Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Rankingi

PrintMailRate-it

 

Rödl & Partner niezmiennie zajmuje czołowe miejsca w polskich rankingach, publikowanych między innymi na łamach „Rzeczpospolitej”. Jesteśmy obecni wśród najlepszych kancelarii prawnych oraz plasujemy się w czołówce firm doradztwa podatkowego. Także w kategorii usług audytorskich oraz księgowych od lat należymy do grona liderów, stanowiąc alternatywę dla „wielkiej czwórki".


2020

 

 

Rödl & Partner w XV Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej 2020

Rödl & Partner zajął wysokie miejsca w XV Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej 2020, co potwierdza stabilną pozycję firmy wśród liderów doradztwa podatkowego.

 

 

 

Rödl & PARTNER LIDEREM RANKINGU „BOOK OF LISTS”

 

1.1_Podatki.png1.2_Księgowość.png1.3_Doradcze.png

3_Audyt.png10_Prawne.png

Po raz kolejny Rödl & Partner znalazł się w czołówce prestiżowego rankingu przewodnika po polskim biznesie „Book of lists”. Nasz sukces w 25. edycji rankingu potwierdza stabilną pozycję Rödl & Partner na rynku firm doradczych.

D


WYRÓŻNIENIA W RANKINGU KANCELARII PRAWNICZYCH „RZECZPOSPOLITEJ"

 


 

Rzeczpospolita_male.png


 

W 18 edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita” otrzymaliśmy 3 wyróżnienia w kategorii „Wsparcie przedsiębiorców i służby zdrowia podczas epidemii”: za wewnętrzną organizację pracy kancelarii podczas pandemii, zaangażowanie w tworzenie legislacyjnych rozwiązań antykryzysowaych podczas pandemii oraz za wsparcie dla służby zdrowia podczas pandemii.

D


 

 

 

 

 

 

 

RANKING FIRM DORADZTWA PODATKOWEGO „RZECZPOSPOLITEJ”


Grafiki na stronę (1).pngGrafiki na stronę (2).pngGrafiki na stronę (3).png

W XIV edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” ponownie zajęliśmy wysokie miejsca. W kategorii uwzględniającej liczbę zatrudnionych doradców podatkowych znaleźliśmy się na 5. miejscu. W zestawieniu firm z największymi przychodami – 7. miejsce zagwarantowało zwiększenie przychodów o 4,5 mln zł w porównaniu do roku ubiegłego. Kolejnym wyróżnieniem jest 7. miejsce w kategorii firm z przyrostem przychodów 2019/2018 w mln zł.

 

  

 

2019

Rödl & Partner ponownie w czołówce firm doradczych w rankingach „Book of lists 2019/2020”

 

BOL-Grafiki na stronę_rankingi.png 

 

Rödl & Partner potwierdził stabilną pozycję na rynku firm doradczych, zajmując czołowe lokaty w prestiżowym rankingu „Book of Lists 2019/2019”. Zajęliśmy pierwsze miejsce wśród firm księgowych (czwarty rok z rzędu) oraz drugie miejsce wśród firm doradztwa podatkowego, notując tym samym awans o jedną pozycję względem roku ubiegłego. Z kolei w kategorii firm audytorskich Rödl & Partner zajął trzecie miejsce.

 

Ranking Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”: Rödl & Partner na 7 i 5 miejscu

 

Rzeczpospolita-Grafiki na stronę_rankingi.png

 

W 13 Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika Rzeczpospolita Rödl & Partner tradycyjnie utrzymuje wysoką pozycją: pod względem liczby doradców podatkowych Rödl & Partner uplasował się w ścisłej czołówce, zajmując 7 miejsce, a pod względem wzrostu przychodów na miejscu 5.

 

Łukasz Szczygieł otrzymał rekomendację jako najlepszy specjalista w zakresie prawa nieruchomości, a Dominika Tyczka otrzymała wyróżnienie Młody Talent prawa podatkowego.

 

2018

Rödl & Partner ponownie w czołówce rankingu „Book of Lists”

Book of lists

 

Stabilną pozycję firmy na rynku usług doradczych potwierdza tegoroczny przewodnik po polskim biznesie „Book of Lists”. Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu w kategorii „Firmy księgowe” oraz 2. miejsce w kategorii „Firmy audytorskie”. Kolejne pozycje w czołówce to 3. miejsce w rankingu firm doradztwa podatkowego oraz 4. miejsce wśród międzynarodowych firm prawniczych.

 

Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy za pośrednictwem rankingów, tworzonych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki. To już 23. wydanie publikacji, której odbiorcami są inwestorzy, kadra zarządzająca i przedstawiciele organizacji biznesowych. Wydawcą „Book of Lists” jest agencja Valkea Media.

 

Ranking Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”: Rödl & Partner na 6 i 8 miejscu

rzeczpospolita_1.jpg

 

W 12 Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika Rzeczpospolita Rödl & Partner tradycyjnie utrzymuje wysoką pozycją: pod względem liczby doradców podatkowych Rödl & Partner uplasował się w ścisłej czołówce, zajmując 6 miejsce, a pod względem przychodów 8 miejsce. Ponadto Marcin Jamroży po raz kolejny otrzymał rekomendację jako najlepszy specjalista w zakresie międzynarodowego.

 

2017
Rödl & Partner ponownie w czołówce rankingu „Book of Lists”

Book of lists


Rödl & Partner doradza na polskim rynku już 25 lat. Silną i stabilną pozycję firmy w kraju potwierdza tegoroczny przewodnik po polskim biznesie „Book of Lists”, w którym Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu w kategorii „Firmy księgowe” oraz 1. miejsce w rankingu firm oferujących outsourcing procesów biznesowych (BPO).


Pozycja lidera w kategoriach firm księgowych oraz firm BPO wsparta została kolejnymi miejscami na podium – 3. lokatą w kategorii firm doradztwa podatkowego oraz 3. miejscem wśród firm audytorskich. W kategorii

„Międzynarodowe firmy prawnicze” Rödl & Partner  uplasował się na 5. pozycji.


Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy za pośrednictwem rankingów, tworzonych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki. Tegoroczna edycja rankingu objęła ponad tysiąc firm. Publikacja, kierowana do inwestorów, kadry zarządzającej i przedstawicieli organizacji biznesowych, ukazała się po raz dwudziesty drugi. Wydawcą „Book of Lists” jest agencja Valkea Media.


Już po raz jedenasty dziennik „Rzeczpospolita” stworzył ranking najlepszych firm doradztwa podatkowego. Rödl & Partner zajął miejsca w ścisłej czołówce.


Kolejny raz Rödl & Partner gości w prestiżowym rankingu i został wysoko oceniony w najważniejszych kategoriach – 7. miejsce pod względem liczby doradców podatkowych oraz 8. w kategorii przychodów za 2016 rok. Rödl & Partner może pochwalić się również wysokiej klasy specjalistami. W rankingu „Rzeczpospolitej” wyróżniony został Partner z warszawskiego biura, Prof. nadzw. dr hab. Marcin Jamroży, który otrzymał rekomendację na najlepszego specjalistę z dziedziny międzynarodowego prawa podatkowego. Rekomendacja została przyznana trzeci rok z rzędu.

 

2016
Rödl & Partner wysoko w rankingu „Book of Lists”

Book of lists


W przewodniku po polskim biznesie „Book of Lists” 2016 Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu „Firmy audytorskie i księgowe” w kategorii „Firmy księgowe” oraz 1. miejsce w rankingu firm oferujących outsourcing procesów biznesowych (BPO).


Pozycja lidera w kategoriach firm księgowych oraz firm BPO stanowią doskonałe podsumowanie niemal 25 lat obecności firmy Rödl & Partner w Polsce. Rödl & Partner  zajął również wysokie miejsca w innych kategoriach: 3. miejsce wśród firm doradztwa podatkowego oraz 6. miejsce wśród międzynarodowych firm prawniczych.
Wyróżnienia te potwierdzają silną i stabilną pozycję firmy  Rödl & Partner  na polskim rynku. Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy poprzez rankingi, tworzone według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki (70 list rankingowych z 9 różnych sektorów). W 2016 roku publikacja w wersji drukowanej ukazała się po raz dwudziesty pierwszy. Wydawcą „Book of Lists” jest agencja Valkea Media.


Rödl & Partner na 6. miejscu w rankingu dziennika „Rzeczpospolita”.

rzeczpospolita_1.jpg

 

Kolejny rok z rzędu Rödl & Partner zajął wysokie miejsce w rankingu największych firm pod względem liczby doradców podatkowych dziennika „Rzeczpospolita”. Podobnie jak w ubiegłym roku Rödl & Partner znalazł się na 6. miejscu, co potwierdza silną pozycję na rynku firm specjalizujących się w doradztwie podatkowym.
Ponadto dr hab. dr Marcin Jamroży, doradca podatkowy, radca prawny i Partner w Rödl & Partner został wyróżniony tytułem rekomendowanego eksperta w dziedzinie międzynarodowego prawa podatkowego. Już drugi rok z rzędu Marcin Jamroży został rekomendowanym specjalistą w tej dziedzinie.


Ranking firm audytorskich „Rzeczpospolitej” – 9. miejsce dla Rödl & Partner

rzeczpospolita_1.jpg


Kolejny rok z rzędu Rödl & Partner znalazł się w pierwszej dziesiątce prestiżowego rankingu firm audytorskich dziennika „Rzeczpospolita”. Ranking dotyczy roku 2015 i prezentuje największe firmy audytorskie według osiągniętych przychodów. Stabilna pozycja Rödl & Partner w pierwszej dziesiątce firm audytorskich w Polsce w warunkach postępującej konsolidacji rynku jest dowodem ciągłego rozwoju firmy oraz wysokiej jakości świadczonych usług audytorskich. Wysoki wynik zapewnia jakość usług audytorskich Rödl & Partner odpowiadająca na rosnące oczekiwania klientów oraz stałe dostosowywanie wykorzystywanych narzędzi do zmiennych potrzeb rynku. Coraz więcej klientów zainteresowanych jest kompleksową obsługą, badaniem sprawozdania finansowego w szerszym kontekście doradztwa prawnego i podatkowego. Przewagą jest niewątpliwie interdyscyplinarność zespołów, które sprawnie odpowiadają na to zapotrzebowanie.


9. miejsce Rödl & Partner w rankingu kancelarii prawnych „Rzeczpospolitej”

 

rzeczpospolita_1.jpg

 


Kolejny rok z rzędu Rödl & Partner znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych w Polsce firm prawniczych pod względem osiąganych przychodów. W rankingu kancelarii prawnych dziennika „Rzeczpospolita” 2016 (kategoria przychody) Rödl & Partner awansował o 1 pozycję i zajął 9. miejsce.


2015
Firmy audytorskie i księgowe – 1. miejsce Rödl & Partner w rankingu „Book of Lists” oraz 2. miejsce w kategorii firm z branży Business Proces Outsourcing

Book of lists


W przewodniku po polskim biznesie „Book of Lists” Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu „Firmy audytorskie i księgowe” w kategorii „Firmy księgowe” oraz 2. miejsce w rankingu firm oferujących outsourcing procesów biznesowych (BPO) ze specjalizacją księgowość oraz kadry i płace.


W tegorocznym rankingu „Firm audytorskich i księgowych” brano pod uwagę ponad 30 firm. Główne kryteria decydujące o pozycji w rankingu to wielkość zatrudnienia oraz przychodów. Ranking firm oferujących Business Proces Outsourcing uwzględnia usługi takie jak outsourcing księgowości, outsourcing kadr i płac, a także outsourcing usług sekretarskich i administracyjnych. W ramach specjalizacji  „Księgowość / Kadry i płace” uwzględnionych zostało blisko 20 firm.


 „Book of Lists” – to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy w postaci rankingów, uszeregowanych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki (70 list rankingowych z 9 różnych sektorów). W 2015 roku publikacja w wersji drukowanej ukazała się po raz 20. Wydawcą „Book of Lists” jest Valkea Media.


Prawo i podatki – 4. miejsce Rödl & Partner w rankingu „Firmy doradztwa podatkowego” oraz 6. miejsce w rankingu „Międzynarodowe firmy prawnicze” „Book of Lists”

Book of lists

 

Rödl & Partner zajął 4. miejsce w rankingu „Firmy doradztwa podatkowego” (kategoria: duże przedsiębiorstwa) oraz 6. miejsce w rankingu „Międzynarodowe firmy prawnicze”. Rankingi zostały opublikowane w „Book of Lists” – polsko-angielskim przewodniku po biznesie w Polsce.


W rankingu „Firm doradztwa podatkowego” za rok 2015 wzięło udział prawie 50 firm. O pozycji w rankingu zadecydowały przede wszystkim wielkość zatrudnienia oraz przychodów. Podobną liczbę podmiotów uwzględniono w rankingu „Międzynarodowych firm prawniczych”, w którym głównym kryterium oceny była wielkość kancelarii mierzona liczbą zatrudnionych prawników.

 

6. miejsce Rödl & Partner w rankingu doradców podatkowych „Rzeczpospolitej” 2015

 

Book of lists 

 

Kolejny rok z rzędu Rödl & Partner zajął wysoką 6. pozycję w rankingu firm zajmujących się doradztwem podatkowym opracowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Klasyfikacja powstała w oparciu o kryterium wielkości firm, a dokładnie liczbę zatrudnianych w nich doradców podatkowych. Wynik Rödl & Partner w ścisłej czołówce zapewniło rosnące grono zatrudnianych specjalistów. Równocześnie w rankingu opartym na rocznych przychodach firm doradczych, Rödl & Partner zajął w tym roku 8. miejsce.


W rekomendacjach specjalistów corocznie towarzyszących rankingowi, wyróżniony został dr hab. dr Marcin Jamroży, doradca podatkowy, radca prawny i Partner w Rödl & Partner. Marcin Jamroży został rekomendowanym przez „Rzeczpospolitą” doradcą w dziedzinie międzynarodowego prawa podatkowego. 
Rödl & Partner w rankingu kancelarii prawnych dziennika „Rzeczpospolita”.

 

Rödl & Partner znalazł się w pierwszej dziesiątce największych kancelarii prawnych w rankingu organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Ranking powstał w oparciu o przychody w skali roku, jakie osiągnęły poszczególne kancelarie prawne.  W kontekście wzrostu rynku usług prawnych w Polsce znacząca poprawa pozycji firmy Rödl & Partner jest dowodem szybkiego rozwoju firmy. Dodatkowo, miejsce w gronie 10 największych kancelarii w warunkach rosnących oczekiwań klientów potwierdza zapotrzebowanie na interdyscyplinarne usługi doradcze.

 

Rödl & Partner wśród najlepszych firm audytorskich według „Rzeczpospolitej”

 

Book of lists


Rödl & Partner zajął 8. miejsce w rankingu „Firmy audytorskie według przychodów” dziennika „Rzeczpospolita” za rok 2014.


Obecność, kolejny rok z rzędu, w pierwszej dziesiątce najbardziej dochodowych firm audytorskich w Polsce to dowód na konkurencyjność usług, a przede wszystkim nieustające zaufanie klientów, za które bardzo dziękujemy.


"Najskuteczniejsze firmy doradztwa podatkowego" – Rödl & Partner w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”
Rödl & Partner kolejny rok z rzędu znalazł się w gronie najskuteczniejszych firm doradztwa podatkowego, tym razem zajmując 8. miejsce w rankingu.


Stała obecność w czołówce dużych firm podatkowych (kategoria „firmy doradztwa podatkowego zatrudniające dziesięciu i więcej doradców podatkowych”) stanowi potwierdzenie renomy i stabilnej pozycji Rödl & Partner na polskim rynku.


2014
1. miejsce Rödl & Partner w rankingu Book of Lists w kategorii BPO

Book of lists


Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu Book of Lists za usługi oferowane w ramach Business Process Outsourcing (w kategorii średnie przedsiębiorstwa).  Ranking firm oferujących Business Process Outsourcing uwzględnia usługi takie jak outsourcing księgowości i outsourcing kadr i płac, a także outsourcing innych procesów biznesowych (np. usług sekretarskich i administracyjnych).


Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy w formie rankingów, uszeregowanych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki (70 list rankingowych z 9 różnych sektorów).

 

4. miejsce Rödl & Partner w rankingu Book of Lists 2014 (firmy doradztwa podatkowego)

 Book of lists


Rödl & Partner zajął 4. miejsce w rankingu „Firm doradztwa podatkowego” (kategoria duże przedsiębiorstwa) opublikowanym w „Book of Lists 2014” – polsko-angielskim przewodniku po polskim biznesie.  W rankingu „Firm doradztwa podatkowego” na rok 2014 przeanalizowano łącznie wyniki prawie 50 firm. Ranking opracowano przede wszystkim w oparciu o ich wielkość zatrudnienia oraz przychodów.


4. miejsce Rödl & Partner w rankingu „Book of Lists” (firmy audytorskie i księgowe)

Book of lists


Rödl & Partner zajął 4. miejsce w rankingu „Firm audytorskich i księgowych” (kategoria: duże przedsiębiorstwa) w polsko-angielskim przewodniku po polskim biznesie„Book of Lists”. W rankingu „Firm audytorskich i księgowych” branych było w tym roku pod uwagę prawie 40 firm. Główne kryteria decydujące o miejscu w rankingu to wielkość zatrudnienia oraz przychodów. 


6. miejsce Rödl & Partner – ranking firm doradztwa podatkowego „Rzeczpospolitej”

 

rzeczpospolita_1.jpg

 

Rödl & Partner (Roedl, Majchrowicz-Bączyk Kancelaria Prawna sp.k.) zajął 6. miejsce w rankingu firm doradztwa podatkowego, organizowanym przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita”. Firma utrzymała wysoką pozycję z ubiegłego roku, pomimo rosnącej konkurencji (w tegorocznym rankingu wzięło udział blisko 70 firm). 

 

8. miejsce Rödl & Partner w rankingu kancelarii prawnych „Dziennika Gazety Prawnej”

 

Rödl & Partner (Roedl, Majchrowicz-Bączyk Kancelaria Prawna sp.k.) zajął 8. miejsce w X Rankingu Kancelarii Prawnych organizowanym przez „Dziennik Gazetę Prawną”. Pozycja w pierwszej dziesiątce najlepszych kancelarii prawnych w Polsce została przyznana Rödl & Partner za rok 2013 w kategorii „kancelarie prawne zatrudniające do 49 prawników z uprawnieniami”. 

 

8. miejsce Rödl & Partner w rankingu firm audytorskich „Rzeczpospolitej” za 2013 rok

 

Rödl & Partner zajął 8. miejsce w rankingu firm audytorskich dziennika „Rzeczpospolita” za rok 2013 pod względem przychodów. Kolejny rok obecności w pierwszej dziesiątce najbardziej dochodowych firm audytorskich potwierdza silną pozycję Rödl & Partner wśród liderów rynku. 

 

 

5. miejsce w rankingu „Najskuteczniejsze firmy doradztwa podatkowego 2013"

rzeczpospolita_1.jpg

 

Rödl & Partner zajął 5. miejsce w rankingu „Najskuteczniejsze firmy doradztwa podatkowego" organizowanym corocznie przez „Dziennik Gazetę Prawną”. Wysoka pozycja w kategorii dużych firm (zatrudniających 10 lub więcej doradców podatkowych) stanowi potwierdzenie zarówno renomy, jak i jakości usług świadczonych przez Rödl & Partner.


2013
6. miejsce wśród firm doradztwa podatkowego w rankingach: dziennika „Rzeczpospolita” oraz „Book of Lists”

 

Book of lists


Zarówno w rankingu organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” , jak i rankingu „Book of Lists” wydanym przez Warsaw Business Journal Group, Rödl & Partner zajął 6. miejsce w kategorii firm doradztwa podatkowego. Ponadto w zestawieniu pod kątem przychodów, opracowanym przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita” Rödl & Partner awansował o trzy pozycje, na miejsce 9. 


 

5. miejsce Rödl & Partner w rankingu „Book of Lists” w kategorii „Firmy audytorskie i księgowe”

 

Book of lists

 

W 2013 r. Rödl & Partner zajął 5. miejsce w kategorii „Firmy audytorskie i księgowe” prestiżowego rankingu „Book of Lists” wydawanego przez „Warsaw Business Journal”.

 

Rödl & Partner wśród 10 najbardziej dochodowych kancelarii prawnych w Polsce

 

rzeczpospolita_1.jpg


W XI Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita” Rödl & Partner po raz kolejny znalazł się w grupie 10 najbardziej dochodowych kancelarii w Polsce, zajmując 9. miejsce. Natomiast pod względem przychodów kancelaria odnotowała awans o 2 miejsca, na pozycję 13.


7. miejsce w rankingu firm audytorskich „Rzeczpospolitej”

 

rzeczpospolita_1.jpg

 

 


Rödl & Partner awansował na miejsce 7. w tegorocznym rankingu firm audytorskich (pod względem przychodów) opublikowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Wysoka pozycja Rödl & Partner w pierwszej dziesiątce stawia nas w gronie liderów rynku usług audytorskich.

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

Deutschland Weltweit Search Menu