Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Consulting i finansowanie działalności

PrintMailRate-it

​​

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w planowaniu inwestycji krajowych oraz międzynarodowych, a także w procesie pozyskiwania dotacji unijnych.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Specjalizujemy się m.in w doradztwie w zakresie pomocy publicznej, zarówno w pozyskiwaniu środków finansowych w ramach funduszy unijnych i krajowych, jak i dla podmiotów podejmujących działalność na terenie Specjalnych Stref Ekonomicznych (SSE). Świadczymy także wsparcie prawne na każdym etapie procesu inwestycyjnego.
 
Nasze doświadczenie z zakresu prawapodatków i finansów pomoże Ci w przejściu procesu pozyskiwania funduszy dla inwestycji.

Consulting to szereg działań, które pomagają przedsiębiorcy podejmować biznesowe decyzje w oparciu o neutralne, obiektywne i dyskretne porady specjalistów. Nasi eksperci udzielają fachowych instrukcji związanych z pozyskiwaniem funduszy na prowadzenie działalności gospodarczej. Consulting finansowy (financial consulting) obejmuje analizę możliwości, jakie dają m.in. dotacje unijne, fundusze krajowe i zagraniczne, a także wycenianie nieruchomości i działanie w ramach Specjalnych Stref Ekonomicznych (SSE).

Wielość programów unijnych i często skomplikowane procedury pozyskania środków wymagają specjalistycznej znajomości przepisów i skrupulatnego trzymania się terminów. Śledzenie aktualnych konkursów, programów i grantów dobrze jest zlecić ekspertom. Dzięki temu mamy pewność, że nie przegapimy korzystnej dla nas okazji, a zaproponowane rozwiązania będą pasować do profilu naszej firmy. Zwiększamy także prawdopodobieństwo sukcesu otrzymania dofinansowania. 

Nasi specjaliści analizują bieżące możliwości pozyskiwania funduszy na działalność przedsiębiorstw. Pomagają firmom ocenić korzystne miejsca prowadzenia przyszłego biznesu, a także wspierają obecnie działające firmy w zdobywaniu finansowania. Wspierają przedsiębiorstwa w sprawnym wejściu do Specjalnych Stref Ekonomicznych (SSE), a tym które działają w takich strukturach – wskazują możliwości wykorzystania potencjału stref, w tym rozszerzenia działalności, a także pomagają w rozliczeniach z urzędem skarbowym. Przedsiębiorcy otrzymują skondensowane informacje dotyczące zmian prawnych i podatkowych, a także analizę możliwości i ryzyka działalności. Nasi eksperci służą wsparciem w przygotowaniu wniosków, umów, w kontaktach ze strefami i organami administracji publicznej. Ponadto przedsiębiorcy mogą liczyć na profesjonalną, obiektywną i udokumentowaną wycenę nieruchomości komercyjnych lub mieszkaniowych.
Deutschland Weltweit Search Menu