Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Bieżące doradztwo prawne

PrintMailRate-it

​​Bieżące doradztwo prawne kierujemy do podmiotów krajowych i zagranicznych zarówno rozpoczynających działalność gospodarczą, jak i przedsiębiorców funkcjonujących już na polskim rynku.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Bieżące doradztwo prawne – w czym możemy Ci pomóc


Pomożemy Ci wybrać oraz zarejestrować dostosowaną do Twoich potrzeb formę prawną działalności. Wskażemy sposoby na pozyskanie środków finansowych na rozpoczęcie i prowadzenie biznesu. Pomożemy ukształtować zasady funkcjonowania firmy w sposób zapewniający ład korporacyjny oraz w stosunkach z pracownikami. 

Skorzystanie z naszego doradztwa na początku działalności pozwoli Ci uniknąć nieprawidłowości utrudniających prowadzenie firmy lub stanowiących potencjalne źródło sporów z pracownikami.

Nasi radcowie prawni i adwokaci ściśle ze sobą współpracują. Dzięki temu na bieżąco monitorujemy konsekwencje rozwiązań proponowanych w jednym obszarze działalności, również w innych sferach funkcjonowania firmy. Gwarantujemy w ten sposób pełną ochronę Twoich interesów.

 

W Rödl & Partner wiemy, jak skomplikowane może być poruszanie się w tematyce prawniczej. Doskonale rozumiemy przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia w bieżących decyzjach związanych z prowadzeniem biznesu. Prowadzimy doradztwo prawne dla działalności gospodarczej obejmujące początki prowadzenia firmy, prawo korporacyjne, prawo pracy i wspieramy w wyborze form finansowania. Dobra organizacja pracy już na samym początku działalności to mocny fundament dla przyszłości przedsiębiorstwa. Powierzenie prawnych aspektów funkcjonowania firmy specjalistom, zdecydowanie pomaga ugruntować pozycję firmy na rynku, a pracownicy mogą skupić się na swoich zadaniach w pełnym poczuciu bezpieczeństwa i ładu korporacyjnego.

Deutschland Weltweit Search Menu