Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Spory zbiorowe

PrintMailRate-it

Usługa skierowana jest do pracodawców pozostających w konflikcie z grupą pracowników reprezentowaną przez związki zawodowe (spory zbiorowe).


Procedura przeprowadzania sporu zbiorowego jest ściśle określona przepisami prawa. Dla pracodawcy wszczęcie sporu zbiorowego rodzi określone konsekwencje i zmusza go do pewnych działań. Doradcy przeprowadzą Państwa przez ten proces w sposób optymalny, zapewniający poszanowanie praw i interesów obu stron oraz zmierzający do wyeliminowania jakiegokolwiek wpływu powstałego sporu na tok funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa.


Dzięki wsparciu naszych ekspertów i ich wieloletniemu doświadczeniu spory zbiorowe w Państwa przedsiębiorstwie zostaną przeprowadzone nie tylko w profesjonalny sposób lecz, co istotniejsze dla funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa, sprawnie i metodą możliwie mało inwazyjną dla toku działania spółki. Nasi prawnicy, specjalizujący się w prawie pracy, zagwarantują zgodność tego procesu ze skomplikowanymi procedurami prawnymi, dzięki czemu unikną Państwo ryzyka ponoszenia odpowiedzialności za naruszenie przepisów prawa pracy.


Przy sporach zbiorowych usługi Rödl & Partner obejmują m.in.:

  • doradztwo w zakresie procedury związanej ze sporami zbiorowymi,
  • wsparcie w rokowaniach z przedstawicielami pracowników,
  • pomoc w wyborze optymalnej formy zakończenia sporu,
  • sporządzanie projektów porozumień zbiorowych.​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

+48 22 244 00 26

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu