Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Księgowość i płace

PrintMailRate-it

 

W tym dziale prezentujemy najciekawsze tematy z zakresu księgowości finansowej oraz spraw kadrowo-płacowych. Nasi eksperci w przystępny sposób dzielą się swoim doświadczeniem i praktyczną wiedzą w zakresie przepisów, które mogą mieć wpływ na prowadzenie biznesu w Polsce. Przedstawiamy również komentarze do aktualnego orzecznictwa, praktyczne porady i wskazówki, omówienie tematów dotyczących ustawy o rachunkowości, sprawozdań finansowych, tematów podatkowych oraz prawa pracy i tematów związanych z rozliczeniami ZUS i US. Omawiamy konkretne przykłady narzędzi i rozwiązań ułatwiających działanie w szeroko pojętym obszarze rachunkowości.

 

Zapoznaj się z naszymi usługami w ramach Business Process Outsourcing »

 

Czytaj artykuły:


Bezpieczna księgowość z Rödl & Partner

Bezpieczeństwo, szybkość działania i niezawodność są konieczne w każdej firmie, która funkcjonuje w wirtualnym świecie produktów i usług. Więcej »
 

R-flow – nie masz czasu na marnowanie czasu

R-flow to elektroniczne narzędzie, które umożliwia szybkie i proste wdrożenie optymalizacji obiegu faktur zakupu. Więcej »

 

Norma ISO/IEC 27001 – standaryzacja systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji

Nasza firma uzyskała Certyfikat British Standards Institution (BSI) potwierdzający działania w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013. Więcej »

Ekobiuro rachunkowe – jak to zrobić

 Co możesz zrobić, aby Twoje biuro rachunkowe również stało się bardziej eko? Lista działań i możliwości jest długa, a większość z nich nie wymaga nakładów finansowych. Więcej »

Robotic Desktop Automation w ramach Business Process Outsourcing

Robotic Process Automation, tzw. RPA to rodzaj technologii służącej do automatyzacji działań w biznesie. Bazuje na robotach programowych, tzw. botach lub sztucznej inteligencji. Więcej »

 

Lean management – optymalizacja procesów

Coraz więcej firm korzysta z metodologii umożliwiających optymalizację procesów, jak na przykład Lean management. Więcej>> 

Dlaczego warto digitalizować procesy księgowe

Digitalizacja jest obecnie dominującym kierunkiem rozwoju i dotyczy wszystkich procesów związanych z działalnością przedsiębiorstwa. Więcej>>

Kontakt

Contact Person Picture

Marzena Rączkiewicz

doradca podatkowy

Partner

+48 22 696 28 00

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Aneta Bolka

Associate Partner

+48 (58) 582 62 49
+48 696 141 485

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu