Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Podatki obrotowe

PrintMailRate-it

Doradztwo dotyczące podatków obrotowych skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców oraz podmiotów nieprowadzących działalności gospodarczej, które z mocy przepisów prawa zobowiązane są do ich rozliczania.


Przekazanie kwestii związanych z podatkami obrotowymi w ręce specjalistów stanowi gwarancję prawidłowego stosowania obowiązujących przepisów. Jest to szczególnie istotne w przypadku podatku od towarów i usług i podatku akcyzowanego, ponieważ regulacje ich dotyczące są wyjątkowo skomplikowane, często nowelizowane, a przy tym zawarte nie tylko w przepisach krajowych, ale i dyrektywach unijnych. Ich stosowanie w praktyce przysparza przedsiębiorcom wielu trudności. Klienci korzystający z profesjonalnego doradztwa w tym zakresie mogą skoncentrować się na swojej głównej działalności i mają pewność, że nad bezpieczeństwem podatkowym ich firmy w zakresie podatków obrotowych czuwają eksperci.


Doradcy podatkowi Rödl & Partner, specjaliści w zakresie podatków obrotowych, zapewniają Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę, a dzięki bogatemu praktycznemu doświadczeniu pomagają zminimalizować ryzyka wynikające ze stosowania często niejasnych, a wpływających na Państwa działalność przepisów.

 

Usługi Rödl & Partner związane z podatkami obrotowymi obejmują:

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

+48 71 606 01 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Deutschland Weltweit Search Menu