Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Międzynarodowe planowanie podatkowe

PrintMailRate-it

​​​Usługi związane z międzynarodowym planowaniem podatkowym realizowane są zarówno dla przedsiębiorców polskich, jak i zagranicznych, dla których Polska jest jedną z lokalizacji międzynarodowej działalności.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Dzięki skorzystaniu z doradztwa ekspertów w zakresie międzynarodowego planowania podatkowego możesz z łatwością włączyć w swoje międzynarodowe struktury spółki zależne, oddziały oraz zakłady posiadane w Polsce, jak również przeorganizować działalność posiadanych w wielu krajach podmiotów w kierunku generowania długofalowych oszczędności podatkowych. Polscy przedsiębiorcy, którzy chcą inwestować za granicą i rozwijać swoją działalność na nowych rynkach, mogą liczyć na wsparcie pozwalające zwiększyć konkurencyjność w stosunku do przedsiębiorców lokalnych i międzynarodowych.

Międzynarodowe planowanie podatkowe 


Usługi świadczymy w oparciu o rzetelną wiedzę i znajomość uwarunkowań gospodarczych determinujących zachowania podatkowe w różnych krajach, wynikające z ponad 40-letniej obecności na rynku zagranicznym i ponad 30-letniej na rynku polskim.

Umożliwia to oferowanie wsparcia w najbardziej skomplikowanych transakcjach i przedsięwzięciach oraz przepisach międzynarodowego prawa podatkowego.

​Międzynarodowe planowanie podatkowe –​ nasze usługi

 

  • opracowywanie optymalnych podatkowo struktur międzynarodowych grup kapitałowych,
  • doradztwo w zakresie opodatkowania zagranicznych zakładów podatkowych,
  • doradztwo w zakresie opodatkowania inwestycji w nieruchomości położone za granicą oraz udziały/akcje spółek zagranicznych,
  • polityka cen transferowych,
  • optymalizacja opodatkowania u źródła,
  • doradztwo w zakresie opodatkowania zagranicznych spółek kontrolowanych,
  • doradztwo w zakresie opodatkowania zagranicznej kadry zarządzającej w Polsce,
  • doradztwo w zakresie opodatkowania polskich pracowników oddelegowanych do pracy za granicą i zagranicznych pracowników oddelegowanych do pracy w Polsce,
  • doradztwo w zakresie opodatkowania artystów i sportowców.
​Międzynarodowe prawo podatkowe wymaga szerokiej wiedzy i szczegółowej analizy warunków gospodarczych w wielu krajach. W Rödl & Partner możesz liczyć na naszych wykwalikowanych ekspertów specjalizujących się w międzynarodowym prawie podatkowym, którzy na co dzień wspierają międzynarodowe planowanie podatkowe naszych klientów, by zapewnić im optymalizację prowadzenia biznesu, umożliwić czerpanie satysfakcjonujących korzyści i zminimalizować ryzyko biznesowe. Nasi specjaliści to gwarancja najbardziej aktualnej wiedzy i znajomości lokalnych rynków, a co za tym idzie profesjonalnych i realnych rozwiązań usprawniających biznes. Doradzamy grupom kapitałowym, inwestorom nieruchomości, a także w zakresie opodatkowania pracowników czy artystów i sportowców. Skutecznie wdrażamy planowanie podatkowe dla naszych klientów.
Deutschland Weltweit Search Menu