Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Wybierz nas

PrintMailRate-it

Rankingi »

Zajmujemy czołowe miejsca w polskich i międzynarodowych rankingach, publikowanych między innymi na łamach „Rzeczpospolitej” i „Gazety Prawnej”. Od lat jesteśmy obecni wśród najlepszych kancelarii prawnych oraz plasujemy się w czołówce firm doradztwa podatkowego, księgowości oraz audytorskich. 

Izby i stowarzyszenia »

Współpracujemy z organizacjami zrzeszającymi podmioty gospodarcze z różnych krajów Unii Europejskiej. Chętnie nawiązują z nami współpracę izby bilateralne, stowarzyszenia oraz zrzeszenia pracodawców z krajów niemieckojęzycznych i pozostałych. 

 i certyfikaty »

Zatrudniamy najlepszych specjalistów. Podejmujemy liczne inicjatywy – świadome i odpowiedzialne społecznie . Cieszymy się, że podejmowane przez nas działania związane ze wspieraniem otoczenia, jak również indywidualne sukcesy naszych pracowników są dostrzegane i nagradzane. 

 Poznaj nasze usługiDeutschland Weltweit Search Menu