Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo transakcyjne

PrintMailRate-it

Doradztwo transakcyjne skierowane jest do przedsiębiorców z kraju i zagranicy, niezależnie od formy prawnej i branży, którzy dokonują transakcji związanych z bieżącym funkcjonowaniem firmy i jej podstawową działalnością, w tym wymagających uwzględnienia aspektu transgranicznego. Z doradztwa korzystają również przedsiębiorcy planujący przedsięwzięcia restrukturyzacyjne, inwestycyjne bądź inne, których realizacja pociąga za sobą konsekwencje w różnych dziedzinach prawa, np. nabywanie nieruchomości przez cudzoziemców, sukcesja zezwoleń strefowych, zgoda na koncentrację itp.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Wsparcie oferowane przez doradców Rödl & Partner ukierunkowane jest na przeprowadzenie Państwa przez proces transakcyjny w sposób zapewniający minimalizację ryzyka na każdym etapie transakcji, jak również po jej zakończeniu.

 

Fachowe doradztwo zapewni Państwu bezpieczeństwo prawne i uchroni przed niewłaściwymi decyzjami, mogącymi skutkować w przyszłości negatywnymi konsekwencjami prawnymi bądź finansowymi.

​Doradztwo prawne w zakresie procesów transakcyjnych


W kancelarii Rödl & Partner radcy prawni i adwokaci świadczący usługi doradztwa transakcyjnego ściśle współpracują z zespołami doradców podatkowych i biegłych rewidentów, dzięki czemu w przygotowywanych dla Państwa rozwiązaniach uwzględniane są także skutki podatkowe, księgowe i ekonomiczne. Dzięki sześciu lokalizacjom w Polsce oraz licznym biurom na całym świecie oferowane wsparcie zapewnia obsługę nie tylko krajowych, lecz również  międzynarodowych transakcji i przedsięwzięć.

 

Rödl & Partner oferuje doradztwo transakcyjne obejmujące obszary:

 

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

+48 22 244 00 26

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

+48 (58) 582 62 50

Wyślij zapytanie

Profil

 Pozostańmy w kontakcie

 

Deutschland Weltweit Search Menu