Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.#RoedlPoznajmySię

PrintMailRate-it
WeAreRoedl

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Rödl & Partner, firmy z niemieckimi korzeniami, która została założona w 1977 roku w Norymberdze jako jednoosobowa kancelaria prawna. Obecnie Rödl & Partner posiada 110 biur w 49 krajach i zatrudnia 5800 pracowników.

​Dzięki zaangażowaniu i wizji swojego twórcy, Dr. Bernda Rödla, niewielka kancelaria w niedługim czasie stała się jedną z wiodących firm doradczych, świadczącą usługi w zakresie audytu finansowego, BPO, doradztwa podatkowego i prawnego i consultingu.


rodl.png

W Polsce działamy od 1992 roku. Swoje biura mamy w: Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

biura-mapa.png

Jesteśmy różnorodni i jest to nasza wartość. Zespół to około 600 specjalistów w różnych dziedzinach. Są wśród nas pracownicy z wieloletnim stażem, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, a także ludzie młodzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. 

Nasz zespół stanowią profesjonaliści świadczący usługi z zakresu audytu, consultingu, księgowości finansowo-płacowej, podatków i prawa. W pracy cenimy profesjonalizm i zaangażowanie. Codziennie dokładamy starań, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższe standardy obsługi. 

Co nas wyróżnia?

W obsłudze klientów, elementem wyróżniającym nas wśród innych firm, jest zasada KÜMMERER-PRINZIP. Każdy nasz klient posiada indywidualnego opiekuna, który zna specyfikę jego działalności i troszczy się o zapewnienie mu jak najpełniejszego wsparcia. Jest to unikatowe podejście na rynku, a także jeden z kluczowych czynników, zapewniający sukces naszemu modelu biznesowemu.

W miejscu pracy niezwykle ważna jest dla nas atmosfera, któą pracownicy oceniają bardzo wysoko w różnorodnych ankietach. Tworząc ją, kierujemy się jedną z naszych wartości DUCH ZESPOŁOWOŚCI, opartej na wzajemnym szacunku, wsparciu i współpracy. 

13.png  

Praca jest ważna, ale...

Jesteśmy aktywni sportowo. Chętnie bierzemy udział w wyzwaniach sportowych, zawodach, czy imprezach biegowych. Niektórzy z naszych pracowników pokonują miesięcznie na rowerze po kilkaset kilometrów. Wielu z nas aktywnie korzysta z karty Multisport.

Zdjecia.png

Chętnie angażujemy się w różnorodne akcje charytatywne. Jedną z nich jest jarmark świąteczny, organizowany przed Bożym Narodzeniem, podczas którego pracownicy wystawiają na sprzedaż własnoręcznie wykonane produkty. Dochód z akcji przeznaczany jest na wybraną przez pracowników fundację.

Od lat regularnie współpracujemy z domami dziecka, organizując wśród podopiecznych konkurs na projekt kartki świątecznej. Zwycięzcy otrzymują wymarzone prezenty, a domy dziecka wsparcie finansowe i rzeczowe.

Tradycją naszej firmy są coroczne spotkania wigilijne, na które zapraszani są wszyscy pracownicy. Uroczyście celebrujemy także jubileusze pracy w Rödl & Partner. Jest to dla nas okazja do spotkania się i wspólnego świętowania. Wszyscy mamy możliwość uczestniczenia w imprezach integracyjnych.

Ważnym elementem naszej kultury organizacyjnej jest docenianie sukcesów w pracy i w życiu prywatnym. Cieszymy się ze zdobytych tytułów zawodowych czy naukowych. Także ważne wydarzenia osobiste, takie jak ślub czy narodziny dziecka, są zauważane i honorowane upominkiem od firmy. 


kartka-swiateczna-2019Kontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Kamila Kulesza-Janiszewska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Weronika Watkowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Ewelina Nowak

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

 Znajdź nas

Deutschland Weltweit Search Menu