Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Business Process Outsourcing (BPO)

PrintMailRate-it

​​​

Business Process Outsourcing (BPO) to rozwiązanie zarówno dla dużych, jak i dla średnich oraz małych przedsiębiorstw, które dążą do optymalnego wykorzystywania zasobów w firmie. Przekazywanie na zewnątrz określonych procesów (takich jak księgowość finansowa, kadry i płace, rekrutacje, tłumaczenia i inne) przyczynia się do obniżenia kosztów prowadzenia działalności przy równoczesnym zachowaniu, a nawet podniesieniu jakości zlecanych usług.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Korzystanie z usług zewnętrznej firmy pozwala na dostęp do wysokiej klasy specjalistów z poszczególnych dziedzin przy stosunkowo niskich kosztach. BPO to pewność prawidłowego i zgodnego z prawem realizowania obowiązków oraz ochrona przed konsekwencjami ewentualnych nieprawidłowości i błędów popełnianych przez pracowników. 

 

Outsourcing procesów biznesowych 


W ramach Business Process Outsourcing oferujemy szeroki zakres usług dotyczących księgowości finansowej, jak również związanych z kadrami, płacami i HR oraz innowacyjnymi usługami dla biznesu. Ponad 30 lat doświadczenia na polskim rynku i bogate portfolio zadowolonych klientów, w połączeniu z międzynarodowym zasięgiem firmy, pozwalają nam świadczyć usługi na poziomie spełniającym najwyższe wymagania. 
Gwarancja ubezpieczenia

Oferowane usługi są gwarantowane ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w wysokości 1 mln euro od jednego przypadku i 3 mln euro od wszystkich przypadków w danym roku fiskalnym. Dodatkowo posiadamy polisę dla całej grupy do wysokości 4 mln euro.Ogólne warunki świadczenia usług​wersja polsko-angielska
Ogólne warunki świadczenia usług​wersja polsko-niemiecka

 


 
Business Process Outsourcing (BPO) to przeniesienie wybranych obszarów działalności firmy do zewnętrznych podmiotów. Oznacza to, że procesy biznesowe zostają zlecone do realizacji innej firmie, specjalizującej się w danym obszarze, na zasadzie outsourcingu. Firmy, wspierając się usługami BPO „pozbywają się" procesów biznesowych, które nie są kluczowe dla organizacji, rezygnują z zarządzania nimi samodzielnie na rzecz pozyskania tych usług u firm zewnętrznych. Podstawową zaletą BPO jest minimalizacja kosztów własnych, nawet pomimo konieczności zapłacenia zewnętrznemu dostawcy usług. Korzystanie z outsourcingu księgowego optymalizuje zasoby firmowe i podnosi jakość usług przedsiębiorstwa. 

W ramach BPO w Rödl & Partner oferujemy klientom księgowość finansową, organizację kadr i płac, usługi biznesowe i HR, a także centrum usług wspólnych.

Wybór firmy specjalizującej się w usługach BPO to często strategiczna decyzja przedsiębiorstwa, dzięki której można skupić się na swojej podstawowej działalności i tę działalność rozwijać. Dlatego tak ważne jest usprawnienie działań.

Aby zoptymalizować naszą pracę, musimy ustandaryzować procesy i zadania oraz poprawić ich efektywność. Nie zawsze wiąże się to z zakupem drogich narzędzi. Niejednokrotnie wystarczy umiejętnie poukładać pracę zespołu, wyeliminować przeszkody i wprowadzić zasady pracy.
 
Wykorzystanie nowoczesnych technologii, narzędzi oraz sztucznej inteligencji w znacznym stopniu poprawia efektywność procesów. Obserwując procesy księgowe naszych klientów, jesteśmy w stanie wskazać obszary do automatyzacji oraz podpowiedzieć najlepsze rozwiązania. Nie boimy się nowych technologii, wykorzystujemy ich zalety.

Wspierając naszych klientów w obszarze optymalizacji ich procesów księgowych, definiujemy spektrum działań, harmonogram prac, na bieżąco podsumowujemy postępy i oceniamy ryzyko zaistnienia niespodziewanych problemów. Takie podejście pozwala kontrolować i stale obserwować, gdzie jesteśmy w drodze do założonych celów projektu.

Co nas wyróżnia


W Rödl & Partner działamy w zwinnych i kreatywnych zespołach. Dbamy o ciągły rozwój, a nasi doradcy potrafią szybko dostosować się do zmiennych okoliczności. Zwracamy szczególną uwagę na digitalizację procesów, elektroniczny obieg dokumentów i cyberbezpieczeństwo. Mamy ustandaryzowane zasady dotyczące pracy zdalnej z bezpiecznym dostępem do danych na całym świecie. Dbamy o najwyższą jakość usług, a naszych ekspertów cechują wyczucie rynku i wysokie kompetencje technologiczne. W Rödl & Partner kierujemy się także zasadą indywidualnego opiekuna klienta, który ma wiedzę o wszystkich realizowanych projektach i nadzoruje zadania na innych liniach usługowych. Globalność Rödl & Partner pozwala na niezakłóconą współpracę niezależnie od lokalizacji, sprawną komunikację i zaufanie klientów, którzy powierzają nam usługi BPO w długoterminowych kontraktach.
Deutschland Weltweit Search Menu