Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Dla profesjonalistów

PrintMailRate-it
profi.png


Posiadamy stabilną, ponad 30-letnią pozycję na rynku polskim. Możemy pochwalić się marką rzetelnego i godnego zaufania partnera w biznesie, który kompleksowo dba o swoich klientów, nie tylko na rynku polskim, lecz także zagranicznym. 


To właśnie dzięki naszym specjalistom budujemy swoją renomę i eksperckość. Jeśli i Ty chcesz doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać nową wiedzę w obszarze audytu, podatków, doradztwa prawnego, usług księgowych lub kadrowo-płacowych, a jednocześnie budować z nami sukces Rödl & Partner, chętnie powitamy Cię w jednym z naszych biur. Znajdziesz nas w 6 miastach w Polsce: Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. 


Co cenią nasi specjaliści?

Miedzynarodowy charakter.png 

Nasi pracownicy podkreślają, że wielkość firmy oraz jej międzynarodowy charakter zapewniają zarówno bezpieczeństwo zatrudnienia, jak i możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji. Szczególnie doceniają stały kontakt z językiem obcym, poprzez współpracę z międzynarodowymi klientami. 

Rozwoj i wyzwania.png
Wiedza w naszej branży jest niezwykle ważna, dlatego nasi pracownicy chętnie korzystają zarówno ze szkoleń z ekspertami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi. Zapraszamy ich także do udziału w ciekawych wyzwaniach i projektach zawodowych. 

Rozwój odbywa się według jasnych i określonych zasad, opierających się na procesie ocen okresowych. U nas każdy ma szansę i realny wpływ na przebieg swojej kariery. Zależy nam, aby pracownicy osiągali cele przynoszące im satysfakcję i motywujące do podejmowania kolejnych wyzwań.
Kompetencje menedzerskie.png
Duży nacisk kładziemy na stały rozwój kompetencji przywódczych kadry zarządzającej. Zależy nam na utrzymaniu jednolitych standardów zarządzania na wszystkich szczeblach, budowaniu zaangażowania pracowników oraz pełnym wykorzystaniu potencjału zespołów do osiągania coraz lepszych rezultatów biznesowych. 


Ponad 90% naszej kadry kierowniczej to osoby, które zostały wyłonione na stanowiska menedżerskie w ramach awansów wewnętrznych. Dostrzegamy osoby z potencjałem, wyróżniające się wśród innych pracowników i przygotowujemy je do objęcia ról zarządczych. 

Marka osobista.png

Nasi specjaliści biorą udział w licznych inicjatywach mających na celu dzielenie się wiedzą. Są autorami docenianych przez zewnętrznych ekspertów publikacji, a także prelegentami w wydarzeniach offline oraz online. Angażują się także w prowadzenie webinarów oraz podcastów. Swoją markę jako eksperta możesz budować poprzez aktywności, w których czujesz się najlepiej.


Sprawdź nasze publikacje 

Sprawdź nasze artykuły prasowe i komentarze do przepisów

Posłuchaj podcastów z udziałem naszych ekspertów


Sprawdź, co jeszcze zyskasz?


dlaczego warto.png

Kontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Kamila Kulesza-Janiszewska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Weronika Watkowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Ewelina Nowak

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

 Znajdź nas

Deutschland Weltweit Search Menu