Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Rödl & Partner Gdańsk

PrintMailRate-it

Rödl & Partner Gdańsk

 

 

Gdański oddział Rödl & Partner proponuje firmom działającym na terenie Pomorza pomoc na wielu płaszczyznach: od prowadzenia księgowości oraz kadr i płac, przez doradztwo prawne i podatkowe, aż po audyt finansowy. W sposób kompleksowy pomagamy firmom w codziennych wyzwaniach, wskazujemy też korzystne rozwiązania, których celem jest zyskanie przewagi konkurencyjnej.


Gdańsk to jeden z najważniejszych ośrodków biznesowych na mapie północnej Polski. Jego atutem jest położenie, które sprzyja nawiązywaniu zagranicznych kontaktów handlowych – szczególnie z firmami ze Skandynawii. Dzięki rozbudowanej i różnorodnej infrastrukturze (drogi należące do różnych kategorii, porty handlowy, promowy i lotniczy), jest to dobre miejsce na bazę dla firm handlowych, które drogą morską pozyskują towary z Chin, Indii czy innych azjatyckich krajów.


Biznesowy potencjał i perspektywy Gdańska wzmacniają trójmiejskie uczelnie oraz aktywność deweloperów. W ostatnich latach na terenie Gdańska do użytku zostało oddanych kilka nowoczesnych biurowców, w rezultacie czego pod koniec 2020 roku zasoby powierzchni biurowej w tym mieście przekroczyły 860 tys. mkw. Biznesowa część Gdańska jest ulokowana wzdłuż głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. Wszystko to przyciąga do miasta przedsiębiorców działających w różnych sektorach. O możliwościach, jakie Gdańsk daje przedsiębiorcom, świadczyć może też fakt, że miasto to plasuje się wysoko w rankingach analizujących potencjał światowych aglomeracji.

 Poznaj nas:

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Piotr Mrowiec

radca prawny

Associate Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Rödl & Partner Gdańsk

al. Grunwaldzka 472B
80-309 Gdańsk

+48 58 582 65 82
Deutschland Weltweit Search Menu