Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Bieżące doradztwo prawne

PrintMailRate-it

Usługi bieżącego doradztwa prawnego skierowane są zarówno do podmiotów (krajowych i zagranicznych) rozpoczynających działalność gospodarczą w Polsce, jak i przedsiębiorców wszelkich form prawnych i branż funkcjonujących już na polskim rynku.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Usługi bieżącego doradztwa prawnego


Specjaliści Rödl & Partner oferują wsparcie w wyborze dostosowanej do Państwa potrzeb formy prawnej działalności i w jej zarejestrowaniu. Wskazują sposoby na pozyskanie środków finansowych na rozpoczęcie i prowadzenie biznesu. Pomagają Państwu w ukształtowaniu zasad funkcjonowania firmy w sposób zapewniający ład korporacyjny i w stosunkach z pracownikami. Skorzystanie z fachowego doradztwa na początku działalności pozwoli uniknąć nieprawidłowości, uniemożliwiających lub utrudniających w przyszłości prowadzenie firmy lub stanowiących potencjalne źródło sporów z pracownikami. Wsparcie prawne w bieżącym funkcjonowaniu firmy usprawni też procesy decyzyjne.


Zespoły radców prawnych i adwokatów Rödl & Partner zajmujących się obsługą w poszczególnych dziedzinach prawa ściśle ze sobą współpracują. Pozwala to na monitorowanie konsekwencji rozwiązań proponowanych Państwu w danym obszarze działalności również w innych sferach funkcjonowania Państwa firmy. Dzięki takiemu podejściu zyskują Państwo gwarancję pełnej ochrony swoich interesów.

Kontakt

Contact Person Picture

dr Monika Behrens

radca prawny

Partner

+48 22 244 00 26

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

+48 (58) 582 62 50

Wyślij zapytanie

Profil

 Pozostańmy w kontakcie

Deutschland Weltweit Search Menu