Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Nieruchomości i proces inwestycyjny

PrintMailRate-it

Doradztwo prawne dotyczące nieruchomości i procesów inwestycyjnych skierowane jest do przedsiębiorców wszelkich form prawnych i branż, zarówno krajowych jak i zagranicznych, zainteresowanych nabyciem lub sprzedażą nieruchomości albo zawarciem innego typu umowy, której przedmiotem jest nieruchomość (np. umowy najmu, dzierżawy, leasingu, użytkowania itp.) Usługi obejmują również wsparcie w zakresie inwestowania w nieruchomości.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Inwestowanie w nieruchomości uznawane jest, obok inwestowania w papiery wartościowe czy instrumenty pochodne, za jedną z najkorzystniejszych form lokaty środków finansowych. Proces inwestowania w nieruchomości jest działaniem skomplikowanym i wymagającym uwzględnienia już na wstępnym etapie projektu potencjalnego ryzyka prawnego i/lub podatkowego.

 

Jednocześnie przedsięwzięcia tego rodzaju wymagają dużych nakładów finansowych. Zespół radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych wesprze Państwa na wszystkich etapach realizacji projektu, ułatwiając procesy decyzyjne. Wsparcie obejmuje nie tylko kwestie samego zakupu nieruchomości, ale również dalszych inwestycji z nią związanych (np. w zakresie procesu budowlanego lub administracyjnego).


Rödl & Partner wspiera licznych klientów z branży nieruchomości, m.in. zajmujących się pośrednictwem i zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi, świadczących usługi z zakresu nieruchomości gruntowych i mieszkalnictwa, oferujących wynajem własnych nieruchomości, inwestujących i dokonujących obrotu (zakup, sprzedaż) nieruchomościami. Posiadamy bogate doświadczenie w licznych obszarach prawnych związanych z krajowym i międzynarodowym rynkiem nieruchomości.

 

Kompleksowość usług z zakresu nieruchomości dodatkowo zapewnia współpraca Rödl & Partner z firmą Knight Frank.

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

+48 22 244 00 26

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

+48 (58) 582 62 50

Wyślij zapytanie

Profil

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu