Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Krajowy System e-Faktur – wsparcie i szkolenia

PrintMailRate-it
​​​​​​​​​ 

 

1 stycznia 2022 r. weszły w życie przepisy umożliwiające wystawianie faktur ustrukturyzowanych, tzw. e-faktur. Faktury te będą wystawiane z wykorzystaniem jednolitego wzoru za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur.

 

 

 

 

Jak możemy pomóc?

 

  • wspieramy bezpośrednio poprzez przejęcie systemu fakturowania na podstawie otrzymanych danych;
  • wspieramy przy nadawaniu i odbieraniu uprawnień do korzystania z KSeF.
  • zapewnieniamy bieżące wsparcie w realizowaniu obowiązków wynikających z korzystania z KSeF;
  • wspieramy pośrednio poprzez przygotowanie szkoleń wdrożeniowych, instrukcji obsługi itp. w zakresie obsługi KSeF we własnym zakresie;

 

 banery szernewsletter (2) (1).png

 Zobacz jak działa ksef:​Wdrożenie KSeF to szczególnie korzystne dla firm, które korzystają ze skomplikowanego i czasochłonnego systemu księgowego lub nie dysponują możliwością generowania JPK_FA. Wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur jest dla firm obligatoryjne, a elektroniczne fakturowanie obowiązkowe dla podmiotów działających na polskim rynku. Systemy księgowe firm muszą zostać dostosowane do wymogów prawnych i technicznych oraz zintegrowane z Krajowym Systemem e-Faktur.

Zwracając się o wsparcie we wdrożeniu KSeF w Twojej firmie do naszych ekspertów możesz liczyć na przeprowadzenie analizy stanu faktycznego, zaproponowanie usprawnień procesu wystawiania faktur, przygotowanie listy rekomendacji do wdrożenia, pomoc w technicznym wdrożeniu, a także szkolenia wdrożeniowe, instrukcje obsługi i pomoc w bieżącej obsłudze KSeF. Zadbamy o sprawną i skuteczną digitalizację Twojego systemu fakturowego.
Deutschland Weltweit Search Menu