Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Nadzór księgowy

PrintMailRate-it

​Firmy, które decydują się pozostawić dział księgowy w swojej strukturze, a równocześnie chcą mieć gwarancję, że księgowość jest prowadzona w prawidłowy sposób mogą zdecydować się na korzystanie z nadzoru księgowego. Regularne przeprowadzanie kontroli ksiąg w firmie pozwala mieć pewność zgodności ksiąg z ogółem przepisów i uniknąć ewentualnych konsekwencji nieprawidłowości księgowych.  Zewnętrzny nadzór gwarantuje Państwu stałą, kompetentną i, przede wszystkim, obiektywną weryfikację. Dla Państwa pracowników to również wsparcie merytoryczne w nietypowych i skomplikowanych przypadkach.


Wszystkie zespoły specjalistów księgowych Rödl & Partner pracują w oparciu o zasady ciągłego doskonalenia Lean Management. Dlatego świadcząc usługę nadzoru księgowego, dodatkowo zwracają uwagę na usprawnianie procesów księgowych w firmie klienta.


Zakres nadzoru księgowego jest każdorazowo ustalany z klientem i dopasowywany do jego potrzeb. Może zaczynać się od wsparcia przy tworzeniu sprawozdań, pomocy w zbudowaniu polityki rachunkowości w firmie lub dotyczyć jedynie comiesięcznego przeglądu ksiąg w siedzibie klienta i weryfikacji księgowań.


Współpraca w ramach nadzoru księgowego obejmuje:

  • opracowanie, modyfikacje i wdrożenie zakładowego planu kont,
  • opracowanie polityki rachunkowości w firmie,
  • weryfikację ksiąg rachunkowych,
  • pomoc w przygotowywaniu lub sporządzenie dokumentacji sprawozdawczej: deklaracji i sprawozdań finansowych,
  • konsultacje i doradztwo księgowe,
  • weryfikację lub sporządzanie bieżących deklaracji podatkowych oraz wymaganych sprawozdań (m.in. GUS, NBP),
  • udzielanie pomocy i wyjaśnień.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu