Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Podcasty

PrintMailRate-it

podcasty LP.png

 

 

Zapraszamy do słuchania podcastu Rödl & Partner On Air. To audycja dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z aktualnymi tematami z zakresu prawa, podatków, księgowości, cyberbezpieczeństwa, nowych technologii i audytu. Jeśli chcesz rozwijać siebie i swój biznes – startuj z nami!


Podcast Rödl & Partner On Air to  dawka wiedzy i praktycznych porad. Nasi eksperci w prosty i przystępny sposób objaśniają jak stosować przepisy w życiu gospodarczym. To najważniejsze, aktualne zagadnienia z punktu widzenia biznesu, które znajdziesz w jednym miejscu.


Dla nas nie ma trudnych pytań, są tylko proste odpowiedzi. Dlatego bądź na nami ON AIR. Nowe odcinki zawsze we wtorki o godzinie 15.00.

 

Wysłuchaj premierowych odcinków podcastu na kanale YouTube Rödl & Partner »

APA to narzędzie coraz chętniej wykorzystywane przez podatników. Co to jest i jakie niesie ze sobą korzyści? W kolejnym odcinku podcastu Rödl & Partner On Air rozmawiamy z Joanną Tomczak (joanna.tomczak@reodl.com), doradcą podatkowym i Senior Associate.

Odsłuchaj »

LI_S2E3_2.png

 

Ceny transferowe to jedna z bardziej złożonych kwestii w prawie podatkowym. Co mówią przepisy i o co chodzi z obowiązkiem dokumentacyjnym? W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiamy z Joanną Tomczak (joanna.tomczak@reodl.com), doradcą podatkowym i Senior Associate.

Odsłuchaj »  

LI_S2E1.png

 

Jesteśmy świadkami rewolucji digitalnej w obszarze księgowości. Jakie dane podatkowe możemy przesyłać w sposób elektroniczny? Odpowiada Aneta Bolka (e-mail: aneta.bolka@roedl.com), Associate Partner odpowiedzialny za dział księgowości finansowej w Gliwicach.

Odsłuchaj »

LI_podcast_9.2.png

 

Lean management to metoda optymalizacji zarządzania – minimalizowanie marnotrawstwa przy zachowaniu jakości działań. W dzisiejszym odcinku podcastu rozmawiamy z ekspertem Patrykiem Binkowskim (e-mail: patryk.binkowski@roedl.com), Lean Managerem.

Odsłuchaj »

 

Prezentujemy nowoczesne narzędzie, które umożliwia szybkie i proste wdrożenie digitalizacji faktur zakupu. O praktycznych zastosowaniach Rflow opowiada Joanna Pinkowicz (e-mail: joanna.pinkowicz@roedl.com), Senior Associate z działu księgowości finansowej.

Odsłuchaj »

cyber.png

 

praca zdalna.png

 

O czym warto pamiętać, aby zapewnić bezpieczeństwo danych organizacji podczas pracy w domowym zaciszu? O bezpiecznej pracy zdalnej i kotach chodzących po klawiaturze ;) opowiada ekspert Rödl & Partner – Adam Wódz, specjalista ds. nowych technologii i cyberbezpieczeństwa.

Odsłuchaj »


Na pytania dotyczące branży e-commerce odpowiadają: Jarosław Kamiński, adwokat i Associate Partner (e-mail: jaroslaw.kaminski@roedl.com) oraz Anna Piskor, doradca podatkowy i Manager (e-mail: anna.piskor@roedl.com).

Odsłuchaj »

Na pytania dotyczące podatkowych aspektów używania samochodów służbowych do celów prywatnych oraz interpretacji ogólnej Ministerstwa Finansów odpowada Maciej Wilczkiewicz (e-mail: maciej.wilczkiewicz@roedl.com) doradca podatkowy i Manager.

Odsłuchaj »

Przepisy dotyczące korekty cen transferowych budzą wiele wątpliwości podatników. W kolejnym odcinku podcastu Rödl & Partner On Air na pytania dotyczące korekty cen transferowych odpowiada Joanna Tomczak (joanna.tomczak@reodl.com), doradca podatkowy i Senior Associate. 

Odsłuchaj »

LI_S2E2.png

Jakie kompetencje powinien rozwijać księgowy? W kolejnym odcinku podcastu Rödl & Partner On Air o zmianach w zawodzie księgowego opowiada Aneta Bolka (e-mail: aneta.bolka@roedl.com), Associate Partner odpowiedzialny za dział księgowości finansowej w Gliwicach.

Odsłuchaj »

LI_podcast_10.png

 

LI_podcast_8.png 

E-commerce nie zna granic. Sklep internetowy może mieć siedzibę w dowolnym miejscu, a klientów rozsianych po całym świecie. O podatkach w e-commerce opowiada ekspert Rödl & Partner – Anna Piskor (e-mail: anna.piskor@roedl.com), doradca podatkowy i manager.

Odsłuchaj »

Digitalizacja.png

 

Cyfryzacja procesów finansowych zawitała już na dobre w działach księgowości. W kolejnym odcinku podcastu Rödl & Partner On Air rozmawiamy z Anetą Bolką (e-mail: aneta.bolka@roedl.com), Associate Partnerem odpowiedzialnym za dział księgowości finansowej w Gliwicach.

Odsłuchaj »

Linkedin_podcast_odc.4.png

Prowadzenie biznesu w internecie to podążanie za dynamicznymi zmianami. Jak wygrać wyścig z czasem? Dlaczego warto działać zgodnie z prawem? Na pytania odpowiada nasz ekspert – Jarosław Kamiński (e-mail: jaroslaw.kaminski@roedl.com), adwokat i Associate Partner.

Cyberbezpieczeństwo.png

 

O cyberbezpieczeństwie opowiadają eksperci Rödl & Partner: Jarosław Hein, adwokat, doradca podatkowy i Partner (e-mail: jaroslaw.hein@roedl.com) oraz Adam Wódz, specjalista ds. cyberbepieczeństwa i nowych technologii.

Odsłuchaj »

Kontakt

Contact Person Picture

Barbara Klimek

Manager

+ 48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Deutschland Weltweit Search Menu