Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Restrukturyzacje i przekształcenia

PrintMailRate-it

Doradztwo dotyczące restrukturyzacji i przekształceń przeznaczone jest dla podmiotów polskich i zagranicznych działających lub posiadających w Polsce podmioty zależne, które planują wszelkiego typu reorganizacje swoich przedsiębiorstw, w tym fuzje i przejęcia, przekształcenia, połączenia lub podziały spółek. Ze wsparcia w tym zakresie korzystają zwykle krajowe i międzynarodowe grupy kapitałowe, zamierzające przeorganizować swoją strukturę. Taka reorganizacja często poprzedzona jest badaniem due diligence. Oferta dotycząca doradztwa transakcyjnego skierowana jest również do przedsiębiorców planujących zakończenie prowadzenia działalności gospodarczej lub jej restrukturyzację oraz do podmiotów, wobec których toczy się postępowanie upadłościowe.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Odpowiednie przygotowanie poszczególnych etapów planowanej przez Państwa transakcji jest procesem złożonym, wymagającym analizy konsekwencji w wielu obszarach prawnych oraz analizy skutków finansowych. Wsparcie oferowane przez naszych doradców ukierunkowane jest na minimalizację ryzyka na każdym etapie transakcji, jak również po jej zakończeniu. Fachowe doradztwo zapewni Państwu bezpieczeństwo prawne i podatkowe oraz uchroni przed niewłaściwymi decyzjami, mogącymi skutkować negatywnymi konsekwencjami prawnymi bądź finansowymi.


W Rödl & Partner radcy prawni, adwokaci i doradcy podatkowi ściśle współpracują ze sobą, zapewniając Państwu rozwiązania uwzględniające aspekty nie tylko prawne, ale także podatkowe i finansowe.


Dzięki sześciu lokalizacjom w Polsce oraz licznym biurom na całym świecie oferowane wsparcie nie ogranicza się do obsługi krajowych transakcji, lecz dotyczy również tych o zasięgu międzynarodowym.

Kontakt

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

+48 (58) 582 62 50

Wyślij zapytanie

Profil

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu