Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo transakcyjne

PrintMailRate-it

Usługi doradztwa transakcyjnego kierujemy do przedsiębiorców z kraju i zagranicy, którzy realizują transakcje związane z bieżącym funkcjonowaniem firmy, w tym wymagających uwzględnienia aspektu transgranicznego.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Skorzystaj z naszego doradztwa, jeśli planujesz przedsięwzięcia restrukturyzacyjne, inwestycyjne bądź inne, których realizacja pociąga za sobą konsekwencje w różnych dziedzinach prawa, np. nabywanie nieruchomości przez cudzoziemców, sukcesja zezwoleń strefowych, zgoda na koncentrację itp.


Przeprowadzimy Cię przez proces transakcyjny, minimalizując ryzyko na każdym etapie transakcji, również po jej zakończeniu. Zapewnimy Ci bezpieczeństwo prawne i uchronimy przed niewłaściwymi decyzjami, mogącymi skutkować negatywnymi konsekwencjami prawnymi bądź finansowymi.

Doradztwo transakcyjne – usługiNasi radcy prawni i adwokaci ściśle współpracują z doradcami podatkowymi i biegłymi rewidentami – dzięki temu w przygotowywanych dla Ciebie rozwiązaniach uwzględniamy także skutki podatkoweksięgowe i ekonomiczne.
​Doradztwo transakcyjne obejmuje cały proces działań zmierzający do zakupu lub sprzedaży: przygotowanie, znalezienie zainteresowanych transakcją stron, negocjacje i finalizację transakcji.

Korzystając z usług Rödl & Partner w zakresie doradztwa transakcyjnego masz gwarancję należytej staranności wykonywanych usług. Nasi eksperci to doświadczeni negocjatorzy, osoby specjalizujące się w dokumentacji transakcyjnej, prawie konkurencji czy ochronie środowiska. Dzięki temu możesz mieć pewność, że świadczone usługi uwzględniają złożoność problemów i biorą pod uwagę wiele czynników, także tych podatkowych, księgowych i ekonomicznych. Analizujemy z klientami cele strategiczne i finansowe, by podejmowane decyzje były racjonalne i rozwojowe dla ich biznesów. Mamy bogate doświadczenie w łączeniu wielu dziedzin prawa, co daje gwarancję skuteczności i kompleksowej opieki procesu transakcji. Reprezentujemy zarówno strony kupujące, jak i sprzedające. Międzynarodowy charakter Rödl & Partner to także pewność skuteczności w przypadku transakcji transgranicznych. 
Deutschland Weltweit Search Menu