Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Rödl & Partner Kraków

PrintMailRate-it

Kraków.jpg

 

 

Dawna stolica Polski to dziś jeden z dynamicznie rozwijających się ośrodków biznesowych. Inwestorzy, którzy zdecydowali się na siedzibę właśnie w Krakowie, mogą skorzystać ze wsparcia ekspertów Rödl & Partner. W ofercie naszej firmy doradczej znajduje się: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting, doradztwo technologiczne i cyberbezpieczeństwo.


Kraków jest drugim pod względem liczby mieszkańców miastem w Polsce. Jednocześnie jest to jeden z głównych ośrodków akademickich. To właśnie dostęp do wykwalifikowanej kadry i dostępność przestrzeni biurowej (jeden z najważniejszych hubów biurowych zlokalizowany jest przy ulicy Wadowickiej) są głównymi powodami, dla których przedsiębiorcy tak chętnie szukają w Krakowie miejsca na siedzibę lub oddział swojej firmy. Położenie miasta sprzyja też nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych z przedsiębiorstwami działającymi na Słowacji i w Czechach.


Jako duży i prężnie rozwijający się ośrodek biznesowy, Kraków jest atrakcyjnym rynkiem dla pracowników. W ostatnich latach duży odsetek firm rozpoczynających działalność na terenie tego miasta działa w branży nowych technologii. Atrakcyjne zarobki i dostęp do bogatej oferty usług społecznych przekładają się na wysoki standard życia.

 

Rödl & Partner Kraków – usługi


Jedną z lokalizacji Rödl & Partner jest Kraków. Nasze biuro mieści się w biurowcu Mogilska Office położonym przy ulicy Mogilskiej 43, jednym z głównych ciągów komunikacyjnych miasta, który łączy centrum z Nową Hutą. Podmiotom działającym na terenie Krakowa Rödl & Partner proponuje:

 

  • Audyt Kraków. Zapewniamy doradztwo rachunkowe i przeglądy finansowe. Można nam zlecić audyt finansowy i usługi poświadczające biegłego rewidenta.
  • BPO Kraków. Usługi księgowe, Tax Compliance, nadzór księgowy czy deklaracje podatkowe – to część naszej oferty w ramach BPO. Można nam zlecić też outsourcing księgowości oraz outsourcing kadr i płac.
  • Kancelaria prawna Kraków. Zapewniamy doradztwo prawne i transakcyjne (M&A). Firmy mogą nam powierzyć wycenę nieruchomości lub sprawy z zakresu energetyki odnawialnej OZE. Oferujemy też Due Diligence prawne.
  • Kancelaria podatkowa Kraków. Nasi doradcy podatkowi pomagają w zakresie optymalizacji podatkowej, interpretacji podatkowych i w trakcie postępowań podatkowych. Zapewniamy również Due Diligence podatkowe.
  • Consulting i finansowanie działalności. Wiemy, jak pozyskać dotacje i fundusze unijne. Doradzamy w zakresie rekrutacji pracowników i zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Nowe technologie. Przeprowadzamy testy penetracyjne, audyt sieci i infrastruktury oraz zapewniamy szkolenia RODO. Wszystko po to, aby wzmocnić bezpieczeństwo IT organizacji.


Obsługujemy firmy z kapitałem polskim i zagranicznym. Aby zapewnić wysoki poziom obsługi inwestorom zagranicznym, w naszym zespole są specjaliści biegle posługujący się językiem angielskim i niemieckim. 

 Poznaj nas:

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Rödl & Partner Kraków

ul. Mogilska 43
31-545 Kraków

+48 12 213 25 00
Deutschland Weltweit Search Menu