Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Izby i stowarzyszenia

PrintMailRate-it

​​​​

 POLSKO-NIEMIECKA IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA (AHK POLSKA)

Polsko-Niemiecka Izba HandlowaTowarzyszymy inwestorom z krajów niemieckiego obszaru językowego wszędzie tam, gdzie dostrzegają oni potencjał dla rozwoju swojego biznesu.  Jesteśmy członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska) od momentu jej założenia w 199​5 roku. ​ 

AHK jest obecnie największą izbą bilateralną w Polsce. Jest też jedną z 92 niemieckich Zagranicznych Izb Przemysłowo-Handlowych AHK, uznaną przez Niemieckie Zrzeszenie Izb Przemysłowo-Handlowych (niem. Deutscher Industrie- und Handelskammertag, DIHK) oraz Krajową Izbę Gospodarczą.​

Więcej informacji o AHK »

 ​Pracodawcy Pomorza

Pracodawcy Pomorza

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura w Gdańsku, w styczniu 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z organizacją Pracodawcy Pomorza.
 
Pracodawcy Pomorza to największa i najstarsza organizacja pracodawców na Pomorzu, założona w 1991 roku pod nazwą Gdański Związek Pracodawców. Zrzesza blisko 1000 przedsiębiorstw o różnych profilach działalności.

Pracodawcy Pomorza posiadają status organizacji reprezentatywnej, dzięki czemu mają bezpośredni wpływ na ustawodawstwo, jak również możliwość pozyskiwania funduszy unijnych. Organizacja jest także członkiem Konfederacji Lewiatan.
 

 ​Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP)

Francusko-Polska Izba Gospodarcza

Współpracujemy z firmami z różnych obszarów językowych. Aby odpowiadać w możliwie największym stopniu na potrzeby francuskich klientów przystąpiliśmy do Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP).  

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) jest jedną z największych i najaktywniejszych izb bilateralnych w Polsce. Obecnie zrzesza ponad 400 firm z kapitałem francuskim i polskim. CCIFP zajmuje się wspieraniem i doradzaniem firmom francuskim w Polsce, budowaniem sieci kontaktów biznesowych, jak również organizowaniem tematycznych spotkań i seminariów oraz szkoleń doskonalących kompetencje zawodowe. 
 

 Brytyjsko-Polska Izba Handlowa (BPCC)

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa

Przedsiębiorstwa o rodowodzie anglosaskim, które wysoko cenią jakość i profesjonalizm, to także nasi klienci. Jesteśmy członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej (BPCC), która aktywnie działa na rzecz rozwoju biznesu firm brytyjskich w Polsce. 

BPCC istnieje od 1992 roku i poza rozwijaniem kontaktów biznesowych Izba zajmuje się promocją dobrych praktyk w polskiej i brytyjskiej gospodarce oraz kulturze. 


 ​Dolnośląscy Pracodawcy

Dolnośląscy Pracodawcy


Jesteśmy członkiem Dolnośląskich Pracodawców – Regionalnego Związku Pracodawców Konfederacji Lewiatan. Organizacja jest jedną z najliczniejszych na Dolnym Śląsku. Związek powstał w 1992 roku.

Organizacja współpracuje z instytucjami działającymi na rzecz zapewnienia firmom korzystnych warunków do konkurowania i rozwoju na rynku, często również wnioskuje o zmiany, opiniuje i zgłasza zastrzeżenia do aktów prawnych, lobbuje poprzez przygotowywanie komunikatów prasowych i wypowiedzi medialnych.
 


 Stowarzyszenie Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze

DWK PoznańStowarzyszenie Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze w Poznaniu powstało jako nieformalne zrzeszenie niemieckich inwestorów, działających wcześniej w ramach utworzonego na początku lat 90. Niemieckiego Koła Gospodarczego. 


Jego członkami są europejskie przedsiębiorstwa działające w Wielkopolsce, głównie te z polsko-niemieckim kapitałem, a także przedstawiciele lokalnych instytucji oraz zrzeszeń. 

Deutschland Weltweit Search Menu