Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Rankingi

PrintMailRate-it

 ​​​Rödl & Partner niezmiennie zajmuje czołowe miejsca w polskich rankingach, publikowanych między innymi na łamach „Rzeczpospolitej”. Jesteśmy obecni wśród najlepszych kancelarii prawnych oraz plasujemy się w czołówce firm doradztwa podatkowego. Także w kategorii usług audytorskich oraz księgowych od lat należymy do grona liderów, stanowiąc alternatywę dla „wielkiej czwórki".Nasza firma została sklasyfikowana na 12. miejscu w XXIII Rankingu Firm Audytorskich organizowanym przez dziennik "Rzeczpospolita".

Dodatkowo zajęliśmy 11. miejsce pod względem przychodów z audytu w 2023 roku oraz 6. miejsce według przychodów ogółem.​

Przy tworzeniu rankingu brano pod uwagę, m.in.: 

 • przychody stanowiące podstawę naliczenia opłaty z tytułu nadzoru w 2023 roku,
 • przychody z wykonania innych usług atestacyjnych,
 • przychody z jednostek zainteresowania publicznego,
 • liczbę czynności rewizji finansowej przeprowadzonych w 2023 roku,
 • liczbę biegłych rewidentów z polskimi licencjami zgłoszonych do PANA.

Zostaliśmy wyróżnieni w rankingu The Legal 500 – Energy And Natural Resources


Nasza kancelaria została wyróżniona w międzynarodowym rankingu The Legal 500 dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w kategorii Energy And Natural Resources, Tier 3.

 

Zespół zajmujący się doradztwem energetycznym w szczególności wsparciem inwestorów w obszarze odnawialnych źródeł energii pod przewodnictwem Piotra Mrowca został wyróżniony w kategorii Energy and Natural Resources. Wśród kluczowych prawników w tym obszarze, obok Piotra Mrowca, wskazani zostali Jagna Bronk oraz Jakub Wajs. XVIII Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej rozstrzygnięty


Nasza firma została uhonorowania w XVIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych, opublikowanym przez Dziennik Gazeta Prawna. W Rankingu wzięło udział ponad 80 firm i kancelarii.


Zajęliśmy dwa 2. miejsca w kategorii największych firm doradztwa podatkowego w 2023 r. (zatrudniających od 21 do 50 osób z uprawnieniami):

 • 2. miejsce – pod względem liczby pracowników merytorycznych
 • 2. miejsce – pod względem przychodów.


Wyróżnienia dla Rödl & Partner w Polsce oraz naszych ekspertek w rankingu ITR World Tax 2024


Kolejny rok z rzędu Rödl & Partner w Polsce może pochwalić się wyróżnieniami zdobytymi w Rankingu ITR World Tax. 

Nasza firma otrzymała wyróżnienia we wszystkich rankingowych kategoriach dotyczących Polski – co oznacza, że jesteśmy rekomendowani w danym obszarze usług: 
 • General corporate tax – Tier 4
 • Tax controversy – Other notable
 • Indirect tax – Other notable
 • Transfer pricing – Other notable. 

Dodatkowo w ręce naszych ekspertek – Katarzyny Judkowiak i Dominiki Tyczki-Szydy – trafiły wyróżnienia indywidualne.

Katarzyna Judkowiak, Partnerka w Rödl & Partner w Polsce, otrzymała tytuł Highly Regarded Practitioner oraz Women in Tax Leader w obszarze General corporate tax.

Dominika Tyczka-Szyda, Partnerka w Rödl & Partner w Polsce, została wyróżniona tytułem World TP – Highly Regarded Practitioner w obszarze Transfer pricing. 

Nagrody ITR Tax Awards przyznawane są od 2005 roku przez prestiżowy branżowy magazyn International Tax Review i są formą docenienia dla wybitnych osiągnięć i postępów dokonanych w ostatnich 12 miesiącach.

Wyróżnienie za najbardziej innowacyjną kancelarię – 21. Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolita”


Kolejny rok z rzędu możemy pochwalić się wyróżnieniami zdobytymi w Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita”.

W tegorocznej edycji otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Najbardziej innowacyjna kancelaria prawna i nowoczesne zarządzanie kancelarią”. Wyróżnienie to otrzymaliśmy trzeci raz z rzędu w tej kategorii i jesteśmy pod tym względem liderem na rynku.

Zajęliśmy również 27. miejsce pod względem liczby prawników.

Z ogromną przyjemnością możemy także ogłosić, że wśród rekomendowanych prawników w kategorii „Restrukturyzacje i upadłości” znalazł się nasz kolega Kamil Twardowski z oddziału w Krakowie. Gratulujemy ogromnie tego wyróżnienia.


W rankingu Rzeczpospolitej nagradzane są największe i najlepsze firmy prawnicze w kraju. W tym roku o laury rankingu walczyło aż 335 kancelarii. 


Rödl & Partner w XXII Rankingu Firm Audytorskich dziennika „Rzeczpospolita” 


W XXII edycji Rankingu Firm Audytorskich dziennika „Rzeczpospolita” utrzymujemy silną 11. pozycję.

Dodatkowo zostaliśmy sklasyfikowani na 11. pozycji pod względem przychodów z audytu (dane za 2022 r.). A biorąc pod uwagę kolejność według przychodów ogółem plasujemy się za wielką czwórką – na 6. miejscu.


Zestawienie „Rzeczpospolitej” zostało przygotowane na podstawie nadesłanych ankiet. Pod uwagę brano m.in. następujące kryteria jak: 
 • przychody z czynności rewizji finansowej stanowiące podstawę naliczenia opłaty z tytułu nadzoru;
 • liczba czynności rewizji finansowej przeprowadzonych w 2022 r.;
 • liczba biegłych rewidentów z polskimi licencjami;
 • zatrudnieni przy audycie (bez administracji).

Rödl & Partner w XVII Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika „Rzeczpospolita”


W XVII edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” odnotowaliśmy stabilne, wysokie pozycje. A trzech naszych ekspertów znalazło się w gronie rekomendowanych doradców podatkowych.

Zajęliśmy:
 • 7. miejsce – w kategorii: największe firmy według liczby doradców podatkowych;
 • 8. miejsce –  w kategorii: największe firmy według przychodów za 2022 r.

Dodatkowo kapituła rankingu, w skład której wchodzą wybitni przedstawiciele świata nauki oraz reprezentanci świata biznesu – wyłoniła najlepszych specjalistów w dziesięciu dziedzinach podatków. 
Wśród rekomendowanych doradców znaleźli się:
 • doradztwo compliance – Katarzyna Judkowiak, doradca podatkowy i Partner;
 • postępowanie podatkowe – Katarzyna Niedabylska, doradca podatkowy, radca prawny i Senior Associate;
 • ceny transferowe – Marcin Jeliński, doradca podatkowy i Manager.

Rödl & Partner z wyróżnieniem w rankingu The Legal 500 – Energy And Natural Resources


Nasza kancelaria została wyróżniona w międzynarodowym rankingu The Legal 500 dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w kategorii Energy And Natural Resources.

Zespół zajmujący się doradztwem energetycznym w szczególności wsparciem inwestorów w obszarze odnawialnych źródeł energii pod przewodnictwem Piotra Mrowca został wskazany w kategorii Energy and Natural Resources. Wśród kluczowych prawników w tym obszarze, obok Piotra Mrowca, wskazana została Jagna Bronk. Zespół aktywnie wspiera inwestorów z Polski i zagranicy na wszelkich etapach inwestycji OZE. Doradza m.in. w rozwoju projektów, przeprowadzaniu due diligence, wsparciu transakcyjnym, pozyskaniu finansowania.The Legal 500 to ranking z ponad 30-letnią tradycją, który każdego roku wyłania najlepsze kancelarie oraz wyróżniających się prawników. Szczegółowe wyniki rankingu dla wszystkich kategorii znaleźć można na stronie Legal 500. 


Rödl & Partner w XVII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych „Dziennika Gazety Prawnej”


„Dziennik Gazeta Prawna” opublikował wyniki XVII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych. Nasza firma została wyróżniona w kilku kategoriach.

Znaleźliśmy się w gronie Najlepszych firm, zajmując ex aequo 3. miejsce w kategorii Projekty podatkowe. Razem z nami na podium stanęli – ALTO Tax, MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy oraz Grant Thornton. W tej kategorii nagrodzone zostały nasze projekty:
 • doradztwo podatkowe przy budowie strategicznego obiektu energetycznego tj. elektrowni gazowo-parowej, gdzie oprócz doradztwa podatkowego prowadzimy także doradztwo prawne oraz rozliczenia podatkowe (wartość inwestycji wynosi 1 mld zł);
 • doradztwo podatkowe przy międzynarodowej transakcji polegającej na przejęciu części biznesu w Polsce i innych krajach europejskiej (wartość całej transakcji oszacowano na 1,1 mld euro);
 • doradztwo podatkowe przy nowej inwestycji dot. budowy zakładu produkcyjnego wraz z pozyskaniem zwolnienia od podatku dochodowego dla inwestora w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
 
W rankingu Największych firm doradztwa podatkowego w 2022 r. w kategorii dużych firm (zatrudniających 10 i więcej osób z uprawnieniami) – zajęliśmy 4. miejsce. 

4. miejsce zajęliśmy również pod względem przychodów w kategorii dużych firm.

Dodatkowo zajęliśmy stabilne pozycje w zestawieniach bez podziału na grupy – TOP 30:
 • firmy pod względem doradców podatkowych – 7. miejsce (38 doradców),
 • firmy pod względem liczby klientów – 8. miejsce.

Nasza firma wyróżniona w rankingu Diamenty Forbesa 2023

Po raz piąty nasza firma została wybrana do prestiżowego grona laureatów Diamentów Forbesa. Znaleźliśmy się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm w Polsce – w kategorii: przychody od 5 do 50 mln zł dla województwa mazowieckiego.Diamenty Miesięcznika Forbes to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Lista opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów.


RÖDL & PARTNER w rankingu gazele biznesu 2022


Nasza firma kolejny rok z rzędu została wyróżniona w rankingu Gazele Biznesu jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm. 

Gazele_2022_CMYK_Easy-Resize.com (1).jpg


Gazele Biznesu to najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu" organizuje go od 2000 r. Ranking bazuje na wynikach finansowych. Obecność w zestawieniu oznacza, że firma należy do gronach elitarnych małych i średnich firm, które najdynamiczniej się rozwijają oraz są transparentne. Wyróżnienie dla Rödl & Partner w Polsce w rankingu ITR World Tax 2023

 

Jako firma otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu World Tax 2023. Uplasowaliśmy się na wysokiej pozycji Tier 5 w kategorii General corporate tax.

 

 

 

International Tax Review (ITR) to międzynarodowy serwis informacyjno-analityczny. Jest źródłem aktualności biznesowych na temat wszelkich kwestii związanych z podatkami korporacyjnymi. ITR każdego roku publikuje prestiżowe przewodniki World Tax oraz World Transfer Pricing, które ułatwiają odnalezienie najlepszych firm doradztwa podatkowego na świecie.

 

Dominika Tyczka-Szyda wyróżniona w rankingu ITR World TP 2023

 

Dominika Tyczka-Szyda, Partnerka w Rödl & Partner w Polsce, specjalistka w dziedzinie cen

transferowych –  otrzymała rekomendację indywidualną Highly Regarded Practitioner w rankingu World Transfer Pricing 2023.

 

 

 

World Tax oraz World Transfer Pricing to prestiżowe przewodniki ułatwiające odnalezienie najlepszych firm doradztwa podatkowego na świecie, publikowane przez międzynarodowe wydawnictwo International Tax Review. Nagrody są formą docenienia dla wybitnych osiągnięć i postępów dokonanych w ostatnich 12 miesiącach.

 

 

Katarzyna Judkowiak, Partnerka w Rödl & Partner w Polsce – wyróżniona w rankingu ITR World Tax 2023

 
Katarzyna Judkowiak, Partnerka w Rödl & Partner w Polsce odpowiedzialna za obszar doradztwa podatkowego znalazła się w gronie World Tax Leaders 2023 – z tytułem Highly Regarded Practitioner w obszarze General corporate tax oraz Women in tax.

 

 

 

Nagrody ITR Tax Awards przyznawane są od 2005 roku przez prestiżowy magazyn International Tax Review. Wyróżnienia trafiają do najlepszych firm oraz ekspertów zajmujących się doradztwem podatkowym z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Nagrody są formą docenienia dla wybitnych osiągnięć i postępów dokonanych w ostatnich 12 miesiącach.

 

XX Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolita”

 

W Rankingu  „Rzeczpospolitej” nagradzane są największe i najlepsze firmy prawnicze w kraju. W tym roku do rankingu zgłoszono rekordową liczbę kancelarii – 321.


Zajęliśmy:

 • 21. miejsce pod względem liczby prawników
 • 30. miejsce w pod względem liczby adwokatów i radców prawnych.

 


Otrzymaliśmy również dwa wyjątkowe wyróżnienia. Docenieni zostaliśmy w kategoriach:

 • wkład w budowę rynku prawniczego w Polsce
 • innowacyjne rozwiązania – dwa projekty: Ekobiuro oraz wdrożenie usługi EAP24.

 

Dodatkowo wśród rekomendowanych prawników w kategorii Cyberbezpieczeństwo znalazł się – Paweł Foltman, radca prawny w Rödl & Partner .

 

 

Rödl & Partner w XVI Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika „Rzeczpospolita”


W XVI edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” odnotowaliśmy wysokie pozycje. Aż czterech naszych ekspertów znalazło się w gronie rekomendowanych doradców podatkowych.


Zajęliśmy:

 • 7. miejsce – w kategorii: największe firmy według liczby doradców podatkowych;
 • 8. miejsce –  w kategorii: największe firmy według przychodów za 2021 r.

 

 

Dodatkowo kapituła rankingu, w skład której wchodzą wybitni przedstawiciele świata nauki – wyłoniła najlepszych specjalistów w dziedzinie prawa podatkowego. Wśród rekomendowanych doradców znaleźli się:

 • doradztwo compliance – Katarzyna Judkowiak; doradca podatkowy i Partner;
 • doradztwo ws. cen transferowych – Dominika Tyczka-Szyda, doradca podatkowy i Associate Partner;
 • podatek od nieruchomości – Jakub Wajs, radca prawny, doradca podatkowy;
 • PIT – Monika Spotowska, adwokat, doradca podatkowy i Associate Partner.

 

Rödl & Partner w XXI Rankingu Firm Audytorskich dziennika „Rzeczpospolita”


W tegorocznym XXI Rankingu Firm Audytorskich dziennika "Rzeczpospolita" zostaliśmy sklasyfikowani na 11. pozycji pod względem przychodów z audytu (dane za 2021 r.). Biorąc pod uwagę kolejność według przychodów ogółem plasujemy się tuż za Wielką Czwórką, tj. na 5 miejscu

 

 


Zestawienie „Rzeczpospolitej” zostało przygotowane na podstawie nadesłanych ankiet. Pod uwagę brano m.in. takie kryteria jak:

 • przychody z czynności rewizji finansowej stanowiące podstawę naliczenia opłaty z tytułu nadzoru;
 • liczba czynności rewizji finansowej przeprowadzonych w 2021 r.;
 • liczba biegłych rewidentów z polskimi licencjami;
 • zatrudnieni przy audycie (bez administracji).

 

16. Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej


W rankingu Największych firm doradztwa podatkowego w kategorii firm dużych – czyli zatrudniających 10 i więcej osób z uprawnieniami – Rödl & Partner w Polsce zajął wysokie 2. miejsce. Oznacza to, że zostaliśmy sklasyfikowani zaraz za firmami z Wielkiej Czwórki.


Pod względem przychodów w 2021 roku zostaliśmy uwzględnieni na 4. miejscu w kategorii dużych firm.Dodatkowo zajęliśmy wysokie pozycje w kategoriach bez podziału na grupy – TOP 30:

 • firmy pod względem liczby doradców podatkowych – 6. miejsce;
 • firmy pod względem liczby klientów – 6. miejsce.


Dominika Tyczka-Szyda doradca podatkowy i Associate Partner w Rödl & Partner została wyróżniona na 3. miejscu w zestawieniu TOP doradcy podatkowi w kategorii CIT.


W części poświęconej informatyzacji podatków zostaliśmy także docenieni za narzędzie do cross-sellingu oraz kalkulator PIT.


16. Ranking Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej został podzielony na trzy zasadnicze części: największe firmy, najlepsze firmy oraz najlepsi doradcy podatkowi w 2021 r. O pozycjach decydowały wyniki firm oraz ich osiągnięcia, a w kategoriach indywidualnych sukcesy doradców.

 

2021

 

19. Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”


W tegorocznym Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita” Rödl & Partner zdobył wyróżnienie w kategorii nowoczesność w zarządzaniu. Tym samym znaleźliśmy się w gronie najbardziej innowacyjnych firm prawniczych w Polsce.


Zajęliśmy także:

 • 28. miejsce w pod względem liczby adwokatów i radców prawnych (awans o 3 pozycje),
 • 23. miejsce pod względem liczby prawników (71 osób).

 

 


W Rödl & Partner wiemy, że w prowadzeniu biznesu potrzebny jest ciągły rozwój i równowaga. Wyniki Rankingu potwierdzają nasze dążenie do wysokiej jakości świadczonych usług prawnych i zorientowanie na potrzeby innych.


 

Rödl & Partner w XX Rankingu Firm Audytorskich dziennika „Rzeczpospolita”

 

 

 

Rödl & Partner XX edycji Rankingu Firm Audytorskich dziennika „Rzeczpospolita” utrzymuje silną 11. pozycję. Dodatkowo wśród firm audytorskich według przychodów z audytu (dane za 2020 r.) –  firma zajęła 10. miejsce. Natomiast wśród firm audytorskich badających spółki na GPW (dane za 2020 r.) znajduje się na 21. miejscu – awansując o 7 pozycji.


Nasze wartości pragnienie sukcesu i duch zespołowości budują stabilne i wysokie standardy świadczonych przez nas usług audytorskich, co znajduje potwierdzenie w otrzymanym wyróżnieniu. 


Rödl & Partner w XV edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”


W XV edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” odnotowaliśmy wysokie pozycje. Nasze starania i wysiłki, by podnosić swoją konkurencyjność na rynku firm doradztwa podatkowego znajdują odzwierciedlenie w otrzymanych wyróżnieniach – zarówno w tym roku, jak i latach poprzednich.

 
Zajęliśmy:

 • 5. miejsce – w kategorii: największe firmy pod względem liczby doradców podatkowych;
 • 9. miejsce –  w kategorii: przychody firm doradztwa podatkowego.


Dodatkowo kapituła rankingu, w kategorii najlepsi doradcy w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego, przyznała tytuł najlepszego specjalisty w zakresie compliance – Katarzynie Judkowiak, która jest doradcą podatkowym z wieloletnim doświadczeniem i Partnerem w Rödl & Partner.

 

W gronie rekomendowanych doradców w tematyce cen transferowych znalazła się Dominika Tyczka-Szyda, doradca podatkowy i Associate Partner w Rödl & Partner.

 

 

 

2020

 

Rödl & Partner w XV Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej 2020

 

Rödl & Partner zajął wysokie miejsca w XV Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej 2020, co potwierdza stabilną pozycję firmy wśród liderów doradztwa podatkowego.

 

 

 

Rödl & PARTNER LIDEREM RANKINGU „BOOK OF LISTS”

 

1.1_Podatki.png 1.2_Księgowość.png 1.3_Doradcze.png 

3_Audyt.png 10_Prawne.png 

Po raz kolejny Rödl & Partner znalazł się w czołówce prestiżowego rankingu przewodnika po polskim biznesie „Book of lists”. Nasz sukces w 25. edycji rankingu potwierdza stabilną pozycję Rödl & Partner na rynku firm doradczych.

D

 

WYRÓŻNIENIA W RANKINGU KANCELARII PRAWNICZYCH „RZECZPOSPOLITEJ"

 


 

Rzeczpospolita_male.png 


 

W 18 edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita” otrzymaliśmy 3 wyróżnienia w kategorii „Wsparcie przedsiębiorców i służby zdrowia podczas epidemii”: za wewnętrzną organizację pracy kancelarii podczas pandemii, zaangażowanie w tworzenie legislacyjnych rozwiązań antykryzysowaych podczas pandemii oraz za wsparcie dla służby zdrowia podczas pandemii.

D

RANKING FIRM DORADZTWA PODATKOWEGO „RZECZPOSPOLITEJ”


Grafiki na stronę (1).png Grafiki na stronę (2).png Grafiki na stronę (3).png 

W XIV edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” ponownie zajęliśmy wysokie miejsca. W kategorii uwzględniającej liczbę zatrudnionych doradców podatkowych znaleźliśmy się na 5. miejscu. W zestawieniu firm z największymi przychodami – 7. miejsce zagwarantowało zwiększenie przychodów o 4,5 mln zł w porównaniu do roku ubiegłego. Kolejnym wyróżnieniem jest 7. miejsce w kategorii firm z przyrostem przychodów 2019/2018 w mln zł.

 

  

 

2019

Rödl & Partner ponownie w czołówce firm doradczych w rankingach „Book of lists 2019/2020”

 

BOL-Grafiki na stronę_rankingi.png 

 

Rödl & Partner potwierdził stabilną pozycję na rynku firm doradczych, zajmując czołowe lokaty w prestiżowym rankingu „Book of Lists 2019/2019”. Zajęliśmy pierwsze miejsce wśród firm księgowych (czwarty rok z rzędu) oraz drugie miejsce wśród firm doradztwa podatkowego, notując tym samym awans o jedną pozycję względem roku ubiegłego. Z kolei w kategorii firm audytorskich Rödl & Partner zajął trzecie miejsce.

 

 

Ranking Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”: Rödl & Partner na 7 i 5 miejscu

 

Rzeczpospolita-Grafiki na stronę_rankingi.png 

 

W 13 Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika Rzeczpospolita Rödl & Partner tradycyjnie utrzymuje wysoką pozycją: pod względem liczby doradców podatkowych Rödl & Partner uplasował się w ścisłej czołówce, zajmując 7 miejsce, a pod względem wzrostu przychodów na miejscu 5.

 

Łukasz Szczygieł otrzymał rekomendację jako najlepszy specjalista w zakresie prawa nieruchomości, a Dominika Tyczka otrzymała wyróżnienie Młody Talent prawa podatkowego.

 

2018

Rödl & Partner ponownie w czołówce rankingu „Book of Lists”

Book of lists 

 

Stabilną pozycję firmy na rynku usług doradczych potwierdza tegoroczny przewodnik po polskim biznesie „Book of Lists”. Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu w kategorii „Firmy księgowe” oraz 2. miejsce w kategorii „Firmy audytorskie”. Kolejne pozycje w czołówce to 3. miejsce w rankingu firm doradztwa podatkowego oraz 4. miejsce wśród międzynarodowych firm prawniczych.

 

Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy za pośrednictwem rankingów, tworzonych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki. To już 23. wydanie publikacji, której odbiorcami są inwestorzy, kadra zarządzająca i przedstawiciele organizacji biznesowych. Wydawcą „Book of Lists” jest agencja Valkea Media.

 

Ranking Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”: Rödl & Partner na 6 i 8 miejscu

rzeczpospolita_1.jpg 

 

W 12 Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika Rzeczpospolita Rödl & Partner tradycyjnie utrzymuje wysoką pozycją: pod względem liczby doradców podatkowych Rödl & Partner uplasował się w ścisłej czołówce, zajmując 6 miejsce, a pod względem przychodów 8 miejsce. Ponadto Marcin Jamroży po raz kolejny otrzymał rekomendację jako najlepszy specjalista w zakresie międzynarodowego.

 

2017
Rödl & Partner ponownie w czołówce rankingu „Book of Lists”

Book of lists 


Rödl & Partner doradza na polskim rynku już 25 lat. Silną i stabilną pozycję firmy w kraju potwierdza tegoroczny przewodnik po polskim biznesie „Book of Lists”, w którym Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu w kategorii „Firmy księgowe” oraz 1. miejsce w rankingu firm oferujących outsourcing procesów biznesowych (BPO).


Pozycja lidera w kategoriach firm księgowych oraz firm BPO wsparta została kolejnymi miejscami na podium – 3. lokatą w kategorii firm doradztwa podatkowego oraz 3. miejscem wśród firm audytorskich. W kategorii

„Międzynarodowe firmy prawnicze” Rödl & Partner  uplasował się na 5. pozycji.


Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy za pośrednictwem rankingów, tworzonych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki. Tegoroczna edycja rankingu objęła ponad tysiąc firm. Publikacja, kierowana do inwestorów, kadry zarządzającej i przedstawicieli organizacji biznesowych, ukazała się po raz dwudziesty drugi. Wydawcą „Book of Lists” jest agencja Valkea Media.


Już po raz jedenasty dziennik „Rzeczpospolita” stworzył ranking najlepszych firm doradztwa podatkowego. Rödl & Partner zajął miejsca w ścisłej czołówce.


Kolejny raz Rödl & Partner gości w prestiżowym rankingu i został wysoko oceniony w najważniejszych kategoriach – 7. miejsce pod względem liczby doradców podatkowych oraz 8. w kategorii przychodów za 2016 rok. Rödl & Partner może pochwalić się również wysokiej klasy specjalistami. W rankingu „Rzeczpospolitej” wyróżniony został Partner z warszawskiego biura, Prof. nadzw. dr hab. Marcin Jamroży, który otrzymał rekomendację na najlepszego specjalistę z dziedziny międzynarodowego prawa podatkowego. Rekomendacja została przyznana trzeci rok z rzędu.

 

2016
Rödl & Partner wysoko w rankingu „Book of Lists”

Book of lists 


W przewodniku po polskim biznesie „Book of Lists” 2016 Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu „Firmy audytorskie i księgowe” w kategorii „Firmy księgowe” oraz 1. miejsce w rankingu firm oferujących outsourcing procesów biznesowych (BPO).


Pozycja lidera w kategoriach firm księgowych oraz firm BPO stanowią doskonałe podsumowanie niemal 25 lat obecności firmy Rödl & Partner w Polsce. Rödl & Partner  zajął również wysokie miejsca w innych kategoriach: 3. miejsce wśród firm doradztwa podatkowego oraz 6. miejsce wśród międzynarodowych firm prawniczych.
Wyróżnienia te potwierdzają silną i stabilną pozycję firmy  Rödl & Partner  na polskim rynku. Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy poprzez rankingi, tworzone według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki (70 list rankingowych z 9 różnych sektorów). W 2016 roku publikacja w wersji drukowanej ukazała się po raz dwudziesty pierwszy. Wydawcą „Book of Lists” jest agencja Valkea Media.


Rödl & Partner na 6. miejscu w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”.

rzeczpospolita_1.jpg 

 

Kolejny rok z rzędu Rödl & Partner zajął wysokie miejsce w rankingu największych firm pod względem liczby doradców podatkowych dziennika „Rzeczpospolita”. Podobnie jak w ubiegłym roku Rödl & Partner znalazł się na 6. miejscu, co potwierdza silną pozycję na rynku firm specjalizujących się w doradztwie podatkowym.
Ponadto dr hab. dr Marcin Jamroży, doradca podatkowy, radca prawny i Partner w Rödl & Partner został wyróżniony tytułem rekomendowanego eksperta w dziedzinie międzynarodowego prawa podatkowego. Już drugi rok z rzędu Marcin Jamroży został rekomendowanym specjalistą w tej dziedzinie.


Ranking firm audytorskich „Rzeczpospolitej” – 9. miejsce dla Rödl & Partner

rzeczpospolita_1.jpg 


Kolejny rok z rzędu Rödl & Partner znalazł się w pierwszej dziesiątce prestiżowego rankingu firm audytorskich dziennika „Rzeczpospolita”. Ranking dotyczy roku 2015 i prezentuje największe firmy audytorskie według osiągniętych przychodów. Stabilna pozycja Rödl & Partner w pierwszej dziesiątce firm audytorskich w Polsce w warunkach postępującej konsolidacji rynku jest dowodem ciągłego rozwoju firmy oraz wysokiej jakości świadczonych usług audytorskich. Wysoki wynik zapewnia jakość usług audytorskich Rödl & Partner odpowiadająca na rosnące oczekiwania klientów oraz stałe dostosowywanie wykorzystywanych narzędzi do zmiennych potrzeb rynku. Coraz więcej klientów zainteresowanych jest kompleksową obsługą, badaniem sprawozdania finansowego w szerszym kontekście doradztwa prawnego i podatkowego. Przewagą jest niewątpliwie interdyscyplinarność zespołów, które sprawnie odpowiadają na to zapotrzebowanie.


9. miejsce Rödl & Partner w rankingu kancelarii prawnych „Rzeczpospolitej”

 

rzeczpospolita_1.jpg 

 


Kolejny rok z rzędu Rödl & Partner znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych w Polsce firm prawniczych pod względem osiąganych przychodów. W rankingu kancelarii prawnych dziennika „Rzeczpospolita” 2016 (kategoria przychody) Rödl & Partner awansował o 1 pozycję i zajął 9. miejsce.


2015
Firmy audytorskie i księgowe – 1. miejsce Rödl & Partner w rankingu „Book of Lists” oraz 2. miejsce w kategorii firm z branży Business Proces Outsourcing

Book of lists 


W przewodniku po polskim biznesie „Book of Lists” Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu „Firmy audytorskie i księgowe” w kategorii „Firmy księgowe” oraz 2. miejsce w rankingu firm oferujących outsourcing procesów biznesowych (BPO) ze specjalizacją księgowość oraz kadry i płace.


W tegorocznym rankingu „Firm audytorskich i księgowych” brano pod uwagę ponad 30 firm. Główne kryteria decydujące o pozycji w rankingu to wielkość zatrudnienia oraz przychodów. Ranking firm oferujących Business Proces Outsourcing uwzględnia usługi takie jak outsourcing księgowości, outsourcing kadr i płac, a także outsourcing usług sekretarskich i administracyjnych. W ramach specjalizacji  „Księgowość / Kadry i płace” uwzględnionych zostało blisko 20 firm.


 „Book of Lists” – to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy w postaci rankingów, uszeregowanych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki (70 list rankingowych z 9 różnych sektorów). W 2015 roku publikacja w wersji drukowanej ukazała się po raz 20. Wydawcą „Book of Lists” jest Valkea Media.


Prawo i podatki – 4. miejsce Rödl & Partner w rankingu „Firmy doradztwa podatkowego” oraz 6. miejsce w rankingu „Międzynarodowe firmy prawnicze” „Book of Lists”

Book of lists 

 

Rödl & Partner zajął 4. miejsce w rankingu „Firmy doradztwa podatkowego” (kategoria: duże przedsiębiorstwa) oraz 6. miejsce w rankingu „Międzynarodowe firmy prawnicze”. Rankingi zostały opublikowane w „Book of Lists” – polsko-angielskim przewodniku po biznesie w Polsce.


W rankingu „Firm doradztwa podatkowego” za rok 2015 wzięło udział prawie 50 firm. O pozycji w rankingu zadecydowały przede wszystkim wielkość zatrudnienia oraz przychodów. Podobną liczbę podmiotów uwzględniono w rankingu „Międzynarodowych firm prawniczych”, w którym głównym kryterium oceny była wielkość kancelarii mierzona liczbą zatrudnionych prawników.

 

6. miejsce Rödl & Partner w rankingu doradców podatkowych „Rzeczpospolitej” 2015

 

Book of lists 

 

Kolejny rok z rzędu Rödl & Partner zajął wysoką 6. pozycję w rankingu firm zajmujących się doradztwem podatkowym opracowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Klasyfikacja powstała w oparciu o kryterium wielkości firm, a dokładnie liczbę zatrudnianych w nich doradców podatkowych. Wynik Rödl & Partner w ścisłej czołówce zapewniło rosnące grono zatrudnianych specjalistów. Równocześnie w rankingu opartym na rocznych przychodach firm doradczych, Rödl & Partner zajął w tym roku 8. miejsce.


W rekomendacjach specjalistów corocznie towarzyszących rankingowi, wyróżniony został dr hab. dr Marcin Jamroży, doradca podatkowy, radca prawny i Partner w Rödl & Partner. Marcin Jamroży został rekomendowanym przez „Rzeczpospolitą” doradcą w dziedzinie międzynarodowego prawa podatkowego. 
Rödl & Partner w rankingu kancelarii prawnych dziennika „Rzeczpospolita”.

 

Rödl & Partner znalazł się w pierwszej dziesiątce największych kancelarii prawnych w rankingu organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Ranking powstał w oparciu o przychody w skali roku, jakie osiągnęły poszczególne kancelarie prawne.  W kontekście wzrostu rynku usług prawnych w Polsce znacząca poprawa pozycji firmy Rödl & Partner jest dowodem szybkiego rozwoju firmy. Dodatkowo, miejsce w gronie 10 największych kancelarii w warunkach rosnących oczekiwań klientów potwierdza zapotrzebowanie na interdyscyplinarne usługi doradcze.

 

Rödl & Partner wśród najlepszych firm audytorskich według „Rzeczpospolitej”

 

Book of lists 


Rödl & Partner zajął 8. miejsce w rankingu „Firmy audytorskie według przychodów” dziennika „Rzeczpospolita” za rok 2014.


Obecność, kolejny rok z rzędu, w pierwszej dziesiątce najbardziej dochodowych firm audytorskich w Polsce to dowód na konkurencyjność usług, a przede wszystkim nieustające zaufanie klientów, za które bardzo dziękujemy.


"Najskuteczniejsze firmy doradztwa podatkowego" – Rödl & Partner w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”
Rödl & Partner kolejny rok z rzędu znalazł się w gronie najskuteczniejszych firm doradztwa podatkowego, tym razem zajmując 8. miejsce w rankingu.


Stała obecność w czołówce dużych firm podatkowych (kategoria „firmy doradztwa podatkowego zatrudniające dziesięciu i więcej doradców podatkowych”) stanowi potwierdzenie renomy i stabilnej pozycji Rödl & Partner na polskim rynku.


2014
1. miejsce Rödl & Partner w rankingu Book of Lists w kategorii BPO

Book of lists 


Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu Book of Lists za usługi oferowane w ramach Business Process Outsourcing (w kategorii średnie przedsiębiorstwa).  Ranking firm oferujących Business Process Outsourcing uwzględnia usługi takie jak outsourcing księgowości i outsourcing kadr i płac, a także outsourcing innych procesów biznesowych (np. usług sekretarskich i administracyjnych).


Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy w formie rankingów, uszeregowanych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki (70 list rankingowych z 9 różnych sektorów).

 

4. miejsce Rödl & Partner w rankingu Book of Lists 2014 (firmy doradztwa podatkowego)

 Book of lists


Rödl & Partner zajął 4. miejsce w rankingu „Firm doradztwa podatkowego” (kategoria duże przedsiębiorstwa) opublikowanym w „Book of Lists 2014” – polsko-angielskim przewodniku po polskim biznesie.  W rankingu „Firm doradztwa podatkowego” na rok 2014 przeanalizowano łącznie wyniki prawie 50 firm. Ranking opracowano przede wszystkim w oparciu o ich wielkość zatrudnienia oraz przychodów.


4. miejsce Rödl & Partner w rankingu „Book of Lists” (firmy audytorskie i księgowe)

Book of lists 


Rödl & Partner zajął 4. miejsce w rankingu „Firm audytorskich i księgowych” (kategoria: duże przedsiębiorstwa) w polsko-angielskim przewodniku po polskim biznesie„Book of Lists”. W rankingu „Firm audytorskich i księgowych” branych było w tym roku pod uwagę prawie 40 firm. Główne kryteria decydujące o miejscu w rankingu to wielkość zatrudnienia oraz przychodów. 


6. miejsce Rödl & Partner – ranking firm doradztwa podatkowego „Rzeczpospolitej”

 

rzeczpospolita_1.jpg 

 

Rödl & Partner (Roedl, Majchrowicz-Bączyk Kancelaria Prawna sp.k.) zajął 6. miejsce w rankingu firm doradztwa podatkowego, organizowanym przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita”. Firma utrzymała wysoką pozycję z ubiegłego roku, pomimo rosnącej konkurencji (w tegorocznym rankingu wzięło udział blisko 70 firm). 

 

8. miejsce Rödl & Partner w rankingu kancelarii prawnych „Dziennika Gazety Prawnej”

 

Rödl & Partner (Roedl, Majchrowicz-Bączyk Kancelaria Prawna sp.k.) zajął 8. miejsce w X Rankingu Kancelarii Prawnych organizowanym przez „Dziennik Gazetę Prawną”. Pozycja w pierwszej dziesiątce najlepszych kancelarii prawnych w Polsce została przyznana Rödl & Partner za rok 2013 w kategorii „kancelarie prawne zatrudniające do 49 prawników z uprawnieniami”. 

 

8. miejsce Rödl & Partner w rankingu firm audytorskich „Rzeczpospolitej” za 2013 rok

 

 

Rödl & Partner zajął 8. miejsce w rankingu firm audytorskich dziennika „Rzeczpospolita” za rok 2013 pod względem przychodów. Kolejny rok obecności w pierwszej dziesiątce najbardziej dochodowych firm audytorskich potwierdza silną pozycję Rödl & Partner wśród liderów rynku. 

 

 

5. miejsce w rankingu „Najskuteczniejsze firmy doradztwa podatkowego 2013"

rzeczpospolita_1.jpg 

 

Rödl & Partner zajął 5. miejsce w rankingu „Najskuteczniejsze firmy doradztwa podatkowego" organizowanym corocznie przez „Dziennik Gazetę Prawną”. Wysoka pozycja w kategorii dużych firm (zatrudniających 10 lub więcej doradców podatkowych) stanowi potwierdzenie zarówno renomy, jak i jakości usług świadczonych przez Rödl & Partner.


2013
6. miejsce wśród firm doradztwa podatkowego w rankingach: dziennika „Rzeczpospolita” oraz „Book of Lists”

 

Book of lists 


Zarówno w rankingu organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” , jak i rankingu „Book of Lists” wydanym przez Warsaw Business Journal Group, Rödl & Partner zajął 6. miejsce w kategorii firm doradztwa podatkowego. Ponadto w zestawieniu pod kątem przychodów, opracowanym przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita” Rödl & Partner awansował o trzy pozycje, na miejsce 9. 


 

5. miejsce Rödl & Partner w rankingu „Book of Lists” w kategorii „Firmy audytorskie i księgowe”

 

Book of lists 

 

W 2013 r. Rödl & Partner zajął 5. miejsce w kategorii „Firmy audytorskie i księgowe” prestiżowego rankingu „Book of Lists” wydawanego przez „Warsaw Business Journal”.

 

Rödl & Partner wśród 10 najbardziej dochodowych kancelarii prawnych w Polsce

 

rzeczpospolita_1.jpg 


W XI Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita” Rödl & Partner po raz kolejny znalazł się w grupie 10 najbardziej dochodowych kancelarii w Polsce, zajmując 9. miejsce. Natomiast pod względem przychodów kancelaria odnotowała awans o 2 miejsca, na pozycję 13.


7. miejsce w rankingu firm audytorskich „Rzeczpospolitej”

 

rzeczpospolita_1.jpg 

 

 


Rödl & Partner awansował na miejsce 7. w tegorocznym rankingu firm audytorskich (pod względem przychodów) opublikowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Wysoka pozycja Rödl & Partner w pierwszej dziesiątce stawia nas w gronie liderów rynku usług audytorskich.

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

Wyślij zapytanie

Profil


Deutschland Weltweit Search Menu