Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Rödl & Partner Gliwice

PrintMailRate-it

Rödl & Partner Gliwice

 

 

Gliwice to miasto o dużym potencjale gospodarczym i klimacie sprzyjającym biznesowi. Aby wspomóc przedsiębiorców, którzy zdecydowali się otworzyć siedzibę lub oddział w tej części kraju, właśnie w Gliwicach zlokalizowaliśmy oddział firmy Rödl & Partner. Oferujemy szereg usług, których celem jest pomoc przedsiębiorcom w odnalezieniu się w gąszczu przepisów i obowiązków, dzięki czemu będą mogli oni w pełni skoncentrować na rozwoju oferowanych produktów i usług.


Położone w województwie śląskim Gliwice są uwzględniane w zestawieniach największych miast Polski zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby ludności. To atrakcyjne miasto dla biznesu, czego wyrazem jest zwiększająca się z roku na rok liczba firm. Sprzyja temu możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry (głównie absolwentów Politechniki Śląskiej), funkcjonowanie na terenie miasta specjalnej strefy ekonomicznej i dostęp do nowoczesnej infrastruktury. Ta ostatnia sprzyja popularności Gliwic wśród przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym.


Przekrój firm działających na terenie Gliwic jest duży. W mieście funkcjonują podmioty specjalizujące się w nowych technologiach czy działające w sektorze logistycznym, motoryzacyjnym i produkcyjnym. Niska stopa bezrobocia, zróżnicowana infrastruktura społeczna oraz bogata oferta edukacyjna, kulturalna oraz sportowa sprawiają, że miasto jest wysoko oceniane w rankingach najlepszych miast do życia.


Rödl & Partner Gliwice – usługi

Oddział Rödl & Partner zlokalizowany w Gliwicach mieści się w odległości zaledwie 300 metrów od starówki. To właśnie tu pracujemy na rzecz naszych klientów. Przedsiębiorców, którzy – podobnie jak nasza firma – wybrali Gliwice, zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia. Zapewniamy specjalistyczne usługi w następujących obszarach:

  • Audyt Gliwice. Specjaliści z Rödl & Partner przeprowadzają audyt finansowy, badają sprawozdania finansowe i świadczą usługi z zakresu doradztwa rachunkowego.
  • BPO Gliwice. Można nam powierzyć prowadzenie księgowości oraz kadr i płac. W ramach współpracy odciążamy klientów z przygotowywania między innymi deklaracji podatkowych.
  • Consulting. Oferujemy pomoc w pozyskaniu środków unijnych – w ramach dotacji i funduszy. Doradzamy również w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Kancelaria prawna Gliwice. Świadczymy kompleksową pomoc prawną dla firm. Pomagamy między innymi w restrukturyzacjach, prowadzimy doradztwo transakcyjne i wykonujemy wyceny nieruchomości.
  • Kancelaria podatkowa Gliwice. Zapewniamy pomoc polegającą na optymalizacji podatkowej i doradztwie podatkowym. Specjalizujemy się również w Due Diligence podatkowym.
  • Nowe technologie. W ramach tej usługi przeprowadzamy audyt sieci i infrastruktury oraz doradzamy w zakresie bezpieczeństwa IT, w tym również RODO.


Obsługujemy zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy działające na terenie Gliwic. Nasi specjaliści komunikują się w językach polskim, angielskim i niemieckim.

 Poznaj nas:

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Rödl & Partner Gliwice

ul. Zygmunta Starego 26
44-100 Gliwice

+48 32 889 05 00
Deutschland Weltweit Search Menu