Developer Dynamics 365 Finance

PrintMailRate-it

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Udział we wdrożeniach systemu Dynamics 365 w europejskich spółkach grupy
  • Udział w projektowaniu i implementacji rozwiązań w systemie Microsoft Dynamics 365
  • Nadzór i koordynacja zewnętrznych dostawców
  • Wsparcie techniczne podczas uruchamiania systemu w różnych krajach
  • Wsparcie powdrożeniowe użytkowników
  • Bieżąca administracja środowiskiem

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe – preferowane informatyczne lub ekonomiczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Bardzo dobra, poparta doświadczeniem znajomość systemu D365
  • Znajomość programowania X++ i C#
  • Znajomość architektury D365, struktury obiektów, API
  • Znajomość technologii LCS
  • Przynajmniej podstawowa znajomość zagadnień z zakresu księgowości i kontrolingu
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych i tworzeniu koncepcji rozwiązań informatycznych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

    Mile widziane:

  • Znajomość Azure DevOps, CI/CD, Git

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie doradczej o ponad 30-letniej tradycji na polskim rynku
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Dużą samodzielność na stanowisku pracy
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów obejmujący prywatną opiekę medyczną, platformą kafeteryjną oraz kartę lunchową
  • Dwa dni dodatkowo wolne w roku (Wielki Piątek, Wigilia)

Kontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Kamila Kulesza-Janiszewska

Weronika Watkowska

Ewelina Nowak

Znajdź nas

Skip Ribbon Commands
Deutschland Weltweit Search Menu