Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Usługi dla biznesu

PrintMailRate-it

Outsourcing to usługa polegająca na przeniesieniu części procesów biznesowych na zewnątrz firmy.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Outsourcing jest szczególnie atrakcyjny dla małych i średnich firm, ponieważ wiąże się z oszczędnością środków przeznaczonych na zatrudnienie wykwalifikowanych specjalistów. Pozwala także skupić się na zasadniczej działalności przedsiębiorstwa, a aspekty prowadzenia biura delegować doświadczonym zewnętrznym organizacjom.


Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnej obsługi świadczonej przez kompetentnych i doświadczonych specjalistów, w Rödl & Partner wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.


Outsourcing biurowy – dla kogo


Często z wirtualnego biura korzystają firmy z sektora MSP, którym własne biuro nie jest potrzebne do prowadzenia działalności operacyjnej, a jednocześnie chcą mieć profesjonalnie zorganizowane i zaopiekowane procesy związane z płynnym funkcjonowaniem firmy. Skorzystanie z oferty wirtualnego biura poprawia nasz biznesowy wizerunek. Likwiduje np. problem adresu działalności pod prywatnym miejscem zamieszkania, więc w prosty sposób oddzielamy strefę prywatną od zawodowej. To dobre rozwiązanie m.in. dla osób czy firm specjalizujących się w pośrednictwie, handlu, doradztwie czy projektach na zamówienie.

Outsourcing biurowy – korzyści dla firm


Umiejętne wykorzystanie wsparcia od firmy zewnętrznej daje dwie główne korzyści: obniżenie kosztów oraz podniesienie prestiżu firmy. Pozwala również na lepszą organizację pracy. Firma może zająć się swoją główną działalnością, a potrzebę zagłębiania się w techniczne aspekty prowadzenia biznesu oddelegować na zewnątrz. To zwiększa szansę na sukces.

Korzystanie z wirtualnego biura, to nie tylko profesjonalny adres działalności. Zyskujemy osobę, która obsługuje naszą korespondencję, przesyłki czy odbiera telefony. Jednocześnie mamy pewność, że Rödl & Partner zadba o standardy bezpieczeństwa danych, a nasz sekretariat i biuro będą prowadzone rzetelnie, na najwyższym poziomie i z uwzględnieniem nowoczesnych technologii. Dodatkowo w ofercie usług dla biznesu Rödl & Partner znajdziemy specjalistyczne tłumaczenia w trzech językach: polskim, niemieckim i angielskim. Daje to gwarancję dostępu do ekspertów pracujących z konkretnymi zagadnieniami na co dzień, a więc wysoką jakość realizowanych zleceń i zdecydowaną optymalizację naszych zasobów i kosztów. 

Wirtualne biura posiadają pakiety usług komplementarnych do usług biurowych, czyli usługi księgowe, doradztwo prawne i podatkowe i wiele innych. Tak jest w przypadku usługi dla biznesu świadczonej przez Rödl & Partner. Dzięki temu klient posiada wszystko w jednym miejscu. To daje pewność, że usługi będą świadczone profesjonalnie i kompleksowo.
Deutschland Weltweit Search Menu