Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Przedłużenie terminu na złożenie TPR

PrintMailRate-it

​Dominika Tyczka-Szyda

28 listopada 2023


W Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie w sprawie przedłużenia terminu na złożenie informacji o cenach transferowych. Ostateczny kształt rozporządzenia różni się znacząco od pierwotnego projektu.   
 
Ministerstwo Finansów zdecydowało się na przedłużenie terminu jedynie do 31 stycznia 2024 r. – dla podmiotów, których obowiązek złożenia TPR upływa w okresie od 30 listopada 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.
 
Rozporządzenie weszło w życie 28 listopada 2023 r. i ma zastosowanie do informacji o cenach transferowych za rok podatkowy rozpoczynający się po 31 grudnia 2021 r. 
 
W Rödl & Partner służymy pomocą w sporządzeniu formularza TPR oraz doradztwie dotyczącym wszystkich aspektów cen transferowych. Jeżeli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami.

Kontakt

Contact Person Picture

Dominika Tyczka-Szyda

doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu