Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Rödl & Partner Warszawa

PrintMailRate-it

Rödl & Partner Warszawa

 

 

Rödl & Partner w Warszawie specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm z sektora MŚP. Nasza oferta obejmuje prowadzenie księgowości, bieżących rozliczeń podatkowych, świadczenie doradztwa podatkowego i prawnego oraz wsparcie w procesie pozyskiwania funduszy. Usługi świadczone są w języku polskim, niemieckim i angielskim.


Warszawa to aktualnie największy ośrodek gospodarczy w Polsce. Inwestorzy doceniają zarówno dostępność pracowników wszystkich szczebli, jak i realizowane inwestycje infrastrukturalne, które korzystnie wpływają na rozwój biznesu. Warszawa to także prężnie rozwijający się rynek biurowy – tylko Mokotów oferuje ponad 1,5 mln mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.


Na terenie miasta działa wiele placówek oświatowych i uczelni wyższych, organizowane są też liczne imprezy sportowe i kulturalne. To z kolei powoduje, że Warszawa uchodzi za jedną z bardziej przyjaznych stolic w Europie. To sprawia, że w tym mieście siedziby czy oddziały otwierają zarówno przedsiębiorcy z Polski, jak i podmioty zagraniczne.


Rödl & Partner Warszawa – usługi

Na terenie Warszawy posiada oddział firma Rödl & Partner. Działamy w biurowcu Sienna Office Centre znajdującym się między rondem Daszyńskiego a rondem ONZ. Przedsiębiorcom operującym na terenie stolicy pomagamy od 1992 roku. Specjaliści z Rödl & Partner zapewniają pomoc w następujących obszarach:

  • Audyt Warszawa. Mamy bogate doświadczenie w przeprowadzaniu audytu finansowego. Badamy też sprawozdania finansowe i przeglądy finansowe. Proponujemy Due Diligence finansowe oraz zapewniamy wsparcie w zakresie doradztwa rachunkowego.
  • BPO Warszawa. Kompleksowo odciążamy firmy z prowadzenia księgowości, kadr i płac czy przygotowywania i składania deklaracji podatkowych. Działamy również jako pogotowie księgowe. Wspieramy w zakresie sprawozdawczości zarządczej i statystycznej.
  • Kancelaria prawna Warszawa. Rozwiewamy wątpliwości przedsiębiorców, świadcząc doradztwo prawne i oferując Due Diligence prawne. Proponujemy też doradztwo transakcyjne (M&A), zajmujemy się wyceną nieruchomości i kwestiami energetyki odnawialnej OZE. Można nam powierzyć restrukturyzację i przekształcenie przedsiębiorstwa.
  • Kancelaria podatkowa Warszawa. W ramach kancelarii podatkowej proponujemy między innymi doradztwo podatkowe i reprezentację w czasie postępowań podatkowych. Klientom pomagamy również w optymalizacji podatkowej i Due Diligence podatkowym.
  • Consulting i finansowanie działalności. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji i funduszy unijnych. Pomagamy przedsiębiorcom w zakresie rekrutacji pracowników. Przeprowadzamy także badania rynku.
  • Nowe technologie. Nasze usługi obejmują kwestie bezpieczeństwa IT, audyt sieci i infrastruktury czy wdrożenia RODO. Pomagamy też zminimalizować ryzyko poprzez analizy.


Aby uzyskać założone cele, warto skorzystać ze wsparcia ekspertów. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy w różnych obszarach prowadzenia firmy.

 Poznaj nas:

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Tomasz Balcerak

doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Katarzyna Judkowiak

doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Marzena Rączkiewicz

doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Rödl & Partner Warszawa

ul. Sienna 73
00-833 Warszawa

+48 22 244 00 00
Deutschland Weltweit Search Menu