Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Zamów szkolenie

PrintMailRate-it

szkolenie-na-zamowienie (1).png

 

 

Biznes wymaga od przedsiębiorców szybkiego reagowania na zmiany i sprawnego wdrażania nowych rozwiązań. Aby podejmować dobre decyzje, potrzeba nie tylko ogromnej wiedzy, lecz także wieloletniego doświadczenia. I tu z pomocą przychodzą nasi doradcy. Zespół ekspertów Rödl & Partner wychodzi naprzeciw potrzebom klienta oferując kompleksowe usługi firmom działającym w szerokim przedziale branż, aktywnym na rynkach światowych.

 

Dzielimy się wiedzą

 

Od wielu lat szkolimy klientów podczas bezpłatnych webinariów i spotkań bezpośrednich. Do tej pory, w ramach potrzeby dzielenia się wiedzą, przeszkoliliśmy już ponad 11 000 osób. Teraz chcielibyśmy zaoferować Tobie i Twojej firmie coś więcej – szkolenia dostosowane do Twoich wymagań, realiów biznesowych i konkretnych potrzeb.

 

 

Szkolenia szyjemy na miarę

 

Oferujemy szkolenia sprofilowane pod realne potrzeby Twojego biznesu. Dostosowujemy czas trwania, datę, miejsce i formę spotkania. Odpowiadamy na rzeczywiste zapotrzebowanie organizacji i rozwiewamy wątpliwości dotyczące interesującej Cię tematyki.


Zgłoś nam swoją potrzebę – nasze działania są interdyscyplinarne i efektywne.

 

 

szkolenie-na-zamowienie_02.png

Kontakt

Contact Person Picture

dr Barbara Klimek

Manager

+ 48 32 330 12 00
+48 882 786 775

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Aleksandra Pilecka

Business Development Manager

+48 692 681 982

Wyślij zapytanie

zapisz -sie-na-newsletter.png

 Znajdź nas

Linkedin Rödl & Partner

Rödl & Partner YouTube

Facebook Rödl & Partner

 

Deutschland Weltweit Search Menu