Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Audyty - Usługi Audytorskie

PrintMailRate-it

Audyt finansowy 


Oferowane przez Rödl & Partner usługi audytorskie zostały zaprojektowane z myślą o międzynarodowych przedsiębiorcach, którzy prowadzą działalność w Polsce. Oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw z kapitałem polskim lub zagranicznym działających na skalę międzynarodową, szczególnie zaś do tych wywodzących się z obszaru niemieckojęzycznego, które szukają na polskim rynku partnera odpowiadającego w pełni ich potrzebom i standardom.

 

Usługi Audytorskie

 

Audyt finansowy zlecony firmie Rödl & Partner daje pewność prawidłowo wykonanego badania. Równocześnie, dzięki oddziałom zlokalizowanym w głównych ośrodkach gospodarczych świata, wszystkie oferowane Państwu usługi związane z badaniem sprawozdań, niezależnie od lokalizacji, prowadzone są zgodnie z lokalnymi zasadami rachunkowości oraz z przepisami obowiązującymi w kraju siedziby spółki macierzystej. Pozwala to znacznie uprościć proces audytu dla całej grupy.

 

Dzięki unikalnej strukturze zintegrowanego, ogólnoświatowego przedsiębiorstwa Rödl & Partner świadczy usługi audytorskie, które dokładnie odpowiadają specyficznym potrzebom międzynarodowych spółek.

 

Rödl & Partner przykłada ogromną wagę do kompetencji, doświadczenia i stałego rozwoju biegłych rewidentów, dzięki temu świadczone przez nich usługi zawsze są najwyższej jakości i odpowiadają wymaganiom klientów. Zakres oferty obejmuje wszystkie usługi, jakich można oczekiwać od audytora międzynarodowego.

 

Pobierz:

Ogólne warunki świadzenia usług audytowych​wersja polska
Ogólne warunki świadzenia usług audytowych​wersja polsko-niemiecka
Ogólne warunki świadzenia usług audytowych​wersja polsko-angielska

 
Zachęcamy do sprawdzenia oferty w zakresie audytu:

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Magdalena Ludwiczak

biegły rewident

Partner

+48 61 624 49 43

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

+48 71 606 01 00

Wyślij zapytanie

Profil

 Sprawozdanie z przejrzystości za rok obrotowy 2021

 Pozostańmy w kontakcie

Zapisz się!
Deutschland Weltweit Search Menu