Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Nagrody i certyfikaty

PrintMailRate-it

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, jesteśmy świadomi i odpowiedzialni społecznie. Cieszymy się, że podejmowane przez nas działania związane ze wspieraniem otoczenia, jak również sukcesy naszych pracowników są dostrzegane i nagradzane.Renata Kabas-Komorniczak wyróżniona przez The Europe Entrepreneur


Nasza Partnerka Zarządzająca Renata Kabas-Komorniczak została wyróżniona przez The Europe Entrepreneur jako Najbardziej Dynamiczna Kobieta-Przedsiębiorca z Polski, stając się wzorem do naśladowania w 2024 roku (the Most Dynamic Woman Entrepreneur from Poland Beco​ming the Role Model in 2024).

 


 

Diamenty Forbesa 2023


Po raz piąty nasza firma została wybrana do prestiżowego grona laureatów Diamentów Forbesa. Znaleźliśmy się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm w Polsce – w kategorii: przychody od 5 do 50 mln zł dla województwa mazowieckiego.

Diamenty Miesięcznika Forbes to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Lista opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów.


 

Diamenty Forbesa 2022

 

 

 

 

Już po raz czwarty Rödl & Partner został uhonorowany „Diamentem Forbesa” i znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W tym roku nasz „Diament” lśni podwójnie.


Rödl & Partner otrzymał podwójne wyróżnienie – dla usług BPO oraz w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego. Tytuł potwierdza wielostronny i dynamiczny rozwój firmy pomimo burzliwego otoczenia gospodarczego.


Ranking bada i wskazuje firmy, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość, sprawdzając m.in.: wyniki finansowe, wartość majątku, wiarygodność płatniczą i zdarzenia prawne.

 

 

 

„25 prawniczek w biznesie” – lista magazynu Forbes Women

 

 

 

 

Dr. iur. Monika Behrens, radca prawny i Partner współodpowiedzialny za dział doradztwa prawnego w Rödl & Partner w Polsce znalazła się wśród wyróżnionych kobiet na liście 25 najwybitniejszych prawniczek w biznesie. Raport powstał z inicjatywy „Forbes Women Polska” oraz Fundacji Women in Law.

 

 

Certyfikat British Standards Institution

 

roedl.pl_BSI.png 

 

Rödl Outsourcing Sp. z o.o.  uzyskał Certyfikat British Standards Institution (BSI) potwierdzający działania w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013 w zakresie realizacji usług kadrowych, płacowych i płacowo-kadrowych dla klientów zewnętrznych oraz świadczenia usług administracji, recepcji i procesów HR na potrzeby własne i spółek z grupy Rödl & Partner w Polsce.


BSI (British Standards Institution) to instytucja ściśle związana ze standardami i normami międzynarodowymi. Firma została założona w 1901 r. i była pierwszą na świecie Krajową Jednostką Standardów. Otrzymanie Certyfikatu BSI to potwierdzenie skuteczności i efektywności naszych działań.

 

 

Diamenty Forbesa 2021

 

 

 

Rödl & Partner po raz trzeci znalazł się wśród laureatów elitarnego rankingu „Diamenty Forbesa”. A tym samym w gronie firm o najbardziej dynamicznym wzroście wartości - przychody od 50 do 250 mln zł dla województwa mazowieckiego.


Tytuł „Diament Forbesa 2021" to wyróżnienie i potwierdzenie stabilnej pozycji Rödl & Partner wśród najlepszych firm na polskim rynku. Wyniki rankingu opracowano na podstawie kryteriów takich jak: m.in. wyniki finansowe za lata 2017-2020, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza, a także brak negatywnych zdarzeń prawnych.

 

 

Diamenty Forbesa 2020

 

 

Diamenty Forbesa 

 

Rödl & Partner już po raz drugi został uwzględniony w rankingu Forbesa w gronie firm o najbardziej dynamicznym wzroście wartości (przychody od 5 do 50 mln zł, woj. mazowieckie). Tytuł „Diament Forbesa 2020" stanowi potwierdzenie stabilnej pozycji Rödl & Partner wśród najlepszych firm na polskim rynku. Kryteria rankingu opracowano wg szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Opierają się na wynikach finansowych za 2018 i 2019 rok działalności, wartości majątku przedsiębiorstwa, historii i wiarygodności płatniczej oraz braku negatywnych zdarzeń prawnych.

 

 

Odpowiedzialny pracodawca – Lider HR 2019

 

Lider_HR_2019.png 

 

Rödl & Partner otrzymał tytuł „Odpowiedzialny pracodawca – Lider HR 2019”. Firma została doceniona za rozbudowany system szkoleń i narzędzi motywacyjnych, aktywność na rynku pracy, wysoki poziom identyfikacji pracowników z firmą oraz działalność w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Wyróżnienie Rödl & Partner przyznał magazyn Strefa Gospodarki, dystrybuowany z Dziennikiem Gazetą Prawną.

 

 

Rödl & Partner zdobywcą tytułów Dobra Firma 2018 i Dobry Pracodawca 2018

 

 

Rödl & Partner został wyróżniony w XI edycji ogólnopolskiego programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, zdobywając tytuły: Dobra Firma 2018 i Dobry Pracodawca 2018. Program ma na celu wskazanie liderów biznesu społecznie odpowiedzialnego i upowszechnienie dobrych praktyk związanych z CSR. Patronat nad programem sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.​

 

 

Dobry_Pracodawca_i_Firma_na_strone_Nagrody.jpg 

 

 

Rödl & Partner laureatem rankingu „Diamenty Forbesa 2018”

 

 

Rödl & Partner został laureatem „Diamentów Forbesa 2018” – prestiżowego rankingu firm o najbardziej dynamicznym wzroście wartości. Kryteria, którymi kierowano się przy ocenie przedsiębiorstw zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm i oparte są na wynikach finansowych za lata 2014-2016, wartości majątku, historii i wiarygodności płatniczej oraz braku negatywnych zdarzeń prawnych.

 

DIAMENT_2018.jpg 

 

 

Rödl & Partner laureatem konkursu „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi”

 

 

Rödl & Partner został wyróżniony w XVIII edycji prestiżowego konkursu „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi” organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych pod honorowym patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Nadrzędnym celem konkursu jest tworzenie nowych standardów oraz upowszechnianie dobrych praktyk w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Firma została doceniona za „budowanie wizerunku pracodawcy z wyboru”. Rödl & Partner jest jedyną firmą doradczą odznaczoną w edycji 2017.

 

ZZL_dyplom_na_strone.jpg 

 

 

Odpowiedzialny pracodawca – Lider HR 2017

 

 

Rödl & Partner przyznano tytuł „Odpowiedzialny pracodawca – Lider HR 2017”. Firma została doceniona za rozbudowany system szkoleń i narzędzi motywacyjnych, aktywność na rynku pracy, wysoki poziom identyfikacji pracowników z firmą oraz działalność w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Wyróżnienie Rödl & Partner przyznał magazyn Strefa Gospodarki, dystrybuowany z Dziennikiem Gazetą Prawną.

 

Odpowiedzialny_Pracodawca_2017_-_godlo_web1_02.jpg 

 

 

Rödl & Partner wyróżniony w konkursie Global Law Experts Annual Awards

 

 

Rödl & Partner otrzymał rekomendację Global Law Experts, międzynarodowej organizacji specjalizującej się w zbieraniu informacji, rekomendacji i referencji związanych z kancelariami prawniczymi i prawnikami w ponad 140 krajach świata. Rekomendacje Global Law Experts tworzone są w podziale na poszczególne kraje oraz dziedziny prawa, w których specjalizują się poszczególne firmy i eksperci.

 

Rödl & Partner został równocześnie nagrodzony tytułem ”Foreign Investment Law Firm of the Year in Poland – 2016” w kategorii Client Choice w 7. konkursie Global Law Experts Annual Awards.

 

 

Prospołeczna firma audytorska 2014 roku

 

 

Rödl & Partner został wyróżniony przez dziennik „Rzeczpospolita” tytułem „Prospołeczna firma audytorska roku 2014”. Nagroda jest ukoronowaniem realizowanych przez firmę działań dotyczących społecznej odpowiedzialności biznesu. „Rzeczpospolita” nagrodziła tym tytułem Rödl & Partner po raz drugi z rzędu.

 


Firma Przyjazna Rodzicom

 

 

Rödl & Partner otrzymał tytuł „Firma przyjazna rodzicom”. Konkurs został zorganizowany w ramach projektu „rodzina-i-kariera.infor.pl” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Tytułem zostały wyróżnione firmy, które w najlepszy sposób pomagają swoim pracownikom łączyć rodzicielstwo z pracą zawodową.

RiK_FPR_02.png 

 

Prospołeczna firma audytorska 2013 roku

 

 

Rödl & Partner dba nie tylko o wyniki finansowe, ale także angażuje się w liczne akcje charytatywne i pomocowe oraz wspiera potrzebujących. Nasze działania zostały docenione przez dziennik „Rzeczpospolita” tytułem „Prospołeczna firma audytorska 2013 r.”

 

 


Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy

 

 

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy powstał, aby wyróżnić firmy, dla których wartości takie jak ochrona środowiska, odpowiedzialność społeczna oraz troska o przyszłość stanowią podstawę prowadzonej działalności. Cieszymy się, że starania i zaangażowanie Rödl & Partner na rzecz szeroko rozumianej odpowiedzialności społecznej są zauważalne.

 

certyfikat odpowiedzialnego przedsiebiorcy.png 

 

 

II miejsce w konkursie „Dobre Praktyki Pracodawców"

 

 

Rödl & Partner zajął II miejsce w kategorii dużych firm w konkursie „Dobre praktyki pracodawców” w ramach akcji „Etat tata. Lubię to!”. Akcja jest częścią projektu „Tata jak Mama – ogólnopolska kampania informacyjna na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego”. Wybór laureatów został dokonany w oparciu o stosowane w organizacji przyjazne formy zatrudnienia oraz wsparcia dla pracowników, którzy są rodzicami małych dzieci. 
 

Etat_tata__Lubie_to__01.jpg 

 

 

 

Firma nieprzeciętnie przyjazna mamie

 

 

Rödl & Partner został laureatem konkursu „Mama w pracy” i otrzymał tytuł „Firmy nieprzeciętnie przyjaznej matkom”.

 

Projekt „Mama w pracy” to kampania społeczna organizowana przez Fundację Świętego Mikołaja, jej celem jest wspieranie obecności matek na rynku pracy. Projekt został poprzedzony badaniami (Instytut MillwardBrown SMG/KRC), które objęły diagnozę sytuacji matek w pracy oraz ich motywacje w zakresie życia zawodowego.

 

Mama_w_pracy.jpg 

 

 

Marcin Jamroży wyróżniony przez „Gazetę Prawną”

 

 

Dr Marcin Jamroży, radca prawny i doradca podatkowy, został wyróżniony w kategorii „międzynarodowe prawo podatkowe” i „optymalizacje podatkowe” w III rankingu firm i doradców podatkowych opublikowanym przez „Gazetę Prawną”.


Marcin Jamroży jest doktorem habilitowanym nauk prawnych (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu) oraz doktorem nauk ekonomicznych (Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą). Od 1999 roku jest doradcą podatkowym. Od 1997 roku jest związany z Rödl & Partner, obecnie współkieruje biurami w Warszawie i w Gdańsku.

 

 


Liliane Preusser wśród 100 najbardziej wpływowych osób w polskim outsourcingu

 

 

Liliane Preusser, Partner w Rödl & Partner, odpowiedzialna za rozwój i funkcjonowanie outsourcingu finansowo-księgowego w Rödl & Partner w Polsce, trafiła na listę 100 najbardziej wpływowych osób polskiego outsourcingu.


Lista powstała jako podsumowanie pięciu lat funkcjonowania na rynku specjalistycznego czasopisma „Outsourcing Magazine”. Na liście znalazły się na osoby, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju branży oraz, jak powiedział redaktor naczelny pisma Bartosz Wawryszuk, „rzetelnie i wytrwale świadczą usługi przedsiębiorcom.”

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

Wyślij zapytanie

Profil


Deutschland Weltweit Search Menu