Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo prawne

PrintMailRate-it

Doradztwo prawne 

Usługi doradztwa prawnego dedykowane są przedsiębiorstwom wszelkich form prawnych i branż, zarówno polskim, jak i zagranicznym, które prowadzą działalność w Polsce. Zespoły naszych radców prawnych i adwokatów wspierają firmy już funkcjonujące na rynku i podmioty dopiero rozpoczynające działalność gospodarczą. Kancelaria prawna Rödl & Partner świadczy usługi również na rzecz klientów indywidualnych, borykających się z zawiłościami prawnymi w związku np. z otrzymaniem spadku, zawarciem umowy najmu lub sprzedaży nieruchomości.


Ponieważ „nieznajomość prawa szkodzi”, prowadząc działalność gospodarczą lub dokonując poszczególnych czynności prawnych (w szczególności zaciągając zobowiązanie) warto korzystać ze wsparcia kancelarii prawnej. Pozwala to m.in. uniknąć sytuacji, w których Państwa kontrahenci formułują zapisy umów lub forsują warunki współpracy w sposób niekorzystny lub skutkujący negatywnymi dla Państwa konsekwencjami. Dzięki fachowemu doradztwu prawnemu ustrzegą się Państwo również przed możliwymi kosztownymi i długotrwałymi sporami.


Obsługę prawną firm w Rödl & Partner prowadzą radcy prawni i adwokaci tworzący wyspecjalizowane zespoły w zakresie poszczególnych usług prawnych, co zapewnia sprawną i profesjonalną obsługę. Dzięki sześciu lokalizacjom w Polsce oraz licznym biurom na świecie jesteśmy w stanie zaoferować wsparcie w obsłudze prawnej nie tylko krajowych, lecz także międzynarodowych transakcji i przedsięwzięć.


Profesjonalizm i zaangażowanie prawników Rödl & Partner zostały wielokrotnie docenione.

 

Pobierz:

​​Ogólne warunki świadczenia usług

wersja polska

Allgemeine Vertragsbedingungen 

​wersja polsko-niemiecka

General Terms and Conditions

​wersja polsko-angielska

Kancelaria Rödl & Partner oferuje usługi prawne w następujących obszarach:

 

W ramach bieżącego doradztwa prawnego specjaliści Rödl & Partner oferują wsparcie w wyborze dostosowanej do Państwa potrzeb formy prawnej działalności i w jej zarejestrowaniu. Wskazują sposoby na pozyskanie środków finansowych na rozpoczęcie i prowadzenie biznesu. Pomagają Państwu w ukształtowaniu zasad funkcjonowania firmy w sposób zapewniający ład korporacyjny i w stosunkach z pracownikami. Wsparcie i obsługa prawna firm, które wchodzą na rynek pozwala uniknąć nieprawidłowości, uniemożliwiających lub utrudniających w przyszłości rozwój działalności lub stanowiących potencjalne źródło sporów z pracownikami. Usprawnia także procesy decyzyjne.


Doradztwo prawne kancelarii Rödl & Partner obejmuje:

  • wsparcie przy rozpoczęciu i prowadzeniu działalności w Polsce,
  • prawo korporacyjne,
  • prawo pracy,
  • formy finansowania działalności gospodarczej.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Deutschland Weltweit Search Menu