Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Business Process Outsourcing (BPO)

PrintMailRate-it

Business Process Outsourcing 

Business Process Outsourcing (BPO) to rozwiązanie zarówno dla dużych, jak i dla średnich oraz małych przedsiębiorstw, które dążą do optymalnego wykorzystywania zasobów w firmie. Przekazywanie na zewnątrz określonych procesów (takich jak księgowość finansowa, kadry i płace, rekrutacje, tłumaczenia i inne) przyczynia się do obniżenia kosztów prowadzenia działalności przy równoczesnym zachowaniu, a nawet podniesieniu jakości zlecanych usług.
 
Korzystanie z usług zewnętrznej firmy pozwala na dostęp do wysokiej klasy specjalistów z poszczególnych dziedzin przy stosunkowo niskich kosztach. BPO to pewność prawidłowego i zgodnego z prawem realizowania obowiązków oraz ochrona przed konsekwencjami ewentualnych nieprawidłowości i błędów popełnianych przez pracowników. 

 

Outsourcing procesów biznesowych 

 

W ramach Business Process Outsourcing oferujemy szeroki zakres usług dotyczących księgowości finansowej, jak również związanych z kadrami, płacami i HR oraz innowacyjnymi usługami dla biznesu. 30 lat doświadczenia na polskim rynku i bogate portfolio zadowolonych klientów, w połączeniu z międzynarodowym zasięgiem firmy, pozwalają nam świadczyć usługi na poziomie spełniającym najwyższe wymagania. 

Gwarancja ubezpieczenia

Oferowane usługi są gwarantowane ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w wysokości 1 mln euro od jednego przypadku i 3 mln euro od wszystkich przypadków w danym roku fiskalnym. Dodatkowo posiadamy polisę dla całej grupy do wysokości 4 mln euro.


 

Pobierz

Ogólne warunki świadczenia usług ​wersja polsko-angielska
Ogólne warunki świadczenia usług ​wersja polsko-niemiecka

 
W ramach BPO oferujemy usługi obejmujące: 


 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

 Zobacz, jak wspieramy Twój biznes:

zapis_newsletter_4.png
Deutschland Weltweit Search Menu