Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności. 

PrintMailRate-it

 Pozostańmy w kontakcie

kontakt.png

 Znajdź nas

Linked-In   Facebook   Youtube   Instagram

 Publikacje

Eksperci podatkowi Rödl & Partner przygotowali e-broszurę, w której zwięźle omawiają obowiązki dokumentacyjne i raportowe, a także sankcje związane z obowiązkami w zakresie cen transferowych za 2020 r. Broszura „Dokumentacja cen transferowych 2020” pomoże ustalić niezbędnie działania i elementy dokumentacji, zaplanować ważne terminy.  

 

 

Broszura „Podatki 2021” to 11 najważniejszych podatkowych kwestii, które wpływają na działalność przedsiębiorstw oraz odpowiedzialność podatników. Każda zmiana skomentowana przez doradców podatkowych i zobrazowana praktycznymi przykładami. Więcej »
 

 
 
 

Trafny wybór typu restrukturyzacji opiera się na analizie zalet i wad dostępnych możliwości, w tym narzędzi przewidzianych w przepisach przeciwdziałających skutkom koronawirusa. Broszurę „Restrukturyzacja w dobie pandemii COVID-19" polecamy przedsiębiorcom, którzy stanęli przed koniecznością wprowadzenia znaczących zmian organizacyjnych w firmach.

Więcej »

 

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Deutschland Weltweit Search Menu