Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Audyty – usługi audytorskie dla firm

PrintMailRate-it
Audyt to jeden z naszych kluczowych obszarów kompetencji. Oferujemy kompleksowe i przyszłościowe usługi audytorskie. Dzięki podejściu zorientowanemu na ryzyko oferujemy więcej niż tylko audyt ksiąg finansowych. Usługi audytorskie zaprojektowaliśmy z myślą o międzynarodowych przedsiębiorcach, którzy prowadzą działalność w Polsce.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

 Jak pracujemy

  • ​Dążymy do ciągłego zwiększania wartości biznesu naszych klientów. 
  • Dokładnie analizujemy sytuację ekonomiczną Twojej firmy. 
  • Identyfikujemy zagrożenia, które mogą wystąpić w przyszłości. 
  • Naszą pracę wykonujemy zgodnie z najwyższymi krajowymi i międzynarodowymi standardami sprawozdawczości.
  • Nasi audytorzy działający na arenie międzynarodowej służą swoim długoletnim doświadczeniem, know-how i wiedzą branżową.
  • Pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, co pozwala na szybkie podejmowanie decyzji.
  • Koordynujemy działania wszystkich naszych zaangażowanych specjalistów w obszarach audytu, doradztwa prawnego, doradztwa podatkowego i BPO oraz doradztwa w zakresie zarządzania i IT. Kompleksowe doradztwo i wsparcie pochodzą z jednego źródła.

Naszymi klientami audytorskimi są zarówno firmy rodzinne, jak i koncerny działające na całym świecie.

 Co oferujemy

AUDYT WYNIKAJĄCY Z OBOWIĄZKU USTAWOWEGO 

  • Audyt jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego
  • Statutory special audits


AUDYT FAKULTATYWNY – USŁUGI DODATKOWE


SPRAWOZDAWCZOŚĆ I RAPORTOWANIE 

 


AUDIT-RELATED CONSULTING SERVICES 


 

AUDYT PROJEKTÓW UNIJNYCH


USŁUGI POŚWIADCZAJĄCE BIEGŁEGO REWIDENTA

Co nas wyróżnia​


W Rödl & Partner przykładamy ogromną wagę do kompetencji, doświadczenia i stałego rozwoju biegłych rewidentów. Świadczone przez nas usługi zawsze są najwyższej jakości i odpowiadają wymaganiom klientów. Zakres naszej oferty obejmuje wszystkie usługi, jakich można oczekiwać od audytora międzynarodowego.

 

Kadra biegłych rewidentów Rödl & Partner to osoby zaufane, sprawdzone i doświadczone na polu audytowania systemów zarządzania opartych o międzynarodowe standardy, a także osoby zaznajomione ze wszystkimi precyzyjnymi wymaganiami norm i przeszkolone w ich dokładnym interpretowaniu.


Dbamy o to, by biznesy naszych klientów mogły wzmacniać swoją konkurencyjność w oparciu o rzetelne wskaźniki i jasne wytyczne. Działamy zarówno w obszarze małych przedsiębiorstw, jak i dużych międzynarodowych korporacji. Biegli rewidenci Rödl & Partner z zaangażowaniem dzielą się swoim długoletnim doświadczeniem, know-how i wiedzą branżową, dbają o bieżący kontakt z klientem, by w razie konieczności wspierać w szybkim podejmowaniu dobrych decyzji. 

Przeprowadzane przez Rödl & Partner usługi audytorskie mogą obejmować m.in. sprawozdania finansowe, doradztwo i optymalizację procesów księgowych, projekty unijne, usługi poświadczające biegłego rewidenta, a także liczne działania doradcze jak wyceny czy due diligence finansowe.
OGÓLNE WARUNKI USŁUG REWIZJI FINANSOWEJ: 

 

Ogólne warunki świadczenia usług​wersja polska

​Allgemeine Vertragsbedingungen

​Polnisch-Deutsche Version
​General Terms and Conditions​Polish-English version

 

OGÓLNE WARUNKI POZOSTAŁYCH USŁUG AUDYTOWYCH: 

 

Ogólne warunki świadczenia usług​wersja polska

Allgemeine Vertragsbedingungen

​Polnisch-Deutsche Version
General Terms and Conditions​Polish-English versionWykonanie audytu zewnętrznego pozwala zaopiniować słuszność konkretnych działań oraz ocenić stopień realizacji wyznaczonych celów. Audyt może być także realizowany np. w związku ze standardami bezpieczeństwa danego produktu, przestrzegania norm środowiskowych i motoryzacyjnych. Audytorzy badają zgodność usług, procesów i wyrobów z danymi standardami.

Audyt w firmie stanowi bardzo ważny element systemu zarządzania jakością. Właściwie i rzetelnie wykonany, pozwala ulepszyć funkcjonowanie organizacji. Analizuje obecne procesy i wskazuje obszary ryzyka wymagające działania, wypunktowuje błędy, na których naprawie warto skupić się, by podnieść jakość oferowanych produktów i usług. Praktyka pokazuje, że wiele firm dobrowolnie podejmuje decyzję o przeprowadzeniu audytu zewnętrznego. Często powodem i motywatorem jest chęć otrzymania stosownych certyfikatów. Korzystanie z usług audytorskich niewątpliwie podnosi prestiż i wiarygodność firmy w branży, a to bezpośrednio przekłada się na wzrost zainteresowania wśród konsumentów.

Firma powinna zakładać regularne przeprowadzanie audytów zewnętrznych. Ich wyniki mogą stanowić podłoże do inicjowania rozwojowych i nowoczesnych zmian w przedsiębiorstwie, a tym samym wzmacniać konkurencyjność przedsiębiorstwa na rynku.
Deutschland Weltweit Search Menu