Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo podatkowe

PrintMailRate-it

Doradztwo podatkowe

 

Każda decyzja gospodarcza może powodować określone konsekwencje w sferze opodatkowania. Dlatego doradztwo podatkowe Rödl & Partner adresowane jest do przedsiębiorców wszelkich form prawnych i branż. Skutki podatkowe wiązać się mogą również z sytuacjami życia codziennego osób fizycznych, np. z otrzymaniem spadku. Wówczas z pomocy doradcy podatkowego mogą skorzystać klienci indywidualni.


Ponieważ „nieznajomość prawa szkodzi”, co w szczególności w dziedzinie opodatkowania może wiązać się z dotkliwymi konsekwencjami finansowymi, warto zaufać specjalistom, którzy zadbają o prawidłowość Państwa rozliczeń z fiskusem. Dzięki temu, mimo mnogości, zawiłości i zmienności przepisów podatkowych, mogą Państwo ograniczyć ryzyko podatkowe w prowadzonej działalności. Kompetentny doradca podatkowy zaproponuje również dostosowane do Państwa indywidualnej sytuacji rozwiązania, ukierunkowane na optymalizację obciążeń podatkowych.

 

Doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej


Doradcy podatkowi Rödl & Partner koncentrują się nie tylko na rozwiązaniu konkretnego problemu Klienta, ale patrzą na jego biznes całościowo – rozpoznają potrzeby, identyfikują ryzyka i wskazują możliwości optymalizacji. Kancelaria podatkowa zapewnia wszechstronne doradztwo podatkowo-prawne, uwzględniające wszystkie potrzeby organizacji, a dzięki sześciu lokalizacjom Rödl & Partner w Polsce oraz licznym biurom na całym świecie oferujemy profesjonalną obsługę nie tylko krajowych, ale także międzynarodowych podmiotów, transakcji i przedsięwzięć. Obsługa klienta prowadzona jest w języku polskim, niemieckim i angielskim.


Profesjonalizm i zaangażowanie doradców podatkowych Rödl & Partner zostały wielokrotnie docenione w licznych rankingach.

 

Pobierz:

Ogólne warunki świadczenia usług

wersja polska

Ogólne warunki świadczenia usług

wersja polsko-niemiecka

Ogólne warunki świadczenia usług

wersja polsko-angielska

 
Rödl & Partner oferuje doradztwo podatkowe w następujących obszarach:

 

W ramach bieżącego doradztwa podatkowego, Rödl & Partner świadczy usługi obejmujące następujące rodzaje opodatkowania:


Przepisy podatkowe w Polsce są często nowelizowane, wobec czego prawidłowa optymalizacja podatkowa i bycie na bieżąco w dziedzinie podatków stanowi duże wyzwanie. Wpływ na zmiany polskiego prawa podatkowego mają zarówno wewnętrzne przeobrażenia społeczno-gospodarcze, jak i unifikacja systemu podatkowego w ramach Unii Europejskiej czy standardy wypracowywane na forum Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD).


Doradcy podatkowi Rödl & Partner nieustannie śledzą zmiany w polskim i międzynarodowym prawodawstwie oraz bieżące orzecznictwo, dzięki czemu przyjęty przez Państwa sposób rozliczeń jest poprawny w świetle litery prawa i z punktu widzenia poglądów wyrażonych w najnowszym orzecznictwie sądów administracyjnych i stanowiskach organów  podatkowych.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

+48 71 606 01 00

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Katarzyna Judkowiak

doradca podatkowy

Partner

+48 22 244 00 28

Wyślij zapytanie

Profil

 Kalkulator PIT

 Procedury należytej staranności dla transakcji rajowych

transakcje-rajowe_przycisk.png

 Pozostańmy w kontakcie

Zapisz się

 

Deutschland Weltweit Search Menu