Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Historia

PrintMailRate-it

Rödl & Partner założył niemiecki adwokat dr. Bernd Rödl w 1977 roku w Norymberdze. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów dr. Rödl zdobył również tytuł biegłego rewidenta oraz doradcy podatkowego. Interdyscyplinarność oferowanych usług do dziś jest elementem wyróżniającym naszą markę.
 
Po upadku Muru Berlińskiego w 1989 roku, jako jedna z pierwszych zachodnioniemieckich firm doradczych, rozszerzyliśmy swoją działalność na Niemcy Wschodnie. Niedługo potem powstało nasze pierwsze biuro poza granicami Niemiec – w Pradze, a następnie w Budapeszcie i w Warszawie. Kolejne były oddziały w Moskwie, St. Petersburgu, Tallinie, Rydze, Wilnie, Bratysławie, Bukareszcie, Lublanie, Zagrzebiu, Kiszyniowie, Mińsku oraz w innych miastach Europy Środkowej i Wschodniej. W wielu krajach postkomunistycznych byliśmy pierwszą niemiecką firmą doradczą.
 
W 1994 roku, jako pierwsza niemiecka firma doradcza, otrzymaliśmy licencję na świadczenie usług w Chińskiej Republice Ludowej. Wkrótce potem otwarte zostały biura w Szanghaju, Hong Kongu, Pekinie i Guangzhou, a następnie w Singapurze i w Dżakarcie.
 
Aby spełnić rozwijające się potrzeby klientów rozpoczęliśmy wzmacnianie naszej obecności w Europie Zachodniej. W 1998 roku otworzyliśmy pierwsze biuro we Włoszech, w krótkim czasie uruchomione też zostały oddziały w Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, a w 2008 roku w Wielkiej Brytanii. Równolegle otwierane były także biura na całym świecie – m.in. w USA, Brazylii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach, Tajlandii, Wietnamie, RPA, Meksyku, a w 2013 roku w Malezji. Z lokalnej kancelarii staliśmy się globalną firmą doradczą.
 
W Polsce działa sześć biur Rödl & Partner, w których oferujemy kompleksową obsługę doradczą zarówno inwestorów zagranicznych, jak i przedsiębiorstw krajowych. Obejmuje ona badanie sprawozdań finansowych, księgowość finansową i płacową, doradztwo w kwestiach podatkowych, prawnych i personalnych. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników biegle władających m.in. językiem niemieckim i angielskim.
 

Kamienie milowe w historii Rödl & Partner:

 

​2024
Rödl & Partner świadczy usługi w 110 biurach w 49 krajach
​​2023
​Rödl & Partner świadczy usługi w ponad 100 biurach w 49 krajach
​2022
​​30. lat w Polsce!
Rödl & Partner świadczy usługi w 107 biurach w 50 krajach
​2020
​Rödl & Partner świadczy usługi w 109 biurach w 49 krajach
​2018​Otwarcie nowych biur w Portugalii (Lizbona i Porto) i Austrii (Linz)
​2017

​25. lat w Polsce!

Otwarcie nowych biur w Kurtybie i Kopenhadze

​2015​100. biuro Rödl & Partner powstaje w Bielefeld
​2014Powstają biura w Etiopii, Kenii i Myanmarze
​2013​Otwarcie biura w Finlandii, Azerbejdżanie i na Cyprze
​2011​Otwarcie pierwszego biura w Meksyku
​2010​Założenie pierwszego biura w Kazachstanie
2009Biuro w São Paulo wyróżnione znakiem jakości za usługi Rödl & Partner w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i BPO.
​​2008

Otwarcie pierwszego biura w Afryce (Johannesburg)

​2005​Rödl & Partner zdobywa Amerykę Południową, zakładając pierwsze biuro w Brazylii. Powstaje „Rödl Campus“ – nowa siedziba główna w Norymberdze
​2003Otwarcie biura w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
​2002​Rödl & Partner w gronie 50 najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Bawarii według rankingu „Bayern’s Best 50”
​2001​W rankingu „Europe’s 500“ Rödl & Partner otrzymuje wyróżnienie jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie
​2000​Ekspansja na rynek amerykański (USA)
​1998​Powstają biura w Azji Południowo-Wschodniej (Malezja, Indonezja). Uzyskanie akredytacji amerykańskiej komisji papierów wartościowych i giełd SEC (US Securities & Exchange Commission)
​1994​Jako pierwsza niemiecka firma doradcza Rödl & Partner otrzymuje licencję pozwalającą na działalność w Chinach i buduje silną pozycję w tym kraju
​1992​Wejście na rynek polski i rosyjski
​1989​Ekspansja za granicę: Praga jako pierwszy przyczółek w Europie Środkowo-Wschodniej
​1977​Dr. Bernd Rödl zakłada w Norymberdze Rödl & Partner

 

Deutschland Weltweit Search Menu