Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Rödl & Partner Poznań

PrintMailRate-it

​​​​​Rödl & Partner Poznań

 

 

Poznański rynek biznesowy jest bardzo zróżnicowany – na terenie miasta zlokalizowane są siedziby i oddziały firm z branż logistycznej, spożywczej, energetycznej, farmaceutycznej czy motoryzacyjnej. Wiele z nich wspierają specjaliści z firmy doradczej Rödl & Partner, która zapewnia kompleksowe i merytoryczne wsparcie w wielu obszarach.


Poznań – wraz z sąsiadującymi miejscowościami – tworzy aglomerację o łącznej liczbie mieszkańców przekraczającej milion osób. Miasto jest znane z Międzynarodowych Targów Poznańskich, czyli lidera w zakresie organizacji targów, konferencji i kongresów. Biznesowemu rozwojowi Poznania sprzyja też położenie. Miasto ma dobre połączenie między innymi z Frankfurtem nad Odrą, Berlinem czy Dreznem, co pozwala firmom zacieśniać współpracę z podmiotami działającymi na niemieckim rynku. Z kolei dzięki aktywności deweloperów co roku rozrasta się poznański rynek biurowy.


Do atutów Poznania należą zróżnicowany rynek mieszkaniowy i wysoki standard usług społecznych. W rezultacie Poznań wysoko plasuje się w różnych rankingach i zestawieniach najlepszych miast do życia. W 2018 roku miasto zostało uznane przez think tank Globalization and World Cities za metropolię globalną, czyli miasto o międzynarodowym zakresie oddziaływania między innymi w zakresie ekonomii.


Rödl & Partner Poznań – usługi


Poznański oddział Rödl & Partner mieści się przy ulicy Górki 7, czyli w jednej z najstarszych dzielnic miasta. Od 1994 roku nasi eksperci wspomagają firmy z Poznania w rozwoju, proponując całą paletę usług biznesowych. Specjaliści Rödl & Partner wspierają przedsiębiorców w następujących obszarach:

  • Audyt Poznań. Wykonujemy audyt finansowy i przeglądy finansowe. Zapewniamy doradztwo rachunkowe i usługi poświadczające biegłego rewidenta.
  • BPO Poznań. Nasi specjaliści zajmują się rozliczaniem firmy z fiskusem i pracownikami – oferujemy outsourcing księgowości oraz kadr i płac. Specjalizujemy się też w Tax Compliance i sprawozdawczości, w tym finansowej.
  • Kancelaria prawna Poznań. Świadczymy doradztwo prawne i transakcyjne (M&M). Nasi specjaliści pomagają przy restrukturyzacjach i przekształceniach podmiotów gospodarczych.
  • Kancelaria podatkowa Poznań. W ramach kancelarii podatkowej oferujemy doradztwo podatkowe, optymalizację podatkową i Due Diligence podatkowe. Wspieramy podmioty w zakresie JPK i w trakcie postępowań podatkowych.
  • Consulting i finansowanie działalności. Pomagamy firmom wystartować i pozyskać środki z dotacji czy funduszy unijnych. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z naszego doświadczenia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Nowe technologie. Wspieramy firmy w newralgicznym obszarze, jakim jest bezpieczeństwo. Przeprowadzamy testy penetracyjne, audyt sieci i infrastruktury oraz audyt RODO. W naszej ofercie jest też outsourcing IOD.


Poznań to miasto atrakcyjne zarówno dla polskich, jak i zagranicznych inwestorów. Z tego względu nasi specjaliści świadczą usługi w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. 

 Poznaj nas:

Kontakt

Contact Person Picture

Magdalena Ludwiczak

biegły rewident

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Rödl & Partner Poznań

ul. Górki 7
60-204 Poznań

+48 61 62 44 900
Deutschland Weltweit Search Menu