Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Tworzymy przyszłość – 30 lat Rödl & Partner w Polsce

PrintMailRate-it

 

Jesteśmy z Wami od ponad 30 lat. Nasza doradcza przygoda w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku. Niezmiennie pomagamy międzynarodowym przedsiębiorstwom mierzyć się ze zmieniającą się rzeczywistością. Towarzyszymy Wam w podejmowaniu wyzwań, jakie stawia przyszłość.


Historia firmy sięga 1977 roku, kiedy dr Bernd Rödl założył w Norymberdze jednoosobową kancelarię. W 1992 roku otworzyliśmy pierwszy oddział w Polsce. Obecnie działa tu 6 biur – Gdańsk, Gliwice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław – oferujących kompleksową obsługę doradczą zarówno inwestorów zagranicznych, jak i przedsiębiorstw krajowych. Od dawna wiemy, że digitalizacja i automatyzacja procesów pozwala rozwijać się w sposób dynamiczny i zrównoważony. Pracujemy w zmieniającym się świecie, gdzie nowe technologie i cyberbezpieczeństwo to niezbędny element doradztwa.

 

Poznaj naszą historię »


Od ponad 30 lat łączymy tradycyjne wartości z nowoczesnym podejściem do biznesu. Jesteśmy firmą, w której okazywanie troski i duch zespołowości kształtują wzajemne relacje i budują zaufanie wśród klientów na całym świecie. Nasi doradcy wychodzą poza liczby, tabelki i paragrafy, stawiając na zrozumienie biznesu i szczere zaangażowanie.


Poznaj nasze wartości »


Towarzyszymy naszym klientom i otaczamy ich troską. Łącząc interdyscyplinarne kompetencje zapewniamy szersze spojrzenie na problemy. Skuteczny doradca podąża za rozwojem biznesu klienta, pomaga nie tylko przewidywać trudności, lecz także wskazywać na szanse.


Poznaj nasze usługi »


Jesteśmy międzynarodową firmą świadczącą profesjonalne usługi w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Na świecie zatrudniamy 5800 pracowników w 49 krajach. Jesteśmy proaktywnym opiekunem średniej wielkości przedsiębiorstw, będących liderami na rynkach światowych.

 

 

 

 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych #30latRoedlWPolsce:

 

 

 

 

 Galeria – otwarcie biura w Krakowie

First<<Prev<[1]>Next>>Last v
First<<Prev<[1]>Next>>Last v

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu