Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo podatkowe

PrintMailRate-it

Każda decyzja gospodarcza może powodować określone konsekwencje w sferze opodatkowania. Dlatego doradztwo podatkowe kierujemy do przedsiębiorców wszelkich form prawnych i branż. Skutki podatkowe wiązać się mogą również z sytuacjami życia codziennego osób fizycznych, np. z otrzymaniem spadku. Wówczas oferujemy pomoc również klientom indywidualnym. 


Ponieważ „nieznajomość prawa szkodzi”, warto zaufać specjalistom, którzy zadbają o prawidłowość Twoich rozliczeń z fiskusem. Pomożemy ograniczyć ryzyko podatkowe w prowadzonej działalności. Zaproponujemy również dostosowane do Twojej indywidualnej sytuacji rozwiązania, ukierunkowane na optymalizację obciążeń podatkowych.


 

Doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej


Koncentrujemy się nie tylko na rozwiązaniu konkretnego problemu klienta, ale patrzymy na jego biznes całościowo – rozpoznajemy potrzeby, identyfikujemy ryzyka i wskazujemy możliwości optymalizacji. Kancelaria podatkowa zapewnia wszechstronne doradztwo podatkowo-prawne, uwzględniające wszystkie potrzeby organizacji, a dzięki sześciu lokalizacjom Rödl & Partner w Polsce oraz licznym biurom na całym świecie oferujemy profesjonalną obsługę nie tylko krajowych, ale także międzynarodowych podmiotów, transakcji i przedsięwzięć. Obsługa klienta prowadzona jest w języku polskim, niemieckim i angielskim.


Nasz profesjonalizm i zaangażowanie zostały wielokrotnie docenione w licznych rankingach.

 

POBIERZ:

Ogólne warunki świadczenia usług

wersja polsko-niemiecka

Ogólne warunki świadczenia usług

wersja polsko-angielska

 Rödl & Partner oferuje doradztwo podatkowe w następujących obszarach:

 

W ramach bieżącego doradztwa podatkowego, Rödl & Partner świadczy usługi obejmujące następujące rodzaje opodatkowania:


Przepisy podatkowe w Polsce są często nowelizowane, wobec czego prawidłowa optymalizacja podatkowa i bycie na bieżąco w dziedzinie podatków stanowi duże wyzwanie. Wpływ na zmiany polskiego prawa podatkowego mają zarówno wewnętrzne przeobrażenia społeczno-gospodarcze, jak i unifikacja systemu podatkowego w ramach Unii Europejskiej czy standardy wypracowywane na forum Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD).


 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Deutschland Weltweit Search Menu