Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Komu doradzamy

PrintMailRate-it

Wśród naszych klientów są zarówno zagraniczni inwestorzy – decydujący się na prowadzenie działalności w Polsce, jak i polscy przedsiębiorcy, którzy działają na skalę międzynarodową. 

 

Nasi klienci »

Zaufało nam wiele polskich firm, coraz chętniej rozszerzających swoją działalność o inne kraje. Niektórzy klienci są z nami od początku naszej działalności na polskim rynku – od ponad 30 lat. Świadczymy usługi spółkom z różnych branż – zarówno o charakterze produkcyjnym, jak i usługowym. Do zagranicznych klientów zaliczają się przede wszystkim inwestorzy z krajów niemieckojęzycznych, ale także podmioty z Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Skandynawii oraz krajów Beneluksu, a nawet Chin. 

 

Dlaczego my »

Mamy ponad 30 lat doświadczenia w pracy z międzynarodowymi przedsiębiorstwami i wspieraniu ich na wszystkich etapach realizacji projektów. O naszej pozycji na rynku świadczą liczne wyróżnienia w branżowych, krajowych i zagranicznych rankingach. 

 Sprawdź nasze usługi


Deutschland Weltweit Search Menu