Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Księgowość i płace

PrintMailRate-it

Księgowość oraz kadry i płace 


Ustawa o rachunkowości, sprawozdania finansowe, podatki, prawo pracy, rozliczenia ZUS i US – o tym wszystkim przeczytasz w tym dziale.

Dzielimy się swoim doświadczeniem i praktyczną wiedzą w zakresie przepisów, które mogą mieć wpływ na prowadzenie biznesu w Polsce. Znajdziesz tu również komentarze do aktualnego orzecznictwa, praktyczne porady i wskazówki oraz przykłady narzędzi i rozwiązań ułatwiających działanie w rachunkowości.

Bądź na bieżąco z najciekawszymi tematami z zakresu księgowości oraz kadr i płac.

​6.02.2023

Rachunek zysków i strat – najważniejsze informacje »

Rachunek zysków i strat, zwany rachunkiem wyników, zawiera najważniejsze dane o bieżącej kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Jak go analizować według wariantów: kalkulacyjnego i porównawczego?

Bezpieczna księgowość z Rödl & Partner »

Bezpieczeństwo, szybkość działania i niezawodność są konieczne w każdej firmie, która funkcjonuje w wirtualnym świecie produktów i usług.

R-flow – nie masz czasu na marnowanie czasu »

R-flow to elektroniczne narzędzie, które umożliwia szybkie i proste wdrożenie optymalizacji obiegu faktur zakupu.

26.03.2021

Norma ISO/IEC 27001 – standaryzacja systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji »

Nasza firma uzyskała Certyfikat British Standards Institution (BSI) potwierdzający działania w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013.

25.03.2021

Ekobiuro rachunkowe – jak to zrobić »

 Co możesz zrobić, aby Twoje biuro rachunkowe również stało się bardziej eko? Lista działań i możliwości jest długa, a większość z nich nie wymaga nakładów finansowych.

4.03.2021

Robotic Desktop Automation w ramach Business Process Outsourcing »

Robotic Process Automation, tzw. RPA to rodzaj technologii służącej do automatyzacji działań w biznesie. Bazuje na robotach programowych, tzw. botach lub sztucznej inteligencji.

11.08.2020

Dlaczego warto digitalizować procesy księgowe »

Digitalizacja jest obecnie dominującym kierunkiem rozwoju i dotyczy wszystkich procesów związanych z działalnością przedsiębiorstwa.

6.08.2020

Lean management – optymalizacja procesów »

Coraz więcej firm korzysta z metodologii umożliwiających optymalizację procesów, jak na przykład Lean management.

Kontakt

Contact Person Picture

Marzena Rączkiewicz

doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

ProfilDeutschland Weltweit Search Menu