Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Księgowość finansowa

PrintMailRate-it

Sprawnie prowadzona i w pełni dostosowana do potrzeb firmy księgowość może dostarczać istotnych informacji koniecznych przy codziennym podejmowaniu decyzji oraz w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Usługi związane z zewnętrzną księgowością dedykowane są klientom, którzy przywiązują wagę do jakości procesów księgowych i równocześnie nie chcą, żeby wymagały one zbyt dużego zaangażowania czasu i finansów.


Korzyści wynikające ze zlecenia prowadzenia ksiąg rachunkowych kompetentnej firmie zewnętrznej to przede wszystkim pewność prowadzenia księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami, każdorazowe dopasowanie rozwiązań związanych z księgowością do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa, a co za tym idzie korzystanie z funkcjonalnego systemu księgowego.


Doświadczony, wykwalifikowany i stale rozwijający się zespół księgowości finansowej Rödl & Partner jest gwarancją profesjonalnych usług zgodnych z polskimi i międzynarodowymi standardami. Dzięki wdrożeniu Lean Management, klienci Rödl & Partner mają też pewność, że realizacja wszystkich procesów księgowych jest nieustannie udoskonalana. Dodatkowo przekazujemy klientom wiedzę na temat kluczowych wskaźników efektywności (KPI, Key Performance Indicators) dotyczących procesów zrealizowanych w ich przedsiębiorstwie.


Usługi oferowane przez Rödl & Partner w zakresie księgowości finansowej to:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • opracowanie polityki rachunkowości (wraz z wykazem kont) zgodnej z przepisami prawa i zasadami klienta,

  • optymalizacja procesów księgowych,

  • ustalenie miejsc powstawania kosztów (MPK) zgodnie z potrzebą Klienta wraz z przygotowaniem indywidualnych raportów,

  • sporządzanie sprawozdania finansowego,

  • mapping kont na potrzeby grupy,

  • raportowanie w zależności od potrzeb nie tylko w języku polskim, ale również w języku niemieckim  i angielskim, możliwość generowania zestawień z systemu księgowego w języku niemieckim i angielskim.

 

R-flow – nie masz czasu na marnowanie czasu


R-flow to elektroniczne narzędzie, które umożliwia szybkie i proste wdrożenie optymalizacji obiegu faktur zakupu. Zobacz jak działa R-flow »

 

 

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu