Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Due dilligence

PrintMailRate-it

Doradztwo transakcyjne Rödl & Partner

 

 

 

Dlaczego my?

Nasze interdyscyplinarne zespoły posiadają bogate doświadczenie w doradztwie przy transakcjach przejęć i fuzji zarówno w Polsce, w Niemczech, jak również na świecie. Oferujemy kompleksową obsługę transakcji po stronie kupującego i sprzedającego, a także przy restrukturyzacji grup kapitałowych – dotyczy to zarówno kwestii podatkowych, prawnych, jak i ekonomicznych.

 

Dajemy pełne wsparcie przy wejściu na nowe rynki we wszystkich aspektach transakcji w wymiarze globalnym. W naszym doradztwie kładziemy nacisk na stronę praktyczną i indywidualne potrzeby klientów. Jesteśmy skuteczni dzięki interdyscyplinarnemu podejściu i własnym oddziałom za granicą. Posiadamy rozległą wiedzę i bazujemy na bogatym dorobku w zakresie doradztwa transakcyjnego.

 

 

Oferujemy interdyscyplinarne due diligence: prawne, podatkowe, finansowe i związane z cyberbezpieczeństwem:

 

 

 

 

 

 


OGÓLNE WARUNKI USŁUG DUE DILIGENCE:

 

General Terms and Conditions​Polish-English version
​​Allgemeine Vertragsbedingungen​Polnisch-Deutsche Version


Deutschland Weltweit Search Menu