Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Rödl & Partner Wrocław

PrintMailRate-it

Rödl & Partner Wrocław

 

 

Średnie i duże firmy często korzystają z potencjału outsourcingu. Rödl & Partner, działając we Wrocławiu, zapewnia podmiotom doradztwo prawne i doradztwo podatkowe. Nasza oferta obejmuje też audyt, Business Process Outsourcing, consulting, nowe technologie i cyberbezpieczeństwo. Dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów wyeliminować można ryzyka na różnych obszarach działalności.


Zainteresowanie inwestorów Wrocławiem wynika z położenia miasta. Wrocław znajduje się w południowo-zachodniej części Polski, dzięki czemu idealnie nadaje się na siedzibę czy oddział firmy ukierunkowanej na współpracę z firmami niemieckimi czy czeskimi. W połączeniu z dostępem do autostrady A4, licznych dróg ekspresowych i lotniska, czyni to Wrocław atrakcyjnym ośrodkiem biznesowym. Na terenie miasta działa wiele szkół wyższych, które specjalizują się w kształceniu specjalistów w dziedzinie IT, chemii, biotechnologii czy farmacji.


Na terenie Wrocławia funkcjonuje specjalna strefa ekonomiczna, a proprzedsiębiorcza aktywność władz miasta sprzyja rozwojowi biznesu. Pracownicy mogą z kolei liczyć zarówno na pracę w jednej z wielu firm, jak i bogatą ofertę mieszkaniową i kulturalną. W rezultacie Wrocław plasuje się wysoko w międzynarodowych rankingach porównujących europejskie miasta pod względem jakości życia.


Rödl & Partner Wrocław – usługi


Od 1995 roku we Wrocławiu obecny jest oddział firmy doradczej Rödl & Partner. Nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum miasta, w nowoczesnym biurowcu Nicolas Business Center. W skład naszej oferty wchodzi między innymi:

  • Audyt Wrocław. Klienci Rödl & Partner mogą zlecić audyt finansowy i badanie sprawozdań finansowych. Nasza oferta obejmuje przeglądy finansowe, Due Diligence finansowe, usługi poświadczające biegłego rewidenta i pakiety konsolidacyjne.
  • BPO Wrocław. W ramach outsourcingu księgowości oraz kadr i płac kompleksowo zajmujemy się rozliczeniami firmy z urzędami i pracownikami. W ramach BPO proponujemy też nadzór księgowy, sprawozdawczość finansową, zarządczą i statystyczną. Doradzamy firmom również w zakresie Tax Compliance.
  • Kancelaria prawna Wrocław. Wspomagamy przedsiębiorców w zagadnieniach prawnych. Oferujemy doradztwo prawne, outsourcing prawny i Due Diligence prawne. Nasi eksperci zajmują się restrukturyzacjami i przekształceniami, wyceną nieruchomości i zagadnieniami z zakresu energetyki odnawialnej OZE.
  • Kancelaria podatkowa Wrocław. W ramach kancelarii podatkowej prowadzimy doradztwo podatkowe, doradzamy w zakresie optymalizacji podatkowej i Due Diligence podatkowego.
  • Consulting i finansowanie działalności. Pomagamy organizacjom w pozyskaniu dotacji i funduszy unijnych. Dzielimy się też doświadczeniem w zakresie rekrutacji pracowników i zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Nowe technologie. Sprawdzamy bezpieczeństwo IT organizacji, a także wdrażamy i szkolimy pracowników w zakresie RODO.

 Poznaj nas:

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Dominika Tyczka-Szyda

doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Rödl & Partner Wrocław

ul. św. Mikołaja 19
50-128 Wrocław

+48 71 881 23 00
Deutschland Weltweit Search Menu