Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Rödl & Partner Warszawa

PrintMailRate-it

Rödl & Partner Warszawa

 

 

Rödl & Partner w Warszawie specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm z sektora MŚP. Nasza oferta obejmuje prowadzenie księgowości, bieżących rozliczeń podatkowych, świadczenie doradztwa podatkowego i prawnego oraz wsparcie w procesie pozyskiwania funduszy. Usługi świadczone są w języku polskim, niemieckim i angielskim.


Warszawa to aktualnie największy ośrodek gospodarczy w Polsce. Inwestorzy doceniają zarówno dostępność pracowników wszystkich szczebli, jak i realizowane inwestycje infrastrukturalne, które korzystnie wpływają na rozwój biznesu. Warszawa to także prężnie rozwijający się rynek biurowy – tylko Mokotów oferuje ponad 1,5 mln mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.


Na terenie miasta działa wiele placówek oświatowych i uczelni wyższych, organizowane są też liczne imprezy sportowe i kulturalne. To z kolei powoduje, że Warszawa uchodzi za jedną z bardziej przyjaznych stolic w Europie. To sprawia, że w tym mieście siedziby czy oddziały otwierają zarówno przedsiębiorcy z Polski, jak i podmioty zagraniczne.


Rödl & Partner Warszawa – usługi

Na terenie Warszawy posiada oddział firma Rödl & Partner. Działamy w biurowcu Sienna Office Centre znajdującym się między rondem Daszyńskiego a rondem ONZ. Przedsiębiorcom operującym na terenie stolicy pomagamy od 1992 roku. Specjaliści z Rödl & Partner zapewniają pomoc w następujących obszarach:

  • Audyt Warszawa. Mamy bogate doświadczenie w przeprowadzaniu audytu finansowego. Badamy też sprawozdania finansowe i przeglądy finansowe. Proponujemy Due Diligence finansowe oraz zapewniamy wsparcie w zakresie doradztwa rachunkowego.
  • BPO Warszawa. Kompleksowo odciążamy firmy z prowadzenia księgowości, kadr i płac czy przygotowywania i składania deklaracji podatkowych. Działamy również jako pogotowie księgowe. Wspieramy w zakresie sprawozdawczości zarządczej i statystycznej.
  • Kancelaria prawna Warszawa. Rozwiewamy wątpliwości przedsiębiorców, świadcząc doradztwo prawne i oferując Due Diligence prawne. Proponujemy też doradztwo transakcyjne (M&A), zajmujemy się wyceną nieruchomości i kwestiami energetyki odnawialnej OZE. Można nam powierzyć restrukturyzację i przekształcenie przedsiębiorstwa.
  • Kancelaria podatkowa Warszawa. W ramach kancelarii podatkowej proponujemy między innymi doradztwo podatkowe i reprezentację w czasie postępowań podatkowych. Klientom pomagamy również w optymalizacji podatkowej i Due Diligence podatkowym.
  • Consulting i finansowanie działalności. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji i funduszy unijnych. Pomagamy przedsiębiorcom w zakresie rekrutacji pracowników. Przeprowadzamy także badania rynku.
  • Nowe technologie. Nasze usługi obejmują kwestie bezpieczeństwa IT, audyt sieci i infrastruktury czy wdrożenia RODO. Pomagamy też zminimalizować ryzyko poprzez analizy.


Aby uzyskać założone cele, warto skorzystać ze wsparcia ekspertów. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy w różnych obszarach prowadzenia firmy.

 Poznaj nas:

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Marzena Rączkiewicz

doradca podatkowy

Partner

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

Profil

Rödl & Partner Warszawa

ul. Sienna 73
00-833 Warszawa

+48 22 244 00 00
Deutschland Weltweit Search Menu