Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo prawne

PrintMailRate-it


 

Nasze usługi doradztwa prawnego kierujemy do przedsiębiorstw wszelkich form prawnych i branż –zarówno polskich, jak i zagranicznych prowadzących działalność w Polsce. Wspieramy firmy już funkcjonujące na rynku i podmioty dopiero rozpoczynające działalność gospodarczą. Świadczymy usługi również na rzecz klientów indywidualnych borykających się z zawiłościami prawnymi w związku np. z otrzymaniem spadku, zawarciem umowy najmu lub sprzedaży nieruchomości.


Jeżeli prowadzisz działalność, skorzystaj z naszego wsparcia. Pomożemy Ci uniknąć sytuacji, w których kontrahenci formułują zapisy umów lub forsują warunki współpracy w sposób niekorzystny dla Ciebie. Ustrzeżesz się również przed możliwymi kosztownymi i długotrwałymi sporami.

 


W ramach doradztwa prawne oferujemy następujące usługi:
Pobierz:

Allgemeine Vertragsbedingungen 

​wersja polsko-niemiecka

General Terms and Conditions

​wersja polsko-angielska Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Deutschland Weltweit Search Menu