Śląski pakiet dla gospodarki

PrintMailRate-it

 

Do 23 czerwca 2020 r. można składać wnioski w naborze do programu „Innowacje dla MŚP", zorganizowanego w ramach „Śląskiego Pakietu dla Gospodarki". Jego celem jest wzrost konukrencyjności przedsiębiorstw oraz utrzymanie działalności i miejsc pracy.


 Maksymalna wartość dofinansowania w programie „Innowacje dla MŚP", wynosi 800 tys. zł, a poziom dofinansowania dochodzi nawet do 85% kosztów kwalifikowalnych. W konkursie wsparte zostaną również inwestycje prowadzące do wzrostu konkurencyjności i utworzenia trwałych miejsc pracy.


Dodatkowo śląscy przedsiębiorcy mogą składać wnioski w ramach konkursu 1.2- Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach skierowanego zarówno dla MŚP jak i dużych przedsiębiorstw. Celem konkursu jest zwiększenie aktywności badawczo-rozwojowej przedsiębiorstw przyczyniających się do podnoszenia innowacyjności regionu (rodzaje kosztów kwalifikowanych podobne jak w przypadku działania POIR 1.1.1.)

 

Nasi eksperci wesprą Państwa przedsiębiorstwo w procesie aplikacyjnym, zachęcamy do kontaktu.

 

Rödl & Partner


Kontakt

Contact Person Picture

Aleksandra Pilecka

Manager

+48 692 681 982

Wyślij zapytanie

Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.
Deutschland Weltweit Search Menu