Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Korzyści z pracy w Rödl & Partner

PrintMailRate-it
benefity u nas.png


Jako pracodawca dbamy nie tylko o miejsce pracy, lecz troszczymy się także o inne aspekty życia naszych pracowników, którzy już od pierwszego dnia zatrudnienia mogą korzystać z pakietu różnorodnych świadczeń


Pomagamy dbać o zdrowie, doceniamy osiągnięcia, wspieramy rozwój zawodowy. Każdy z pracowników może korzystać z nowoczesnej platformy kafeteryjnej i dopasować benefity do swoich potrzeb. Zobacz, co możesz zyskać pracując u nas. 


Korzysci.pngZatrudnienie i warunki pracy.png

Możesz zdecydować, jaka forma zatrudnienia odpowiada Ci najbardziej - umowa o pracę, czy B2B. Jako pracodawca dostosujemy się do Twoich potrzeb. Określasz także model pracy, który wolisz. Oferujemy pracę hybrydową tzn. zarówno stacjonarną, jak i zdalną. Możesz również skorzystać z workation. 


Benfitem, z którego bardzo zadowoleni są nasi pracownicy, są dwa dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku. 


Wiemy, że pierwsze dni w nowej pracy bywają dosyć stresujące, dlatego staramy się, aby Twój proces onboardingowy był jak najbardziej przyjazny. Oprócz standardowego wprowadzenia w obowiązki, Twoim wsparciem jest buddy, którzy przedstawia Cię zespołowi i dba o Twoje dobre sampoczucie. 


W biurze do Twojej dyspozycji jest kawa, herbata oraz dodatki. W firmie mamy także owocowe dni, pyszne rogale z okazji Dnia Świętego Marcina oraz inne słodkości z okazji np. Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzny lub świąt. 


Rozwoj i podnoszenie kwalifikacji.png

Rozwój postrzegamy jako nabywanie kompetencji merytorycznych oraz tych związanych z efektywnością osobistą. Oprócz standardowych szkoleń z zakresu poszerzania wiedzy merytorycznej, oferujemy także szeroką ofertę szkoleń miękkich. Są one prowadzone zarówno przez naszych wewnętrznych specjalistów, jak i ekspertów zewnętrznych. 


Dużą wagę przykładamy w firmie do kształtowania odpowiednich kompetencji liderskich. Nasza kadra menedżerska może korzystać ze wsparcia coachingowegomentoringu i innych programów rozwojowych. Ponadto, dofinansowujemy kursy i egzaminy zawodowe np. na biegłego rewidenta czy doradcę podatkowego. 


Nasi pracownicy bardzo aktywnie biorą udział w międzynarodowych projektach i grupach roboczych, stąd stałym elementem naszej polityki szkoleniowej jest podnoszenie kompetencji językowych. Współpracujemy ze szkołami językowymi, w których zajęcia są w całości finansowane przez pracodawcę.

platforma kafeteryjna.png

Wszystkim naszym pracownikom udostępniamy nowoczesną platformę kafeteryjną, która pozwala elektronicznie wnioskować o benefity oferowane przez pracodawcę oraz korzystać z kafeterii. Pracownik sam decyduje, czy środki przeznaczy na zakup karty MultiSport, czy na zakup voucheru na jedną z kilkudziesięciu różnorodnych usług dostępnych na platformie. 

karty_lunchowe.png

Coraz więcej pracodawców decyduje się na wprowadzenie nowoczesnego benefitu, jakim jest dofinansowanie do posiłków w postaci wirtualnej karty lunchowej. My także idziemy z duchem czasów, odpowiadając tym samym na oczekiwania naszych pracowników. 


Wirtualna karta lunchowa umożliwia zakup różnorodnych dań i posiłków we wszystkich punktach gastronomincznych w Polsce. Jest doładowywana co miesiąc ustaloną kwotą dofinansowania. Środki na karcie kumulują się, więc beneficjenci nie muszą martwić się, że niewykorzystane dofinansowanie przepadnie. 

Opieka medyczna.png

Każdy pracownik i współpracownik może korzystać z prywatnej opieki medycznej. Abonament uprawnia do szerokiego zakresu usług. Także bliscy pracowników mają możliwość wykupienia abonamentu dla siebie. 


Dodatkowym benefitem jest możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach dla siebie oraz swojej rodziny. Każdy może wybrać opcję odpowiadającą jego oczekiwaniom oraz możliwościom finansowym. 

Wsparcie zdrowia psychicznego.png

Coraz więcej pracodawców oferuje swoim pracownikom benefit w postaci profilaktyki zdrowia psychicznego. My także należymy do tego grona. We współpracy z partnerem zewnętrznym zapewniamy:

  • program wsparcia zdrowia psychicznego dla pracowników i ich dzieci, 
  • program wsparcia menedżerskiego. 
Regularnie organizujemy webinary, które mają na celu zwrócenie uwagi na dbałość o nasze zdrowie psychiczne. Pracownicy dowiadują się, jak efektywnie zarządzać emocjami, poznają techniki radzenia sobie ze stresem oraz uczą się, jak tworzyć zdrowe relacje w pracy oraz w życiu prywatnym. 

świętowanie sukcesów.png

Rozwój pracowników, docenianie ich poprzez awans wewnętrzny, a następnie celebrowanie tych osiągnięć, jest ważną częścią kultury organizacyjnej naszej firmy. 


Zdajemy sobie sprawę, jak wiele wysiłku wymaga zdobycie tytułu doradcy podatkowego, radcy prawnego, adwokata, czy ukończenie kursu na główną księgową. Dlatego chętnie celebrujemy takie wydarzenia, najczęściej w gronie współpracowników z danego oddziału. 

spotkania integracyjne.png

Wartość firmową DUCH ZESPOŁOWOŚCI realizujemy nie tylko poprzez współpracę, wsparcie i wspólne osiąganie celów, ale także budowanie relacji w zespołach. Wyjście na lunch, szkolenie połączone ze wspólną kolacją, czy ogólnofirmowe coroczne spotkanie świąteczne, to tylko niektóre wydarzenia, w których pracownicy biorą udział. 


Chętnie angażujemy się także w wyzwania sportoweakcje charytatywne i inne działania z obszaru odpowiedzialności społecznej. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce CSR.

Programy sportowe2.png

Regularnie zapraszamy pracowników do udziału w firmowych wyzwaniach sportowych lub biegach charytatywnych. Zdrowe współzawodnictwo, czy osiąganie wspólnego celu, daje nam dużo pozytywnej energii, zabawy, a także integruje w zespołach. 

Program poleceń.png

Najlepszymi ambasadorami firmy są jej pracownicy, dlatego od kilku lat realizujemy Program Poleceń Pracowniczych. Za polecenie praktykanta lub pracownika, którzy zostają z nami na dłużej, osoba polecająca otrzymuje premię finansową. Jesteśmy bardzo dumni, że z roku na rok program cieszy się coraz większym powodzeniem. 

PPK.png

Jeśli chcesz zadbać o swoją przyszłość, możesz skorzystać z dobrowolnego programu długoterminowego oszczędzania PPK. Oszczędności na Twoim rachunku są prywatne i jeśli zechcesz, możesz je w każdej chwili wycofać. 
Dofinansowanie okularów.png
Dbając o oczy naszych pracowników, dofinansowujemy zakup okularów korygujących. 


Kontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Kamila Kulesza-Janiszewska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Weronika Watkowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Ewelina Nowak

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

 Znajdź nas

Deutschland Weltweit Search Menu