Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Dla początkujących

PrintMailRate-it
dla juniorów.png


Jeśli chcesz połączyć studia z jednoczesnym rozwojem kariery zawodowej, zapraszamy Cię na płatne praktyki w naszej firmie. U nas wykorzystasz swoją wiedzę w praktyce i zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe. 


Nasze biura zlokalizowane są w 6 miastach w Polsce: Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Możesz rozwijać swoje kompetencje w obszarze doradztwa podatkowego, prawnego, audytu, księgowości finansowej oraz płacowej. 


Zasady praktyk


Na płatne praktyki rekrutujemy przez cały rok, więc chętnie powitamy Cię w każdej chwili! Podczas praktyk proponujemy elastyczne godziny pracy, które bez problemu dostosujesz do planu swoich zajęć na uczelni. Dzięki temu możesz wygodnie łączyć studia z praktykami w całym roku akademickim.


Jeśli studiujesz kierunki ekonomiczne, finanse i rachunkowość, prawo lub realizujesz specjalizację audytową albo podatkową, u nas możesz uzupełnić tę wiedzę o praktyczne umiejętności. Cechy, które szczególnie cenimy u kandydatów, to zaangażowanie, motywacja, sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań. 


Dołączając do nas, od pierwszego dnia staniesz się częścią konkretnego zespołu i będziesz brać udział w bieżących projektach, pracując pod okiem doświadczonych specjalistów. Dwie najważniejsze dla nas zasady to „learning by doing" oraz zasada czterech oczu. Dzięki pracy przy realnych zleceniach od klientów zyskasz świadomość aktualnych wyzwań biznesowych, jakie pojawiają się w międzynarodowym środowisku pracy. Natomiast dzięki zasadzie czterech oczu możesz mieć pewność, że wesprzemy Cię w Twoich pierwszych krokach w karierze oraz wskażemy odpowiedni kierunek. 


Ponadto, pracując z międzynarodowymi klientami, szlifujesz swoje umiejętności językowe (angielski i/lub niemiecki) oraz otrzymujesz unikatowy wgląd w kulturę pracy opartą na niemieckich standardach


Poza tym możesz zyskać:


Benefity dla początkujących.png


Co doceniają nasi praktykanci? 

Pracownicy rozpoczynający swoją karierę zawodową podkreślają, że pozytywnym wyróżnikiem naszej firmy jest otwartość na osoby z niewielkim doświadczeniem oraz dobra renoma organizacji. Rödl & Partner to jednak nie tylko pozycja, którą warto mieć w CV, ale przede wszystkim wiedza i praktyczne umiejętności, na które stawiamy podczas praktyk. Niezależnie od tego, jak długo trwają Twoje praktyki, wierzymy, że wiele z nich dla siebie wyniesiesz. Dzielenie się wiedzą jest częścią naszego DNA

Wielkość naszej firmy oraz jej międzynarodowy charakter zapewniają zarówno bezpieczeństwo zatrudnienia, jak i możliwość rozwoju, zdobywania nowych kompetencji oraz uzyskania uprawnień zawodowych. 

chmurki2.png


Kontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Kamila Kulesza-Janiszewska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Weronika Watkowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Ewelina Nowak

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

 Znajdź nas

Deutschland Weltweit Search Menu