Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo prawne

PrintMailRate-it

Przedsiębiorstwa, aby działać w pełni legalnie, muszą spełnić wiele wymogów prawnych. W przeciwnym razie mogą się narazić na dotkliwe konsekwencje, np. kary finansowe. Dodatkowo prawo zmienia się dynamicznie – co rusz wprowadzane są nowe obowiązki czy obostrzenia, dlatego przedsiębiorcom może być trudno pozostawać na bieżąco ze wszystkimi zmianami legislacyjnymi, które dotyczą ich działalności.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Korzystanie z usług doradztwa prawnego zapewnia wiele korzyści, zwłaszcza firmom bez wewnętrznego działu prawnego.

Nasze doradztwo prawne kierujemy do przedsiębiorstw wszelkich form prawnych i branż – zarówno polskich, jak i zagranicznych prowadzących działalność w Polsce. Pomagamy zarówno firmom już funkcjonującym na rynku, jak i podmiotom dopiero rozpoczynającym działalność gospodarczą.


Z wsparciem naszych radców prawnych i adwokatów , zamiast śledzić wszystkie zmiany legislacyjne, możesz w stu procentach skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu. Unikniesz błędów oraz oszczędzisz czas i nerwy, a to przełoży się na lepsze wyniki biznesowe.


Nasi eksperci są wyspecjalizowani w wielu dziedzinach prawa, dzięki czemu zapewniamy kompleksową obsługę prawną zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom fizycznym.


Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, skorzystaj z naszego wsparcia. Pomożemy Ci uniknąć sytuacji, w których kontrahenci formułują zapisy umów lub forsują warunki współpracy w sposób niekorzystny dla Ciebie. Ustrzeżesz się również przed możliwymi kosztownymi i długotrwałymi sporami.

​Doradztwo prawne – klienci indywidualni


Usługi doradztwa prawnego świadczymy również na rzecz klientów indywidualnych borykających się z zawiłościami prawnymi.

Nasi eksperci pomogą Ci załatwić wszystkie kwestie prawne w związku z otrzymaniem spadku lub darowizny. W razie potrzeby wspomożemy Cię także od strony podatkowej – w prawidłowym rozliczeniu podatku od spadku i darowizn i związanymi z tym innymi obowiązkami fiskalnymi.

Doradzamy osobom chcącym nabyć lub sprzedać nieruchomość albo zawrzeć innego typu umowę, której przedmiotem jest nieruchomość (np. najmu czy leasingu). Przejdziemy z Tobą przez cały proces transakcji, minimalizując ewentualne ryzyko, dzięki czemu zabezpieczysz się przed niewłaściwymi decyzjami. Oprócz doradztwa prawnego w obszarze nieruchomości zapewniamy także wsparcie podatkowe, m.in. w zakresie podatku od nieruchomości.

Allgemeine Vertragsbedingungen 

​wersja polsko-niemiecka

General Terms and Conditions

​wersja polsko-angielskaDeutschland Weltweit Search Menu