Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Nowe technologie i cyberbezpieczeństwo

PrintMailRate-it

W ostatnich latach obszary prawa i technologii bardzo się do siebie zbliżyły, a w niektórych przypadkach nierozerwalnie ze sobą korelują. Nie da się rozdzielić tych dwóch światów myśląc o RODO. Połączenie kompetencji doradztwa prawnego oraz technologicznego wciąż jest rzadkością na polskim rynku. Dlatego wyszliśmy naprzeciw potrzebom klientów i rozszerzyliśmy ofertę o usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa.  

 

 

JAK DZIAŁAMY? 

 NASZE USŁUGI 

 

 

DO POBRANIA:

 

 

Ogólne warunki świadzczenia usług cyberbezpieczeństwa​wersja polska
Ogólne warunki świadzczenia usług cyberbezpieczeństwa​wersja polsko-angielska
​Ogólne warunki świadczenia usług cyberbezpieczeństwa
​wersja polsko-niemiecka

 
Audyty i doradztwo prawno-technologiczne, weryfikacja poziomu bezpieczeństwa IT oraz wszelkich fizycznych form zabezpieczenia (budynków, pomieszczeń biurowych, serwerowni), a także sprawdzenie zgodności z obowiązującymi przepisami – to usługi, które oferuje nasz dział nowych technologii i cyberbezpieczeństwa. Jeden zespół, jedna umowa, jedno rozliczenie gwarantują sprawne przeprowadzenie każdego projektu i najprostszą formę współpracy.

 

Poznaj naszą ofertę dotyczącą:

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Deutschland Weltweit Search Menu