Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Business Process Outsourcing (BPO)

PrintMailRate-it

Business Process Outsourcing 

Business Process Outsourcing (BPO) to rozwiązanie zarówno dla dużych, jak i dla średnich oraz małych przedsiębiorstw, które dążą do optymalnego wykorzystywania zasobów w firmie. Przedsiębiorstwo skorzysta na nim niezależnie od swojej wielkości. Przekazywanie na zewnątrz określonych procesów (takich jak księgowość finansowa, kadry i płace, rekrutacje, tłumaczenia i inne) przyczynia się do obniżenia kosztów prowadzenia działalności, przy równoczesnym zachowaniu, a nawet podniesieniu jakości zlecanych usług.

 

Korzystanie z usług zewnętrznej firmy pozwala na dostęp do wysokiej klasy specjalistów z poszczególnych dziedzin przy stosunkowo niskich kosztach. Często zatrudnienie w firmie osób o takich kwalifikacjach byłoby za dużym wydatkiem. BPO to również pewność prawidłowego i zgodnego z prawem realizowania obowiązków przedsiębiorcy oraz ochrona przed konsekwencjami ewentualnych nieprawidłowości i błędów popełnianych przez pracowników. 

 

Zlecanie procesów biznesowych firmom zewnętrznym

 

Specjaliści Rödl & Partner oferują w ramach Business Process Outsourcing szeroki zakres usług dotyczących księgowości finansowej, jak również związanych z kadrami, płacami i HR oraz innowacyjnymi usługami dla biznesu. 30 lat doświadczenia na polskim rynku i bogate portfolio zadowolonych klientów, w połączeniu z międzynarodowym zasięgiem firmy, pozwalają nam świadczyć usługi na poziomie spełniającym największe Państwa wymagania. Oferowane usługi są gwarantowane ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w wysokości 1 mln euro od jednego przypadku i 3 mln euro od wszystkich przypadków w danym roku fiskalnym. Dodatkowo posiadamy polisę dla całej grupy do wysokości 4 mln euro.

 

Pobierz

Ogólne warunki świadczenia usług ​wersja polsko-angielska
Ogólne warunki świadczenia usług ​wersja polsko-niemiecka

 
BPO obejmuje usługi z obszarów działania przedsiębiorstwa, takich jak:


 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Deutschland Weltweit Search Menu