Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Audyt kadrowy

PrintMailRate-it

Audyt kadrowy to usługa dla przedsiębiorców, którzy chcą zyskać pewność, że wypełniają swoje obowiązki wobec pracowników i urzędów zgodnie z obowiązującymi przepisami. To przydatne rozwiązanie w przypadku zmiany personelu lub zewnętrznego biura prowadzącego dla firmy kadry lub po prostu chęci weryfikacji pracy zatrudnionych kadrowych.


Przeprowadzenie audytu kadrowego w Polsce daje pewność zgodności prowadzonej dokumentacji z obowiązującymi przepisami, pozwala również na bieżącą korektę ewentualnych nieprawidłowości.

 

Audyt kadrowo-płacowy


Rödl & Partner bardzo wysoko stawia poprzeczkę oczekiwań co do kompetencji pracowników w zespole kadr i płac. Audyt kadrowy przeprowadzany jest przez pracowników Rödl & Partner, którzy mają wieloletnie praktyczne doświadczenie w zakresie prowadzenia i kontroli kadr dla międzynarodowych przedsiębiorstw.


Usługa audytu kadrowego polega na weryfikacji dokumentów, obejmującej kwestie:

  • kompletności i prawidłowości akt osobowych, istniejących regulaminów pracy i wynagrodzeń,
  • treści umów o pracę, umów cywilno-prawnych, legalności zatrudnienia, czasu pracy, urlopów, funduszu socjalnego, rozrachunków z urzędami (US, ZUS).​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Liliane Preusser

Partner

+48 32 330 12 00

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

+48 22 244 00 00

Wyślij zapytanie

Profil

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu