Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Podatki dochodowe

PrintMailRate-it

Podatek od dochodu jest jednym z podstawowych rodzajów opodatkowania i dotyczy zarówno osób prawnych (np. spółek komandytowo-akcyjnych), jak i osób fizycznych (tak prowadzących, jak i nieprowadzących działalności gospodarczej). Oferta Rödl & Partner skierowana jest do wszystkich podmiotów obowiązanych do rozliczania podatku dochodowego.


Dzięki skorzystaniu z usług doświadczonych i wyspecjalizowanych doradców podatkowych prawidłowe wypełnianie obowiązków w dziedzinie podatków dochodowych nie będzie przysparzać Państwu trudności. Eksperci Rödl & Partner zadbają m.in. o właściwą identyfikację podatnika jako podlegającego w Polsce ograniczonemu bądź nieograniczonemu obowiązkowi podatkowemu oraz poprawną kwalifikację podatkową osiąganego przychodu. Jest to istotne, ponieważ opodatkowanie dochodu rezydentów ze źródeł przychodu położonych za granicą lub nierezydentów ze źródeł przychodu położonych w Polsce wymaga uwzględnienia m.in. postanowień umów o unikaniu podwójnego opodatkowania oraz regulacji unijnych.
   
Dzięki bogatemu doświadczeniu i ścisłej współpracy z licznymi biurami na świecie doradcy podatkowi Rödl & Partner zapewniają kompleksową obsługę w zakresie podatku dochodowego, obejmującą zarówno kwestie opodatkowania dochodów osiągniętych w Polsce, jak i za granicą.  W ten sposób Państwa interesy są zabezpieczone pod względem podatkowym we wszystkich krajach Państwa gospodarczej bądź zawodowej aktywności.


Usługi bieżącego doradztwa podatkowego Rödl & Partner obejmują:

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

+48 71 606 01 00

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Deutschland Weltweit Search Menu