP 2023.


Serdecznie gratulujemy Monice i życzymy dalszych sukcesów.Wyróżnienie dla Rödl & Partner w Polsce w rankingu ITR World Tax 2023

 

 

 

 

 

 

 

Jako firma otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu World Tax 2023. Uplasowaliśmy się na wysokiej pozycji Tier 5 w kategorii General corporate tax.

 

 


International Tax Review (ITR) to międzynarodowy serwis informacyjno-analityczny. Jest źródłem aktualności biznesowych na temat wszelkich kwestii związanych z podatkami korporacyjnymi. ITR każdego roku publikuje prestiżowe przewodniki World Tax oraz World Transfer Pricing, które ułatwiają odnalezienie najlepszych firm doradztwa podatkowego na świecie.Dominika Tyczka-Szyda wyróżniona w rankingu ITR World TP 2023


Dominika Tyczka-Szyda, Partnerka w Rödl & Partner w Polsce, specjalistka w dziedzinie cen transferowych –  otrzymała rekomendację indywidualną Highly Regarded Practitioner w rankingu World Transfer Pricing 2023.


World Tax oraz World Transfer Pricing to prestiżowe przewodniki ułatwiające odnalezienie najlepszych firm doradztwa podatkowego na świecie, publikowane przez międzynarodowe wydawnictwo International Tax Review. Nagrody są formą docenienia dla wybitnych osiągnięć i postępów dokonanych w ostatnich 12 miesiącach.

 Więcej o Dominice przeczytasz w zakładce Partnerzy w Polsce »


Każdy sukces poparty jest ciężką pracą. Każdy sukces motywuje również do sięgania po więcej i wyznaczania kolejnych celów. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych ciekawych zawodowych wyzwań. 


​WRZESIEŃ


Oficjalne otwarcie nowego biura w Krakowie


26 września 2022 r. uroczyście otworzyliśmy nasze nowe biuro w Krakowie. Na wydarzenie licznie przybyli pracownicy, klienci, Partnerzy Zarządzający oraz Partnerzy z Polski.


Naszymi gośćmi byli również: Konsul Republiki Federalnej Niemiec – Dagmar Maria Hillebrand, Elżbieta Duraj – kierownik biura regionalnego AHK w Katowicach, Renata Kopyto z Domu Norymberskiego, Silvie Preusser z Urzędu Stosunków Międzynarodowych Miasta Norymberga.


 

 

W tym roku przypada także 30-lecie naszej obecności na polskim rynku oraz 26-lecie naszej działalności w Krakowie, co stanowiło dodatkowy powód do celebracji. Spotkanie umilił nam pokaz kulinarny w wykonaniu Roberta Makłowicza okraszony historią i ciekawostkami na temat kuchni polskiej i niemieckiej.


Dziękujemy wszystkim, którzy uświetnili ten dzień swoją obecnością. Dziękujemy tym, którzy nie mogli z nami być, a którzy pamiętali o naszej firmie #RoedlFamily.


​SIERPIEŃ

 

Katarzyna Judkowiak, Partnerka w Rödl & Partner w Polsce – wyróżniona w rankingu ITR World Tax 2023 


Katarzyna Judkowiak, Partnerka w Rödl & Partner w Polsce odpowiedzialna za obszar doradztwa podatkowego znalazła się w gronie World Tax Leaders 2023 – z tytułem Highly Regarded Practitioner w obszarze General corporate tax oraz Women in tax.
Nagrody ITR Tax Awards przyznawane są od 2005 roku przez prestiżowy magazyn International Tax Review. Wyróżnienia trafiają do najlepszych firm oraz ekspertów zajmujących się doradztwem podatkowym z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Nagrody są formą docenienia dla wybitnych osiągnięć i postępów dokonanych w ostatnich 12 miesiącach.


Katarzyna Judkowiak jest absolwentką Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą na kierunku Międzynarodowej Ekonomiki Przedsiębiorstwa (Internationale Betriebswirtschaftslehre). W trakcie studiów uzyskała stypendium z DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst), w ramach którego studiowała na Uniwersytecie w Montevideo (Urugwaj). Z Rödl & Partner związana jest od 2005 r., tytuł doradcy podatkowego uzyskała w 2007 r. W roku 2010 mianowana na stanowisko Associate Partner, a w 2020 r. na stanowisko Partnera. Kieruje działem doradztwa podatkowego w warszawskim oddziale Rödl & Partner.


Jesteśmy dumni z wyróżnienia, która trafiło w ręce Kasi. Te wyrazy uznania są znakomitym podkreśleniem jej efektywności, stałego rozwoju i podnoszenia standardów w skutecznym doradztwie podatkowym. Serdeczne gratulacje!


​LIPIEC

Nowi Senior Associate

Grono Senior Associate w Rödl & Partner w Polsce #roedlFamily powiększyło się o 21 osób:

 • Gdańsk – Jakub Wajs (Tax)
 • Gliwice – Anna Grobosz (BPO), Agnieszka Jurcimierska-Pawlik (BPO), Ewa Mróz (BPO)
 • Kraków – Ewelina Buś-Gielmuda (BPO), Joanna Litwińska (Tax), Anastazja Niedzielska-Pitera (Legal),
 • Beata Ostój-Korabik (Audyt), Kamil Twardowski (Legal)
 • Poznań – Izabela Karolak (Tax), Joanna Sikora-Bzdzikot (Legal), Agata Wierzbowska (Audyt), Michał Zakrzewski (Legal)
 • Warszawa – Michał Kwiatkowski (Audyt), Anna Melech (BPO), Marcin Muchowski (Tax), Katarzyna Niedabylska (Tax), Anna Zielony (Tax), Urszula Zimon (Tax)
 • Wrocław – Marta Bartoszewska (BPO), Katarzyna Zymon (BPO)

 


Nowo mianowani reprezentują różne gałęzie biznesu. Łączy ich imponujące doświadczenie zawodowe oraz lata wspólnej pracy. Gratulujemy awansu! Życzymy wielu sukcesów!


Nowa Partnerka w Rödl & Partner w Polsce
 
Do grona Partnerów Rödl & Partner w Polsce dołącza Dominika Tyczka-Szyda. Oficjalna uroczystość nominacji miała miejsce podczas międzynarodowego wydarzenia Forum Global w Norymberdze. Dominika Tyczka-Szyda jest doradcą podatkowym, specjalistką w zakresie cen transferowych, członkiem międzynarodowego zespołu Rödl & Partner do spraw cen transferowych i grupy roboczej w ramach Forum Cen Transferowych, a także MDR-Officerem.


Jest nagradzaną i wyróżnianą ekspertką – znalazła się w gronie najlepszych specjalistów w dziedzinie prawa podatkowego, rekomendowanych przez dziennik „Rzeczpospolita”. Zajmuje także 3. miejsce w zestawieniu top doradców w kategorii CIT „Dziennika Gazety Prawnej”. Jest autorką licznych wystąpień i publikacji, a także doktorantką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów.


Karierę zawodową rozpoczęła w Rödl & Partner w 2010 r. na stanowisku Asystentki Działu Prawno-Podatkowego. W 2014 r. otrzymała nominację na Senior Associate, a w 2017 r. została Associate  Partnerem. Od 2018 r. zarządza Działem Doradztwa Podatkowego oraz Prawnego we Wrocławiu, a
także zespołem cen transferowych Rödl & Partner w Polsce. Obecnie kieruje blisko trzydziestoosobowym zespołem.


Wsparcie dla Ukrainy – darowizna od Rödl & Partner


W ramach pomocy Ukrainie nawiązaliśmy współpracę z wrocławskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Bonitum”.


Partnerzy podjęli decyzję o odwołaniu wspólnego świętowania 30-lecia Rödl & Partner w Polsce, by wesprzeć działania niosące pomoc objętej wojną Ukrainie. Przekazaliśmy darowiznę w wysokości 200 tys. zł., która zostanie przeznaczona na zakup wyposażenia karetek pogotowia.


Ze względu na brak karetek przeznaczonych do udzielania pomocy ludności cywilnej (w większości karetki zostały przekazane wojsku), Stowarzyszenie prowadzi akcję „Karetki dla Kijowa”, której celem jest wyposażenie karetek medycznych i przekazanie ich do ukraińskich szpitali lub ośrodków opiekujących się osobami niepełnosprawnymi i starszymi.


Dzięki naszej darowiźnie Stowarzyszenie zakupi kompleksowe wyposażenie dla jednej karetki pogotowia (urządzenia medyczne i monitorujące stan zdrowia oraz sprzęt używany w najcięższych przypadkach zagrożenia życia).

 

CZERWIEC

XX Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolita” rozstrzygnięty

 

W Rankingu  „Rzeczpospolitej” nagradzane są największe i najlepsze firmy prawnicze w kraju. W tym roku do rankingu zgłoszono rekordową liczbę kancelarii – 321.
Zajęliśmy:

 • 21. miejsce pod względem liczby prawników
 • 30. miejsce w pod względem liczby adwokatów i radców prawnych.

 

Otrzymaliśmy również dwa wyjątkowe wyróżnienia. Docenieni zostaliśmy w kategoriach:

 • wkład w budowę rynku prawniczego w Polsce
 • innowacyjne rozwiązania – dwa projekty: Ekobiuro oraz wdrożenie usługi EAP24.


Dodatkowo wśród rekomendowanych prawników w kategorii Cyberbezpieczeństwo znalazł się – Paweł Foltman, radca prawny w Rödl & Partner .


Nasze standardy to skuteczne doradztwo, digitalizacja procesów i bezpieczeństwo danych. Wyniki rankingu potwierdzają nasze dążenie do wysokiej jakości świadczonych usług prawnych i zorientowanie na potrzeby innych.


​MAJ


Nowi Associate Partnerzy 


Do grona Associate Partnerów w Rödl & Partner dołączyło 10 osób:

 • Katarzyna Kubica, audyt, Gliwice
 • Grzegorz Gęborek, doradztwo prawne, Gliwice
 • Maciej Wilczkiewicz, doradztwo podatkowe, Gliwice
 • Edyta Gruszka, księgowość płacowa, Kraków
 • Piotr Derylak, audyt, Kraków
 • Anna Harasimowicz, doradztwo podatkowe, Warszawa
 • Renata Misior, księgowość płacowa, Warszawa
 • Karolina Sieraczek, doradztwo prawne, Wrocław
 • Daria Walkowiak-Dobner, doradztwo podatkowe, Wrocław
 • Paweł Kolenkiewicz, księgowość finansowa, Wrocław

 Gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali tę ważną nominację. To efekt zaangażowania w wykonywanie codziennych obowiązków oraz pracy nad swoim warsztatem zawodowym oraz warsztatem lidera. Życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwoju w Rödl & Partner!Rödl & Partner w XVI Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika „Rzeczpospolita”

W XVI edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” odnotowaliśmy wysokie pozycje. Aż czterech naszych ekspertów znalazło się w gronie rekomendowanych doradców podatkowych.
Zajęliśmy:

 • 7. miejsce – w kategorii: największe firmy według liczby doradców podatkowych;
 • 8. miejsce –  w kategorii: największe firmy według przychodów za 2021 r.

 

Dodatkowo kapituła rankingu, w skład której wchodzą wybitni przedstawiciele świata nauki – wyłoniła najlepszych specjalistów w dziedzinie prawa podatkowego. Wśród rekomendowanych doradców znaleźli się:

 • doradztwo compliance – Katarzyna Judkowiak; doradca podatkowy i Partner;
 • doradztwo ws. cen transferowych – Dominika Tyczka-Szyda, doradca podatkowy i Associate Partner;
 • podatek od nieruchomości – Jakub Wajs, radca prawny, doradca podatkowy;
 • PIT – Monika Spotowska, adwokat, doradca podatkowy i Associate Partner.


Cieszymy się, że tak liczne grono naszych doradców zostało docenione i wyróżnione w tegorocznej edycji rankingu. Wysokie wyniki potwierdzają naszą troskę o jakość świadczonych usług doradztwa podatkowego i zorientowanie na potrzeby klientów.


KWIECIEŃ

Rödl & Partner w XXI Rankingu Firm Audytorskich dziennika „Rzeczpospolita”


W tegorocznym XXI Rankingu Firm Audytorskich dziennika "Rzeczpospolita" zostaliśmy sklasyfikowani na 11. pozycji pod względem przychodów z audytu (dane za 2021 r.). Biorąc pod uwagę kolejność według przychodów ogółem plasujemy się tuż za Wielką Czwórką, tj. na 5 miejscu.
Zestawienie „Rzeczpospolitej” zostało przygotowane na podstawie nadesłanych ankiet. Pod uwagę brano m.in. takie kryteria jak:

 • przychody z czynności rewizji finansowej stanowiące podstawę naliczenia opłaty z tytułu nadzoru;
 • liczba czynności rewizji finansowej przeprowadzonych w 2021 r.;
 • liczba biegłych rewidentów z polskimi licencjami;
 • zatrudnieni przy audycie (bez administracji).


Wsparcie dla pracowników Rödl & Partner z Ukrainy i ich rodzin


Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, a jedną z naszych wartości jest „okazywanie troski”. W obliczu wojny w Ukrainie pracownicy Rödl & Partner w Polsce – od pierwszych dni trwania konfliktu podjęli działania, aby nieść pomoc koleżankom i kolegom z Ukrainy i ich rodzinom.

 

Transport i baza lokalowa

W ramach Rödl & Partner w Polsce powstała specjalna grupa robocza, która koordynuje firmowe inicjatywy pomocy – głównie dla naszych pracowników z biur z Kijowa i Charkowa. Dbamy o przyjazd i pobyt naszych pracowników oraz ich rodzin – zaczynając od organizacji przejazdów z Ukrainy, odebrania osób z polskiej granicy, zapewnienia zakwaterowania, pomocy prawnej, przygotowania miejsca do pracy czy wsparcia w obszarze życia codziennego w Polsce. Do tej pory udało nam się pomóc ponad 60 osobom i 9 zwierzętom. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się nasi pracownicy, którzy wielokrotnie oferowali wsparcie w czasie prywatnym.

 

Zbiórki koleżeńskie

Prowadzimy wewnętrzną zbiórkę pieniężną. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc naszym koleżankom i kolegom z Ukrainy w aklimatyzacji w Polsce. Dodatkowo realizujemy zbiórki rzeczowe, np. żywności, ubrań, wyposażenia domów (drobne AGD, meble itp.). W ramach pomocy koleżeńskiej wspieramy również w kwestiach formalno-prawnych, jak np. złożenie wniosku o dowód osobisty, zapisanie dzieci do przedszkoli, pomoc podczas wizyt u lekarzy. Na stałe współpracujemy z dwoma osobami mówiącymi w języku ukraińskim. Staramy się, by nasi współpracownicy i ich rodziny czuli się bezpiecznie.

 

Odwołanie Gali Jubileuszowej z okazji 30-lecia Rödl & Partner w Polsce

Dodatkowo firma podjęła decyzję o odwołaniu Gali Jubileuszowej z okazji 30-lecia Rödl & Partner w Polsce. Obecna sytuacja związana z wojną w Ukrainie oraz organizowaniem wsparcia i pomocy dla naszych pracowników i ich rodzin nie jest odpowiednim czasem do zabawy i świętowania. Jako Rödl & Partner w Polsce postanowiliśmy przeznaczyć kwotę 200 tys. zł na rzecz organizacji niosących pomoc humanitarną Ukrainie.


​MARZEC

Rödl & Partner w 16. Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej


W rankingu Największych firm doradztwa podatkowego w kategorii firm dużych – czyli zatrudniających 10 i więcej osób z uprawnieniami – Rödl & Partner w Polsce zajął wysokie 2. miejsce. Oznacza to, że zostaliśmy sklasyfikowani zaraz za firmami z Wielkiej Czwórki.
Pod względem przychodów w 2021 roku zostaliśmy uwzględnieni na 4. miejscu w kategorii dużych firm.


Dodatkowo zajęliśmy wysokie pozycje w kategoriach bez podziału na grupy – TOP 30:

 • firmy pod względem liczby doradców podatkowych – 6. miejsce;
 • firmy pod względem liczby klientów – 6. miejsce.


Dominika Tyczka-Szyda doradca podatkowy i Associate Partner w Rödl & Partner została wyróżniona na 3. miejscu w zestawieniu TOP doradcy podatkowi w kategorii CIT.


W części poświęconej informatyzacji podatków zostaliśmy także docenieni za narzędzie do cross-sellingu oraz kalkulator PIT.


16. Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej został podzielony na trzy zasadnicze części: największe firmy, najlepsze firmy oraz najlepsi doradcy podatkowi w 2021 r. O pozycjach decydowały wyniki firm oraz ich osiągnięcia, a w kategoriach indywidualnych sukcesy doradców.Diamenty Forbesa 2022


Już po raz czwarty Rödl & Partner został uhonorowany „Diamentem Forbesa” i znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W tym roku nasz „Diament” lśni podwójnie.
Rödl & Partner otrzymał podwójne wyróżnienie – dla usług BPO oraz w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego. Tytuł potwierdza wielostronny i dynamiczny rozwój firmy pomimo burzliwego otoczenia gospodarczego.


Ranking bada i wskazuje firmy, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość, sprawdzając m.in.: wyniki finansowe, wartość majątku, wiarygodność płatniczą i zdarzenia prawne.


 Znajdź nas

Linkedin Rödl & PartnerRödl & Partner YouTube 

Facebook Rödl & Partner 

 

 
Deutschland Weltweit Search Menu